Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2006 o 13:37, Noxbi napisał:

Przewidywane wymagania sprzętowe:
Procesor - 1,5 GHz | 512 MB RAM | karta graficzna 128 MB |


Styknie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 15:18, DoomnY napisał:

Zasugerowałeś im w tym e-mailu chociaż, że gracze woleliby napisy PL? :)


Mniej więcej... Napisałem, że moim zdaniem Baka był troche dziwny w roli Fishera, po tym jak słyszało się w tej roli Ironeside''s i słyszało bake jako Cole Sullivan w Gorky... Nie wiem czy ta wystarczy, ale zasugerowałem "Nikt nie zastąpi Michaela Ironside''a"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 15:19, Mac Cry napisał:

> Przewidywane wymagania sprzętowe:
> Procesor - 1,5 GHz | 512 MB RAM | karta graficzna 128 MB |

Styknie mi :)

takie niskie wymagania ? aż nie chce mi się wierzyć jednak mam nadzieje że to prawdopodobne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 16:39, Skwarek pl napisał:

> > Przewidywane wymagania sprzętowe:
> > Procesor - 1,5 GHz | 512 MB RAM | karta graficzna 128 MB |
>
> Styknie mi :)
takie niskie wymagania ? aż nie chce mi się wierzyć jednak mam nadzieje że to prawdopodobne
;]


Chaos Theory potrzebował o połowe mniejsze... Możliwe, że to minimalne wymagania... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ibardzo dobrze.Wiesz może czy w polskim wydaniu po zainstalowaniu angielskiej wersji można gdzieś odseparować pliki dzwiękowe, żeby po wgraniu nakładki nadpisać polskie dzwięki i grać w kinówkę SC:ChT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 17:03, DoomnY napisał:

Ibardzo dobrze.Wiesz może czy w polskim wydaniu po zainstalowaniu angielskiej wersji można
gdzieś odseparować pliki dzwiękowe, żeby po wgraniu nakładki nadpisać polskie dzwięki i grać
w kinówkę SC:ChT?


Ja niestety nie wiem, a próbowałem (zepsułem sobie i nie miałem w ogóle dźwięku), fajnie się gra jak jest włączona opcja, dzięki którj postaci mówią ojczystym językiem... (Opcje -> Dźwięk -> w prawym górnym rogu jest zakładka) Fajnie! Moim zdaniem dodaje to troche realizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 20:27, pawlo131 napisał:

Czy wiadomo już kiedy będzie premiera?


Był news na gram.pl... Ale nie chce mi się szukać... W październiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 18:26, Woko11 napisał:

Niskie? No nie wiem, ja bym tam chciał żeby poszło na:
Intel Celeron 2,4Ghz
512MB RAM
Radek 9600Pro


Moim zdaniem jest możliwe, że się uruchomi ^_^... A tak serio... Ja uważam, że wystarczy Ci taki komp... Ja niewiele lepszy, a na przykład GRAW na średnich detalach chodzi bardzo płynnie... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem sobie przed chwilą pierwszą stronę tego tematu... Kurczę... Ale bzdury tak wyczytałem... że niby pierwszy SC jest Cenegi... No może tak, ale jeśli Cenega nazywała się Play It (a o ile pamiętam, to ich stara marka to Im Group) i wydaje kolekcję gierek o nazwie "Nicolas Action" (o ile pamiętak klasyki Cenegi to "Kolekcja Klasyki"...)

pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym CD-A widać reklamę, która sprawiła, że już nie mogę się doczekać tej gry! Dobrze, że ponownie w Sama Fishera wcieli się Mirosław Baka i znając Cenegę to wyda grę w dwóch wersjach językowych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 11:45, Markus89 napisał:

W nowym CD-A widać reklamę, która sprawiła, że już nie mogę się doczekać tej gry! Dobrze, że
ponownie w Sama Fishera wcieli się Mirosław Baka i znając Cenegę to wyda grę w dwóch wersjach
językowych ;]

Dobrze?.....Ja tylko mam nadzieje że gra wyjdzie w dwóch wersjach jęzekowych bo stokroć wole wersje angielską i oryginalny głos Sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 11:54, Skwarek pl napisał:

Dobrze?.....Ja tylko mam nadzieje że gra wyjdzie w dwóch wersjach jęzekowych bo stokroć wole
wersje angielską i oryginalny głos Sama.


Tak - dobrze. Mi się podoba zarówno polska jak i oryginalna wersja językowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji SC... Ja naprawdę chciałbym potrójną wersję... Tak jak z BiA: Road To Hill 30...

Mam nadzieję, że jednak jako Lamberta usłyszymy tego świetnego aktora, który był nim w SCCT, araz narrotorem w Larrym 7... Jeśli go nie będzie... Właściwie nie wiem... Ale myślę, że będzie mi się bez niego głupio grało w SCDA... Naprawdę mam nadzieję na trzy wersje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to wersja kinowa byłą by tutaj na miejscu, ewentualne niech cenega odda gre CDP a luzie z projektu CD już będą wiedzieli jaki głos do jakiejn postaci ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Czy CDP ma zamiar zrobić polską wersję edycji na Xbox360?!? Podobnie jak było z King Kongiem... Dwie takie same polskie wersje na kompa i Playaka... A robione przez dwa różne zespoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 13:46, Carl92 napisał:

Ta część Spilnter Cella bardzo przypomina Kroniki Riddicka nawet bardzo nawet grafika podobna.

Nawet brak interface''a to sugeruje... Nareszcie ktoś to zauważył oprucz mnie!

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować