Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2006 o 13:46, Carl92 napisał:

Ta część Spilnter Cella bardzo przypomina Kroniki Riddicka nawet bardzo nawet grafika podobna.


No nie wiem, nie wiem. Brak interejsu to jak najbardziej świetne rozwiązanie w Kronikach Riddicka, ale jak to się sprawdzi w Splinter Cell?
A jak grafika jest podobna? Możesz mi to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A screenach tak wygląda nie iwem jak będzie wyglądać gra. Ale gra bedzie polegać chyba a uciecze z więzienia agentem. Czyli fabuła troche do Riddicka skojarzona, ale moge sie mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 14:00, Carl92 napisał:

A screenach tak wygląda nie iwem jak będzie wyglądać gra. Ale gra bedzie polegać chyba a uciecze
z więzienia agentem. Czyli fabuła troche do Riddicka skojarzona, ale moge sie mylić.


O ile wiem ucieczka z więzienia to tylko pewna część gry, ale mogę się mylić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 14:04, Markus89 napisał:

> A screenach tak wygląda nie iwem jak będzie wyglądać gra. Ale gra bedzie polegać chyba
a uciecze
> z więzienia agentem. Czyli fabuła troche do Riddicka skojarzona, ale moge sie mylić.

O ile wiem ucieczka z więzienia to tylko pewna część gry, ale mogę się mylić ;]


Nie mylisz się... Ucieczka z więzienia to jedna misja (która do tego służyć będzie jako tutorial)... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, głównym celem gry (z tego co udało mi się wyczytać) będzie wkroczenie do gangu (czy czegoś podobnego) w więzieniu i rozbicie jego organizacji od środka (z tąd tytuł Podwójny Agent). Trochę przypomina to komisarza Zawadę w jednym z odcinków ,,Kryminalnych". Ci co oglądali wiedzą o co chodzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 14:00, Carl92 napisał:

A screenach tak wygląda nie iwem jak będzie wyglądać gra. Ale gra bedzie polegać chyba a uciecze
z więzienia agentem. Czyli fabuła troche do Riddicka skojarzona, ale moge sie mylić.

Ucieczka z wiezienia ma być tak naprawdę początkiem gry,wprowadzeniem. To będzie krótki epizod w całej grze:)

Wiadomo że będziemy wtyczką w szeregach terrorystów...poza tym były już filmiki które pokazywały Sama na Antarktydzie,na bliskim Wschodzie(czy co to było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 14:15, Paluch 222 napisał:

Tak, głównym celem gry (z tego co udało mi się wyczytać) będzie wkroczenie do gangu (czy czegoś
podobnego) w więzieniu i rozbicie jego organizacji od środka (z tąd tytuł Podwójny Agent).
Trochę przypomina to komisarza Zawadę w jednym z odcinków ,,Kryminalnych". Ci co oglądali wiedzą
o co chodzi.

he he tak widziełem ten odcinek ale zawada to nie sam fisher :P a pop samie można się spodziewać nieeezłej jazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 15:34, Dark SMG napisał:

> Tak, głównym celem gry (z tego co udało mi się wyczytać) będzie wkroczenie do gangu (czy
czegoś
> podobnego) w więzieniu i rozbicie jego organizacji od środka (z tąd tytuł Podwójny Agent).

> Trochę przypomina to komisarza Zawadę w jednym z odcinków ,,Kryminalnych". Ci co oglądali
wiedzą
> o co chodzi.
he he tak widziełem ten odcinek ale zawada to nie sam fisher :P a pop samie można się spodziewać
nieeezłej jazdy :D

Jak tylko będzie w sklepach na pewno go kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy gry wzorują się na (swoją drogą nie złym) filmie "Infrarna Afairs: Piekielna Gra". Tylko w fim opowiadał o Glinie, który miał za zadanie przeniknąć do gangu i o gangsterze, który miał przeniknąć do policji... Akcja nabiera tępa, kiedy obydwie organizacje dowiadują się, że mają wtyczki w zaspole... Suuper!

Szkoda, że w grze nie będzie Pdwójnego Agenta po drugiej stronie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam probblem jestem fanem Hitmana i Splinter Cell (chciałem kupić Company of Heoreos ale przez gościa od interneru nie miałem możliwości zagranie w demo więc odpada). I teraz pytanie co mi poleciace Hitman Blood Money czy Splinter Cell Dobule Agent ?? Mam ostanią 100 i chce ją wydać dobrze :)

PS. Drugą grę będe miał dopiero na mikołaja więc tak czy siak te 2 gry będe mial tylko którą kupić pierwszą ??
PS.2 Nie ornietnuje się ostatnio w temacie i może wiecie kiedy wyjdzie Splinter Cell Dobule Agent w polsce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 11:08, PAPISHON napisał:

Teraz mam probblem jestem fanem Hitmana i Splinter Cell (chciałem kupić Company of Heoreos
ale przez gościa od interneru nie miałem możliwości zagranie w demo więc odpada). I teraz pytanie
co mi poleciace Hitman Blood Money czy Splinter Cell Dobule Agent ?? Mam ostanią 100 i chce
ją wydać dobrze :)

PS. Drugą grę będe miał dopiero na mikołaja więc tak czy siak te 2 gry będe mial tylko którą
kupić pierwszą ??
PS.2 Nie ornietnuje się ostatnio w temacie i może wiecie kiedy wyjdzie Splinter Cell Dobule
Agent w polsce ??



Hitman już jest w sklepach, a splinter cell przy dobrych wiatrach będzie za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, by nagrania z Baką miałyby trwać któcej niż dwa tygodnie... Moja opinia jest taka, że z Splinter Cell: Double Agent będzie podobnie jak z Teorią Chaosu. Miesiąc po premierze światowej...

Były na tym forum opinie, że SCDA podobny jest do Kronik Riddicka... Nie wydaje mi się by tak było... W Riddicku nie mieliśmy pojawiających się ikonek (w Double Agent nie będzie standartowego interface''u takiego jak w poprzednikach... Będą się pojawiały ikonki - przynajmniej tak to wyglądało na trailerach z X360, a jak wiadomo wersja z PC i Xbox360 tworzone są równolegle trzez Ubisoft Shanghai)... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak sądzisz co sobie kupić Hitman Krwaą Forse czy czekać na Splinter Cell Double Agent. W kązdym razie jeżeli kupie sboie Hitmana to Splinter Cella będe mieć na Mikołaja i na odwrót jeżeli kupie Splinter Cella to Hitmana będe mieć na Mikołaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 19:11, PAPISHON napisał:

No to jak sądzisz co sobie kupić Hitman Krwaą Forse czy czekać na Splinter Cell Double Agent.
W kązdym razie jeżeli kupie sboie Hitmana to Splinter Cella będe mieć na Mikołaja i na odwrót
jeżeli kupie Splinter Cella to Hitmana będe mieć na Mikołaja....

kup hitmana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 21:48, Dark SMG napisał:

> No to jak sądzisz co sobie kupić Hitman Krwaą Forse czy czekać na Splinter Cell Double
Agent.
> W kązdym razie jeżeli kupie sboie Hitmana to Splinter Cella będe mieć na Mikołaja i na
odwrót
> jeżeli kupie Splinter Cella to Hitmana będe mieć na Mikołaja....
kup hitmana :P


popieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym Splinter Cellu znowu będzie grał Baka (tzn. podkaładał głos Samowi). Mi się osobiście to nie podoba, wolę wersję kinową ale w Chaos Theory nie grałem więc nie wiem dokładnie jak to się sprawdza.

Dodatkowo Fisher w wielu misjach nie będzie miał swojego czarnego stroju, a nawet gogli noktowizyjnych! Więcej misji będzie również rozgrywanych za dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 14:22, rick90 napisał:

W nowym Splinter Cellu znowu będzie grał Baka (tzn. podkaładał głos Samowi). Mi się osobiście
to nie podoba, wolę wersję kinową ale w Chaos Theory nie grałem więc nie wiem dokładnie jak
to się sprawdza.


Wdług mnie sprawdza się nawet nieźle, ale nie ma co porównywać z Michaele Inronsidem... Gdzieś czytałem, że gra będzie miała kilka wersji do wyboru (w tym kinową), ale nie jestem pewny czy to prawda...

Dnia 05.10.2006 o 14:22, rick90 napisał:


Dodatkowo Fisher w wielu misjach nie będzie miał swojego czarnego stroju, a nawet gogli noktowizyjnych!
Więcej misji będzie również rozgrywanych za dnia.


W takich misjach bedzie miał okulary słoneczne, które bedą działały zupełnie odwrotnie do noktowizora, czyli zamiast go rozjaśnić, będą go przyciemniać, by Sam nie oślepł od tego prażącego słońca... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam oficjalne wymagania "czwórki"...

Supported OS: Windows® XP (only)
Processor: 3 Ghz Pentium® 4 or AMD Athlon™ 3000 (3.5 Ghz Pentium 4 or Athlon 3500 recommended). Game optimized for Dual-processor-enabled computers.
RAM: 1 GB
Video Card: DirectX® 9.0c-compliant, Shader 3.0-enabled 128 MB video card (256 MB recommended) (see supported list*)
Sound Card: DirectX® 9.0c-compatible (EAX" recommended) - PC audio solution containing Dolby® Digital Live required for Dolby Digital audio.
DirectX Version: 9.0c or higher (9.0c included on disc)
DVD-ROM: 4x DVD-ROM or faster
Hard Drive Space: 8 GB
Peripherals Supported: Mouse, keyboard
Multiplay: Broadband connection with 128 kbps upstream or faster


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować