Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2006 o 04:49, Dark SMG napisał:

hmmmm, wiesz konto się zakłada w grze, weź je załuż przez grę, ja za pierwszym razem założyłem

Chodziło mi oto, że konto faktycznie założyłem przez grę, ale na stronce UbiSoftu. :)
Ale ten kod co tam trzeba wpisać to z okładki instrukcji, czy oni przesyłają jakiś kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 12:43, kuko7 napisał:

> hmmmm, wiesz konto się zakłada w grze, weź je załuż przez grę, ja za pierwszym razem założyłem

Chodziło mi oto, że konto faktycznie założyłem przez grę, ale na stronce UbiSoftu. :)
Ale ten kod co tam trzeba wpisać to z okładki instrukcji, czy oni przesyłają jakiś kod?

nie, ale mozliwe ze przychodzi mail ktorego musisz potwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobał tak jak wcześniejsze części serii.
Niektórzy narzekają, że jest jasno, bo poprostu nie umieją się dobrze schować. Owszem czasami nie ma tego klimatu z poprzednich wersji, ale jak dla mnie jest coś nowego, nawet może lepszego. Tym coś jest ta akcja. Jak dla mnie to kolejna dobra odsłona Splinter Cella. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:06, humcio napisał:

"dabel" agent jest trochę nudny prawda???

ja bawię się przy nim wprost świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem SCDA w sposób neutralny i muszę powiedzieć, że gra bardzo mi się podoba... Oczywiście stracił klimat poprzedniczek, ale ma swój własny, nowy - nie wiem czy lepszy, ale bardzo dobry... Podoba mi się to, że jednak wszystko zależy od naszych poczynać, nawet prosta rozmowa Sama z Lambertem (np. za jednym razem Sam mówi: "Emile nie jest moim kumplem", na co Lambert: "To dobrze, bo już zaczynałem się czuć odrzucony", a za drugim razem: "Mam nadzieję, bo Twoje ostatnie zachowanie zaczyna mnie martwić"... Takich przykładów mogę dużo wypisać). Podobał mi się również "romans" Sama z Enriką (szkoda, że na PS2 jest on bardziej rozbudowany)... Podobały mi się konstrukcje poziomów, choć czasami zdarzało mi się mruczeć pod nosem, że miały być (według zapowiedzi) bardziej rozbudowane, ale i tak są wyśmienite... Grafika jaka jest każdy widzi, jest wspaniała. Muzyka z Double Agent też przypadła mi do gustu miejscami jest tak dobra jak w Chaos Theory, a czasem nawet lepsza... :)
Gram w grę jeszcze raz by poznać pozostałe zakończenia, bo są aż trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w multi Splinter Cella, po zalogowaniu (a dokładniej, gdy się loguje) wyskakuje taki oto błąd.
An unexpected error occurred. If this continues, please contact customer support.
Gdy wcisnę kontynuuj wywala mnie do menu SC. Co mam zrobić? Może komuś też się pojawiał taki komunikat, proszę o jakieś rady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak... Splinter Cell... jedna z moich ulubionych serii doczekała się kontynuacji. Nie wiem jak wy ale ja po tym co przeczytałem w prasie, w necie, widziałem na trailerach i screenach czuje się trochę (a może wcale nie tak troche) zawiedziony. TO NIE JEST TO CO NAM OBIECALI. Tutaj miała być swoboda (niech żyyyyje woooolność, wolność i swoboda :P), rozterki moralnie itp. itd. Poza tym, dżisys ile tu jest bugów. W porównaniu z naprawdę BARDZO dopracowanym Chaos Theory to jest mizeria ;P no i jeszcze te okrojone poziomy i fabuła (a przez to długość gry) względem wersji na xboxa czy nawet PS2. Nie wiem albo nie wyczułem tego "nowego" klimatu, albo Splinter stracił to coś czym się tak jarałem w poprzednich częsciach (jarałem to dobre słowo :P).
No nic czekam na Conviction i mam nadzieje na powrót do starych dobrych czasów... a jak narazie czekam na Assasins Creed :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do swobody, to jest taka sama (no może trochę - tyci, tyci - większa) jak w CT... Rozterki moralne są i wpływają, owszem na zakończenie... ;)
Jeśli chodzi o fabułę to jest świetna, ale jej przedstawienie nieco szwankuje, jakby twórcy musieli coś wyciąć w ostatniej chwili, przed wysłaniem do sprzedaży (najbardziej razi mnie misja pierwsza - gdzie według zapowiedzi musieliśmy chodzić razem z Juniorem i niczym w co-op z Chaos Theory pomagać sobie, a sam John miał umierać w inny sposób.)
Ja też czekam z niecierpliwieniem na Conviction, mam nadzieję, że wróci mój ukochany interface, te paski, te liczniki i menu interakcji miały swój niezastąpiony urok, który bardzo mi się podobał... A kolorki (jako wskaźnik ukrycia) i ikonki (jako menu interakcji) w Double Agent rozwaliły wszystko co tak lubiłem w Splinterach. Mimo to w DA grało mi się bardzo dobrze, a dobrze zrealizowane filmiki i plansze pozwalały mi zapomnieć o tym co twórcy obiecali (i nawet pokazywali to jak działa na pokazach) i dobrze się bawić...

A propos Coviction - Tytuł sugeruje, że będzie to coś w stylu Splinter Cell: Essentials na PSP (nawet Wikipedia to potwierdzi), czyli możemy się spodziewać wyborów moralnych, starego interface''u i misji retrospekcyjnych (czyli początki kariery Sama - i to mnie najbardziej interesuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 16:12, Noxbi napisał:

Jeśli chodzi o fabułę to jest świetna, ale jej przedstawienie nieco szwankuje, jakby twórcy
musieli coś wyciąć w ostatniej chwili, przed wysłaniem do sprzedaży (najbardziej razi mnie
misja pierwsza - gdzie według zapowiedzi musieliśmy chodzić razem z Juniorem i niczym w co-op
z Chaos Theory pomagać sobie, a sam John miał umierać w inny sposób.)

z tym juniorem to może z AI nie dali rady :/
a co do samej fabuły, to odniosłem dokładnie takie samo wrażenie, jakby powycinano całkiem spore kawałki... może im miejsca zabrakło na krążku a nikt nie chciał pokazywać, że jednak blue ray jest potrzebny :D

sama gra bardzo mi się podobała, co mnie jednak męczyło, to to, że nie wiadomo do końca czy w danym miejscu będzie się widocznym czy nie, dopóki się w nim nie znajdzie. o ile w poprzednich częściach wyraźnie dało się ocenić gdzie jest na tyle ciemno, że będzie się bezpiecznym, tak tutaj czasami to niezła loteria. ja grałem na x360, nie wiem jak inne wersje, ale miałem jako bonus do odblokowania night vision w kolorze - żenada, psuło cały efekt, bo po założeniu wszystko było jasne i wyraźne, na dodatek w kolorze.

nowy styl gry nawet mi odpowiadał, ale momentami zaliczenie planszy na 100% to nie lada wyczyn :/ na tankowcu napociłem się potwornie i nie dałem rady przebić 70% - ciągle ktoś gdzieś znajdywał ciała, a przecież utopić ich nie można było, bo to też obniża wynik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 16:56, penny napisał:

a co do samej fabuły, to odniosłem dokładnie takie samo wrażenie, jakby powycinano całkiem
spore kawałki... może im miejsca zabrakło na krążku a nikt nie chciał pokazywać, że jednak
blue ray jest potrzebny :D

>
Wychodzi na to, że wersja na PLAYSTSTION3 będzie najlepsza... Według newsów będzie bardziej rozwinięta, będzie więcej misji i możliwość podnoszenie broni pozostawionej po przeciwniku...

Dnia 11.01.2007 o 16:56, penny napisał:

nowy styl gry nawet mi odpowiadał, ale momentami zaliczenie planszy na 100% to nie lada wyczyn
:/ na tankowcu napociłem się potwornie i nie dałem rady przebić 70% - ciągle ktoś gdzieś znajdywał
ciała, a przecież utopić ich nie można było, bo to też obniża wynik :/

Muszę się przyznać, że ja miałem -60% :)
Ciągle mnie zauważali, a sam wszystkich topiłem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie jest to kolejna, najsłabsza odsłona Splinter Cella, który moim zdaniem było by lepiej gdyby nie wyszedł. Co do chowania, jakoś łatwo mi się chowało (grałem u kumpla), ale nie dawało mi takiej frajdy jak chowanie się w cieniu z poprzednich gnialnych części (chodzi mi głownie o Splinter Cell 1 i Splinter Cell Chaos Theory). Double Agnet jest po prstu słaby i nic ani nikt tego nie zmieni Mam nadzieję że kolejna odsłona seri będzie o sto razy lepsza, a jak nie to trzeba będzie pogadać z Agentem 47 żeby zlikidował paru ludzi z Ubi Softu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Czy ktoś w misji w kwaterze głównej JBA (w tej co trzeba zeskanować plnay z sejfu) miał problem z otworzeniem sejfu?
Kiedy przyciskam klawisz akcji owszzem teoretycznie włącz mi się mini-gra (z tym otwieraniem), ale przyciski kierunkowe nie poruszają zapadki (czy co tam jest) mogę sobie przyciskać do woli, a ta ani drgnie.

PS: Może ktoś podesłać save''y bo skoro musiałbym przechodzić misję od nowa to wolałbym opuścić już ten poziom (to jego sama końcówka) niż przez pół godziny dalej robić to samo. Jeżeli możecie podeślijcie na maila save''y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować