Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

Ja miałem takie same problemy z otwieraniem sejfu i nie tylko w kwaterze głównej JBA, ale też w innych misjach.
Kombinowałem, kombinowałem i w końcu się wkurzyłem i nacisnełem wszystkie przyciski na myszce i wyszło na to, że musiałem zawsze przy otwieraniu sejfu trzymać przycisk kierunkowy i w tym samym czasie przesunąć rolkę myszy w przód, wtedy dopiero mogłem zacząć otwierać sejf. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugi post, ale trochę się pomyliłem... Mam taką myszkę, że na rolce myszy jest też przycisk i przy otwieraniu sejfu trzeba najpierw ten przyciks nacisnąć (...i trzymać) i potem dopiero przewinąć rolką myszy w przód, oczywiście w tym samym czasie trzeba trzymać przycisk kierunkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 10:54, PJ MW napisał:

Zapowiada się fajnie, tylko będzie miało pewnie OGROMNE wymagania sprzętowe.

Przecież gra już jest, a wymagania nie są aż takie straszne (stosunkowo), a gra wprawdzie jest fajna, ale to nie to samo co w poprzednich częściach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 14:57, Noxbi napisał:

> Zapowiada się fajnie, tylko będzie miało pewnie OGROMNE wymagania sprzętowe.
Przecież gra już jest, a wymagania nie są aż takie straszne (stosunkowo), a gra wprawdzie jest
fajna, ale to nie to samo co w poprzednich częściach...

no to nie to samo , to lepiej . Wszyscy się czepiają SC a znajdźcie lepszą wielki hitman jest sto razy gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2007 o 18:35, filipchudy napisał:

no to nie to samo , to lepiej . Wszyscy się czepiają SC a znajdźcie lepszą wielki hitman jest
sto razy gorszy

Hitman to razy gorszy od dennego Splinter Cell Double Agent ? Ciekawe. Wystarczy popatrzeć na średnie oceny tych gier a już od razu widać że Hitman jest jednak lepszy. SC DA jest krokiem wstecz, a Hitman się rozwija.
Niegdyś byłem fanem Splinter Cella, ale po tym jak wyszedł Double Agent zwątpiłem w tą serię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:10, PAPISHON napisał:


> no to nie to samo , to lepiej . Wszyscy się czepiają SC a znajdźcie lepszą wielki hitman
jest
> sto razy gorszy
Hitman to razy gorszy od dennego Splinter Cell Double Agent ? Ciekawe. Wystarczy popatrzeć
na średnie oceny tych gier a już od razu widać że Hitman jest jednak lepszy. SC DA jest krokiem
wstecz, a Hitman się rozwija.
Niegdyś byłem fanem Splinter Cella, ale po tym jak wyszedł Double Agent zwątpiłem w tą serię...

oceny to nie wszystko trzeba mieć własne zdanie ale widać jesteś tylko sprzedajną papugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2007 o 20:32, filipchudy napisał:

oceny to nie wszystko trzeba mieć własne zdanie ale widać jesteś tylko sprzedajną papugą

Że co ?! Wypraszam sobie ! Gdybyś nie zauważył jestem fan(atykiem)em serii Hitman i zawsze będe ją stawiać o pare miejsc nad Splinter Cellem. Co do tej sprzedajnej papugi, tak to możesz sobie nazywać swoich kolegów jak Ci na to pozwalają, ale ja wypraszam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:36, PAPISHON napisał:


> oceny to nie wszystko trzeba mieć własne zdanie ale widać jesteś tylko sprzedajną papugą

Że co ?! Wypraszam sobie ! Gdybyś nie zauważył jestem fan(atykiem)em serii Hitman i zawsze
będe ją stawiać o pare miejsc nad Splinter Cellem. Co do tej sprzedajnej papugi, tak to możesz
sobie nazywać swoich kolegów jak Ci na to pozwalają, ale ja wypraszam :|

ty lubisz hitmana a ja splinter cella i jesteśmy kwita .i sorry troche mnie wtedy poniosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2007 o 20:40, filipchudy napisał:

ty lubisz hitmana a ja splinter cella i jesteśmy kwita .i sorry troche mnie wtedy poniosła

Poniosło czy nie, poczułem się bardzo urażony, ale wybaczam. Co do SC DA strasznie nie podobają mi się niektóre rozwiązania np. bra HUD`a czy ta głupawa dioda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:42, PAPISHON napisał:


> ty lubisz hitmana a ja splinter cella i jesteśmy kwita .i sorry troche mnie wtedy poniosła

Poniosło czy nie, poczułem się bardzo urażony, ale wybaczam. Co do SC DA strasznie nie podobają
mi się niektóre rozwiązania np. bra HUD`a czy ta głupawa dioda....

no tak też jest trochezakótka ale hitman też nie jest wolny od minusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:10, PAPISHON napisał:

> no to nie to samo , to lepiej . Wszyscy się czepiają SC a znajdźcie lepszą wielki hitman
jest
> sto razy gorszy
Hitman to razy gorszy od dennego Splinter Cell Double Agent ? Ciekawe. Wystarczy popatrzeć
na średnie oceny tych gier a już od razu widać że Hitman jest jednak lepszy. SC DA jest krokiem
wstecz, a Hitman się rozwija.
Niegdyś byłem fanem Splinter Cella, ale po tym jak wyszedł Double Agent zwątpiłem w tą serię...

Ja zwątpiłem w Hitmana kiedy ukazał się Contracts... Zaczynałem już wierzyć, że twórcom kończą się pomysły, dlatego wcisnęli stare plansze i uśmiercili Tobiasa... Ale Hitman odzyskał moją sympatię świetnym Blood Monay, czemu nie może tak być też ze Splinterem? ja Double Agent traktuję jako krótką niedyspozycję twórców (podobnie jak Kontrakty), którą na pewno naprawią za pomocą "piątki" - Conviction :D
I masz rację. Ta diodka jest do luftu, tęsknię za moimi paseczkami... :) A te ikonki (zamiast "Otwórz drzwi" itd.)? - już wolę ich nie komentować (z tego co wiem taki interface to pomysł studia Shanghai, więc w piątej części - którą tworzą twórcy jedynki i Chaosa -wszystko powinno wrócić do normy - oczywiście jeśli Ubi Montreal jest taki dobry, jak do tej pory udowadniał ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitman Contracts był niewypałem ?Jak dla mnie był to bardzo udany Hitman, to właśnie dzięki niemu cała hitoria trzyma się kupy, co do misji z Codename 47, zostały one ulepszone i da się je przejść na kilka sposobów. Hitman do seria doskonała, jeżeli Splinter Cell 5 będzie doskonałym Splinterem to napewno seria w moich oczach też będzie genialna, ale napewno nie tak jak świetny, genialny, najlepszy Hitman ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 09:12, PAPISHON napisał:

Hitman Contracts był niewypałem ?

Tego nie powiedziałem...
Bałem się tylko, że jeśli w "trójce" są poziomy z jedynki - a przechodziłem ją w swoim czasie po kilka(naście) razy, tak dla zabawy - to jak będzie wyglądała "czwórka", ale Blood Monay przerósł moje oczekiwania... Jest świetny.

Po namyśle stwierdzam, że masz rację! Nie ma sensu porównywać SCDA - który chciał polepszyć to co już jest idealne (z mizernym skutkiem >_<), z Hitman: Contracts - które po prostu było starym dobrym Hitmanem...

Mimo zawodu (głównie za sprawą interface''u) jaki sprawił mi DA, nadal pozostaję miłośnikiem tej serii (może też dlatego, że uwielbiam czytać powieści Toma)... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 17:21, PJ MW napisał:

Najlepiej zapowiada się na Wii.

Zgadzam się! Ale nie mogę sobie wyobrazić jak będziemy się skradać tym pilotem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 12:13, kolos12 napisał:

> Najlepiej zapowiada się na Wii.
Zgadzam się! Ale nie mogę sobie wyobrazić jak będziemy się skradać tym pilotem... :)



Pilotem to nie tylko kontrolerem... Na PC to grałem w demo i jest bardzo liche... Mam nadzieję, że na Wii będzie o wiele lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie bajanie o tym jak Ubi Soft gubi klase:)

Uwierzcie mi jestem wielkim fanem splinter cell-a, ale tego co Ubi zrobiło z tą częścią tej wspaniałej gry akcji poprostu nie mogę przemilczec. Jeszcze niedawno byłem pewien, że tradycji stanie się zadość i do moich rąk trafi kolejna odsłona gierki:). Chcialem kupować w ciemno, ale stwierdziłem, że poczekam aż emocje opadną.
Miałem szczęście w CDA zamieszczono demo (dzięki Ci Panie za to czasopismo!!).
Przeżyłem szok, no normalnie mnie rozbroiło (w negatywnym słowa tego znaczeniu:(). Co oni z nią zrobili??!!
Spaprali robote, zawiedli na prawie całej linii... no!! Ehh łudziłem sie, chciałem wierzyć, że będzie dobrze, ale tak nie jest. Czemu Ubi Soft systematycznie psuje single swoich sztandarowych gierek??
Rainbow Six teraz Splinter... Może czują się zbyt pewnie i zaczynają eksperymentowac, będąc przekonani, że i tak fani gry "łykną" wszystko w ciemno.
Łudzili się, bo wiem, że nie tylko ja jej nie kupie, przynajmniej tej części gry (nie wykluczam nawrócenia za jakiś czas:)). Z jednej strony żal i wściekłość, z drugiej zaś radość, ponieważ ocaliłem kase.
Boję się o inne tytuły spod znaczku Ubi np. Prince-a, ale narazie o niego mogę być spokojny.
No i tak na marginesie pozostała mi wiara w tego dewelopera, choć ten poślizg zapamiętam:)

Zdania jak zawsze są podzielone, ale przynajmniej znacie moją opinie na ten temat.

Acha, to bardziej do PAPISHON-a, bardzo lubie Hitmana i cenię bardzo wysoko tą gierke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować