Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2008 o 16:22, bialas666 napisał:

Pójdzie mi na max detalach?? COre2 duo 2.66 2gb ram 8600gts??

a system operacyjny? bo nie wiem, jak idzie na viscie. Ja mam podobny sprzęt, to u mnie bez problemu idzie w jakości obrazu "następna generacja" i w wysokiej rozdzielczości. Detali chyba tam nie ustawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:43, dominik713 napisał:

Mam pytanie:
Czemu przy wykrywaniu sprzętu wyświetla mi się,że mam złe sterowniki? Są to najnowsze
169.21
Sprzęt w podpisie.
Screen:

Haha U mnie był identyczny problem. W tej grze to chyba normalne... Zainstaluj najnowsze stery , i prawdopodobnie nadal będzie ten komunikat, ale nie przeszkodzi w grze ;) więc nie będzie trzeba się przejmować tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 00:38, seles napisał:

Haha U mnie był identyczny problem. W tej grze to chyba normalne... Zainstaluj najnowsze
stery , i prawdopodobnie nadal będzie ten komunikat, ale nie przeszkodzi w grze ;) więc
nie będzie trzeba się przejmować tym.


Z tą grą jest masa problemów. Ja też miałem podobny problem ale przeinstalowałem kilka razy i wszystko "magicznie" wróciło do normy i było zgodne. Ale też są inne wady. Tak samo gra się czasami sama po prostu wyłącza - jak gdyby nigdy nic. Też jest co innego. W misji w Kinszasie w 2 części misji nie da się wczytywać gry bo się wyłącza. Wy też mieliście ten problem? Sądzę że wiele osób też bo szukałem po stronach i ludzie też mieli ten problem. A ta łatka to nic ciekawego nie robi może tylko pozwala na korzystanie z bonusowych gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2008 o 23:58, milaosz napisał:

Z tą grą jest masa problemów. Ja też miałem podobny problem ale przeinstalowałem kilka
razy i wszystko "magicznie" wróciło do normy i było zgodne. Ale też są inne wady. Tak
samo gra się czasami sama po prostu wyłącza - jak gdyby nigdy nic. Też jest co innego.
W misji w Kinszasie w 2 części misji nie da się wczytywać gry bo się wyłącza. Wy też
mieliście ten problem? Sądzę że wiele osób też bo szukałem po stronach i ludzie też mieli
ten problem. A ta łatka to nic ciekawego nie robi może tylko pozwala na korzystanie z
bonusowych gadżetów.

tak, nie pamiętam, czy się wyłączała, ale mi za to czasami wczytywała się zupełnie inna misja, i to od początku... kompletny bajzel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy Double Agent opłaca się kupić za 50 zł ?? Czytałem kilka recenzji ale co autor to inna opinia, dla niektórych gra jest średniakiem (CDA 6/10) a dla innych to bardzo dobra gra (Play 8/10), podobnie jest na zachodzie jedni wychwalają drudzy krytykują i komu tu wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest dobra gra i z pewnością grzechu warta,ale jeżeli jesteś zagorzałym fanem poprzednich części serii to w pierwszym momencie możesz krzyknąć: "Co oni najlepszego zrobili ?!" i nawet cisnąć grę do kosza,bo zrezygnowano praktycznie ze wszystkich charakterystycznych elementów serii (misje są rozgrywane w świetle dnia, niektóre z nich można przejść a''la rambo). Ale jeżeli szukasz poprostu dobrej rozrywki to spokojnie możesz kupować. Ciekawa fabuła i system "podwójnego agenta" to z pewnością plusy tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 12:28, mati285 napisał:

To jest dobra gra i z pewnością grzechu warta,ale jeżeli jesteś zagorzałym fanem poprzednich
części serii to w pierwszym momencie możesz krzyknąć: "Co oni najlepszego zrobili ?!"
i nawet cisnąć grę do kosza,bo zrezygnowano praktycznie ze wszystkich charakterystycznych
elementów serii (misje są rozgrywane w świetle dnia, niektóre z nich można przejść a''la
rambo). Ale jeżeli szukasz poprostu dobrej rozrywki to spokojnie możesz kupować. Ciekawa
fabuła i system "podwójnego agenta" to z pewnością plusy tej gry.


Jestem fanem poprzednich części i chyba lepiej zrobię nie kupując tej części (misje w dzień i do tego niektóre w stylu a''la rambo to chyba jakieś nieporozumienie) bo coś czuje że mocno się rozczaruje, a wtedy będę żałował nie tylko samego zagrania ale też straconych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Jako kontynuacja poprzednich części wypsda blado,ale jako osobny produkt to bardzo dobra gra. Ja też jestem fanem poprzednich części,a jednak bawiłem się całkiem nieźle,choć był to inny niż dotychczas styl rozrywki. Twoje pieniądze,twoja decyzja,ale moim zdaniem mimo wszystko warto zagrać w DA,o ile nie masz zbyt wygórowanych oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powiem Ci tak. Jako kontynuacja poprzednich części wypsda blado,ale jako osobny produkt
> to bardzo dobra gra. Ja też jestem fanem poprzednich części,a jednak bawiłem się całkiem
> nieźle,choć był to inny niż dotychczas styl rozrywki. Twoje pieniądze,twoja decyzja,ale
> moim zdaniem mimo wszystko warto zagrać w DA,o ile nie masz zbyt wygórowanych oczekiwań.

Mam zbyt duże wątpliwości czy aby na pewno wydatek pięciu dych na Double Agent to dobra inwestycja, po zastanowieniu stwierdziłem że wolę nie ryzykować i kupić coś innego bez obawy przed niespełnionymi oczekiwaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 16:23, Sebat1 napisał:

Mam zbyt duże wątpliwości czy aby na pewno wydatek pięciu dych na Double Agent to dobra
inwestycja, po zastanowieniu stwierdziłem że wolę nie ryzykować i kupić coś innego bez
obawy przed niespełnionymi oczekiwaniami.


Bez przesady. Gra może nie jest super powiązana z poprzednimi częściami jak poprzednie ze sobą ale nadal jest to ciekawa skradanka. Owszem niektóre poziomy są za dnia i rzadko jesteś kompletnie niewidoczny (tych misji było chyba z dwie) ale trzeba trochę przyznać szczerze że dzięki temu jest trochę bardziej realistyczna. Racja są błędy ale je da się jakoś znieść. A 5 dych to trochę dużo dla niektórych a dla innych mało ale za tyle kasy można pograć. I nawet jeśli jesteś fanem poprzednich części to się nie zawiedziesz bardzo. Właściwie 4 misje w jednej lokacji są mało skradankowe ale trzeba się pogodzić z tym że Fisher jest podwójnym agentem i rozpracowuje grupę terrorystów a więc mammy inne zadania i realia gry. Jak tak bardzo chcesz to se demo ściągnij. Ryzyko często się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja . A ja mam wkurzający problem.... . A więc gram , gram , gram i następnego dnia chce wczytać jakikolwiek zapis ale niemoge bo pisze że niema jakiegoś nośnika z zapisami . Mieliście coś takiiego ? Pomóżcie .
Mój komp to : karta GeForce 7600 GT , procesor Athlon 64 X2 Dual , ram 1 GB .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 16:28, eMCee92 napisał:

Heja . A ja mam wkurzający problem.... . A więc gram , gram , gram i następnego dnia
chce wczytać jakikolwiek zapis ale niemoge bo pisze że niema jakiegoś nośnika z zapisami
. Mieliście coś takiiego ? Pomóżcie .
Mój komp to : karta GeForce 7600 GT , procesor Athlon 64 X2 Dual , ram 1 GB .


Dajesz wczytaj grę i żadnych savyów nie masz i ci wyświetla się komunikat, czy może savy są i jak chcesz je wczytać to ci wyświetla komunikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 18:17, milaosz napisał:

Dajesz wczytaj grę i żadnych savyów nie masz i ci wyświetla się komunikat, czy może savy
są i jak chcesz je wczytać to ci wyświetla komuni


Daje wczytaj i wyskakuje komunikat że niema savów na nośniku a potem . Jednak dostępna jest opcja "kontynuuj" i jak ją klikam to czasem pojawia się komunikat , a czasem wczytuje się pierwsza misja , wyskakuje komunikat i ekran zapisywania . Tylko że ten nie znika ( słusze same dźwieki ) . Pliizzzz pomużcie .

PS. Mam patcha 1.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś grę w Supersellerze i żaluję wydanych pieniedzy (choc dobrze ze czekalem az bedzie tansza). Najpierw problemy z instalacją - 3 razy musialem instalowac. A w czasie grania: wyskakuje do pulpitu (runtime error), wiesza sie, 0 przyjemnosci :/
Szkoda ze nie poczytalem komentarzy tutaj przed kupnem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:04, Skie napisał:

Kupiłem dziś grę w Supersellerze i żaluję wydanych pieniedzy (choc dobrze ze czekalem
az bedzie tansza). Najpierw problemy z instalacją - 3 razy musialem instalowac. A w czasie
grania: wyskakuje do pulpitu (runtime error), wiesza sie, 0 przyjemnosci :/
Szkoda ze nie poczytalem komentarzy tutaj przed kupnem...


Przynajmniej trochę kasy zaoszczędziłeś :)
A z tą instalacją to spróbuj zainstalować po wyłączeniu kompa i ponownym włączeniu po kilku godzinach. A jak dalej nic to dzwoń do Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 19:57, eMCee92 napisał:

> Dajesz wczytaj grę i żadnych savyów nie masz i ci wyświetla się komunikat, czy może
savy
> są i jak chcesz je wczytać to ci wyświetla komuni

Daje wczytaj i wyskakuje komunikat że niema savów na nośniku a potem . Jednak dostępna
jest opcja "kontynuuj" i jak ją klikam to czasem pojawia się komunikat , a czasem wczytuje
się pierwsza misja , wyskakuje komunikat i ekran zapisywania . Tylko że ten nie znika
( słusze same dźwieki ) . Pliizzzz pomużcie .

PS. Mam patcha 1.02

przykro mi, ale w tej grze save''y wariuja . Nigdy nie wiesz co ci wczyta. Nie ty jeden zgłaszasz ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:04, Skie napisał:

Kupiłem dziś grę w Supersellerze i żaluję wydanych pieniedzy (choc dobrze ze czekalem
az bedzie tansza). Najpierw problemy z instalacją - 3 razy musialem instalowac. A w czasie
grania: wyskakuje do pulpitu (runtime error), wiesza sie, 0 przyjemnosci :/
Szkoda ze nie poczytalem komentarzy tutaj przed kupnem...


Też tak miałem z tym że z premierową. Ogólnie gra jest bardzo niestabilny i do bani od strony technicznej. Save mi się wczytywał prawidłowy, miałem problemy z opcjami i takie tam. Od strony samego grania gra jest cudowna. Podwójny agent to jest to. Pomimo tych błędów technicznych polecam gre przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować