Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

No wiesz ale ile razy jeszcze się cieniu można ukrywać?
Na pewno się to większości znudziło.

Taka odmiana dla serii to dobry wg mnie pomysł. Teraz praktycznie zabijają każdą serię np. CoD4 to zupełnie coś innego niż poprzedniczki lub Pro Street który w ogóle zmienił styl.

W DA są bugi nie zaprzeczam jednak miałem tylko problemy z teksturami żadnych innych problemów nie doświadczyłem

Jeśli nie lubisz zmian dla serii to Splinter Cell: ConViction nawet nie ruszaj bo się możesz ostro zawieść. Nie mówię że ci się nie spodoba ale to już będzie w ogóle co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 09:47, Meykan napisał:

Jeśli nie lubisz zmian dla serii to Splinter Cell: ConViction nawet nie ruszaj bo się
możesz ostro zawieść. Nie mówię że ci się nie spodoba ale to już będzie w ogóle co innego.


Jeśli o to chodzi to tak na prawdę nie wiadomo, Ubisoft na całe szczęście porzucił projekt i robi grę znowu od nowa. I dobrze, bo po filmikach to Conviction zapowiadał się jako gwóźdź do trumny dla serii.

Co do odmiany w SC:DA - nie mam nic przeciwko, ale nie w takiej formie, na litość! Zrobili z tego prymitywną grę polegającą na parciu na przód i zabijaniu każdego wroga bez konsekwencji. Żeby gra była wolna od bugów i problemów z jej działaniem na komputerach, żeby była o wiele bardziej przemyślana i wymagająca dla gracza, to na pewno miałbym inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 09:47, Meykan napisał:

No wiesz ale ile razy jeszcze się cieniu można ukrywać?
Na pewno się to większości znudziło.


a strzelanie nie znudziło się? napewno nie wszystkim, a jak raz grali i się podobało to wielu chętnie wróci do tej konwencji.
nie rozumiem czemu twórcy nowych części tej serii uparcie wmawaja nam, ze znudziło nam się "ukrywanie w ciemnościach", a chodzenie , strzelanie , gadanie niby nie... Zwłaszcza, ze gra odnosiła w formie skradanki najwieksze sukcesy.
jak ktos chce GTA, to gra w GTA, a Splinter cell to ma być ciemno
choć ja i tak tesknię za klimatem, którego w DA zabrakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z tą grą,mianowicie gdy wchodzę w pierwszą misję i gdy już jestem na samolocie,to gra sie strasznie muli,ale nie chodzi o to że spadły FPS tylko poprostu zwolnione tempo,jak zainstalowalem patcha to bylo tak ze Intro Ubisofta sie cały czas powtarzało i nie mogłem wogole wejsc do gry.Na Multi było to samo.pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 11:54, Vanmati napisał:

witam mam problem z tą grą,mianowicie gdy wchodzę w pierwszą misję i gdy już jestem na
samolocie,to gra sie strasznie muli,ale nie chodzi o to że spadły FPS tylko poprostu
zwolnione tempo,jak zainstalowalem patcha to bylo tak ze Intro Ubisofta sie cały czas
powtarzało i nie mogłem wogole wejsc do gry.Na Multi było to samo.pomocy

a jaki masz sprzęt (dokładnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 08:15, Vanmati napisał:

hmm Athlon x2 5000+ BE @3.0Ghz,1gb ram DDR2 Apacer 667,GF7600GS 128MB DDR3

o ile pamietam, z niektórymi kartami nVidii w tej grze są problemy. Zainstaluj najnowsze sterowniki karty graficznej
i nowy DirectX, (jeśli jeszcze tego nie zrobies) przein staluj gre i napisz czy pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w SC DA najwieksza rezolucja ekranu jest 1280 na1024??
I mam jeszcze problem z version driver...a wstawki filmowe sa hmmm poprostu tekstury nachodza na siebie i jest wielka lipa.
Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No uważam że DA jest najgorszą częścią serii poza dwoma misjami (na statku pasażerskim i w Afryce) cała gra jest tragiczna! przeszedłem ją raz ale nie mam zamiaru jej więcej ruszać! Fabuła była tak głupia że po prostu "muzg staje". Chcę żeby było jak dawniej! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 10:59, Quinti napisał:

No uważam że DA jest najgorszą częścią serii poza dwoma misjami (na statku pasażerskim
i w Afryce) cała gra jest tragiczna! przeszedłem ją raz ale nie mam zamiaru jej więcej
ruszać! Fabuła była tak głupia że po prostu "muzg staje". Chcę żeby było jak dawniej!
:(



Zgodzę się ;(
Masa bugów itd
A mi poza tymi 2 misjami co wymieniłeś jeszcze jedna przypadła do gustu (Lubię ją powtarzać). Chodzi o misję w Szanghaju ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ta misja była dobra (świetny motyw z helikopterem), ale zadanie w afryce miało niepowtarzalny klimat (lepszy od misji w seulu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze jakie sa różnice pomiedzy wersja na pc i ps2 gralem kiedys w ta gre na ps2 i bardzo mi sie podobała a teraz chce wrócić do tej gry ale na pc ale czytalem ze sa jakies inne wersje moze mi ktos wytlumaczyc czym ta "innosc" sie objawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzi Pomóźcie kupiłem splinter cella w supellselers. Zainstalowałem pierwsza misja i gra mi strasznie zamulała, a jak drugi raz odpaliłem to czarny ekran. Mój Sprzęt AMD Athalon 64X2 Dual 2,21 GHz i 2 GB ramu . POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam ten sam problem co kilka osób wcześniej, po odpaleniu gra strasznie spowalnia i nie pomaga ani patchowanie ani obniżanie grafiki, czy ktoś może znalazł sposób na doprowadzenie gry do stanu używalności bo na chwilę absolutnie nie da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć,dlaczego nie mogę zagrać sobie w demko Double Agenta? Otóż,gdy już zainstalowałem,pojawia mi się ogólna specyfikacja,czy spełniam te różne wymogi jak klawiatura QWERTY i DirectX. I właśnie problemem jest to,że nie działają mi dwa segmenty: wspomniany DirectX i "Driver Version". Nie rozumiem trochę przypadku pierwszego,bo mam wersje o numerze 10.0 a gra mi nie chce działać. A ten "Driver" to kompletnie nie wiem co to jest. Sprawdzałem na dwóch kompach,i zawsze to samo. Boję się niestety,że nie będe mógł pograć sobie w pełnego Agenta z CDA. Znacie rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować