Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2006 o 07:57, Dark SMG napisał:

właśnie przez tego typu wyczyny rodem z filmu xXx obawiam się że nowy Splinter Cell zostanie
pokazówką akrobacji i grafiki a nie bardzo dobrą skradanką :)


No zobaczymy, ale jak już przypomniałeś film xXx - fajnie byłoby sobie w coś takiego zagrać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 08:00, Markus89 napisał:

> właśnie przez tego typu wyczyny rodem z filmu xXx obawiam się że nowy Splinter Cell zostanie

> pokazówką akrobacji i grafiki a nie bardzo dobrą skradanką :)

No zobaczymy, ale jak już przypomniałeś film xXx - fajnie byłoby sobie w coś takiego zagrać
;]

hehehe racja :P
2 dni temu śnił mi się Ice Cube jak biegał po więzieniu z xXx II next level :P (jestem hetero jbc :P)
tak się zastanawiam czy jakaś taka gra nie powstała...i nic nie przychodzi mi do głowy :(

a więc apel do panów z Ubi, EA i innych studiów.. rószcie główkami i zróbcie gre na bazie xXx TYLKO NIE KASZANE JAK ZWYKLE NA PODSTAWIE FILMÓW :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 08:04, Dark SMG napisał:

a więc apel do panów z Ubi, EA i innych studiów.. ruszcie (;]) główkami i zróbcie gre na bazie xXx
TYLKO NIE KASZANE JAK ZWYKLE NA PODSTAWIE FILMÓW :p


Ja ten apel skierowałbym raczej do studia Starbrezze, które wraz z Dieselem zrobiło grę Kroniki Riddicka (ew. "ujdzie" Ubisoft do tej roboty). No i najważniejsze aby gra była oparta na pierwszej części filmu a nie na kaszankowej kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 10:29, Markus89 napisał:

> a więc apel do panów z Ubi, EA i innych studiów.. ruszcie (;]) główkami i zróbcie gre
na bazie xXx
> TYLKO NIE KASZANE JAK ZWYKLE NA PODSTAWIE FILMÓW :p


Skoro o tym mowa, to ja bym widział grę xXx na enginie Splinter Cella... Ale byłoby fajnie :)

Dnia 15.11.2006 o 10:29, Markus89 napisał:

Ja ten apel skierowałbym raczej do studia Starbrezze, które wraz z Dieselem zrobiło grę Kroniki
Riddicka (ew. "ujdzie" Ubisoft do tej roboty).

Kilku przedstawicieli Ubisoftu odpowiedzialnych za engine SC... ;]

Dnia 15.11.2006 o 10:29, Markus89 napisał:

No i najważniejsze aby gra była oparta na pierwszej
części filmu a nie na kaszankowej kontynuacji.

Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 17:56, Sycylius napisał:

Wlasnie zobaczylem ze demo juz wyszlo i mam takie pytanie.Czy wogule mi sie oplaca je sciągac,bo
niewiem czy pójdzie na takim kompie:

GeForce 5600 128mb 768ram Pentium 4 2.4


Splinter Cell: Double Agent działa tylko na kartach graficznych obsługujących Shader Model w wersji 3.0... Niestety na twojej karcie nie ruszy... Jak na mój gust reszta jest dobra, bo ja mam podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 14:17, mazi606 napisał:

a będzie chodzić na GF 6200 obsługuje shader 3.0

Myślę, że powinien chodzić dobrze. NIe wiem, czy będzie płynnie chodził na max detali, ale na minimum gra będzie płynna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z zagranicznych for znalazlem taki post (troszke wywalilem):
"Well, a friend just told me he got he just played SCDA on PC and Xbox (not 360) and they are different games. Well, they are the same but the PC version is mising some parts of the levels and gameplay. Like a map is on the PC/360 version only half as big with less stuff you can do than the Xbox. They also cut out some interaction on the PC/360 version which involved some decisions with NPCs. The PC version also misses some extra levels while it gets 1! exclusive. i rather have the others complete instead of 1.Lil example: Xbox prison brake= over 1 hour for some serious ass diggin with james so he takes you in. PC/360= 15 minutes. that''s all, no interaction or anything you go in get up to him and that''s it.
The story on the Xbox is also longer than the PC version...and PC is missing some ingame cutscenes."

Nie wrozy to dobrze fanom Sama Fishera. Przyznam, ze jesli to prawda, to tworcy wykrecili niezly numer(w negatywnym znaczeniu) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, byłoby to bardzo dziwne posunięcie Ubi, okrojenie fabuły, zmniejszenie ilości ruchów, wycięcie etapów... Mam nadzieję, że to nieprawda.

P.S. SC:DA ma odznaczenie 18+?? Za co?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 18:30, Woko11 napisał:

Cóż, byłoby to bardzo dziwne posunięcie Ubi, okrojenie fabuły, zmniejszenie ilości ruchów,
wycięcie etapów... Mam nadzieję, że to nieprawda.


Ja też. Wiadomo, że wersje PC/Xbox360 znacząco różnią się od tych z Xbox i PS2 - przecież pracowały nad nimi dwa różne zespoły...
Nie wierzę również, by uwolnienie Jamie''ego kończyło się na dojściu do niegom, może koleś grał w wersję na komórkę... :)

Dnia 18.11.2006 o 18:30, Woko11 napisał:


P.S. SC:DA ma odznaczenie 18+?? Za co?? :)

Ja też się dziwię, ale zważywszy na to, że Chaos Theory miał 16+, a Double Agent jest od niego nieco brutalniejszy 18+ jest (chyba) odpowiednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:27, Michal2504 napisał:

czy będzie płynnie chodzić na kompie geforce 6600 ,512MB ram i procesorze amd athlon 64 3000+

Powinno działać płynnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 22:10, kolos12 napisał:

> czy będzie płynnie chodzić na kompie geforce 6600 ,512MB ram i procesorze amd athlon 64
3000+
Powinno działać płynnie :)

Płynnie, ALE na min. detalach. Powinieneś i tak się cieszyć mi na pewno nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 15:42, Pilnick2 napisał:

Można już kupić Splinter Cell Double Agent ?


Splinter Cell: Double Agent pojawi się w sklepach już 5 grudnia, z zaimplementowanym patchem 1.01 i w podwójnej wersji językowej do wyboru. Gracze sami zdecydują czy chcą uruchomić Double Agent w oryginalnej, angielskiej wersji językowej, czy w polskiej wersji z napisami i dialogami, w której w postać agenta Fishera wcielił się Mirosław Baka. W celu zapewnienia kompatybilności z serwerami światowymi, gra w trybie wieloosobowym dostępna będzie wyłącznie wersji angielskiej. Cena gry ustalona została na przystępnym poziomie 99,90 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:13, Noxbi napisał:

> Można już kupić Splinter Cell Double Agent ?

Splinter Cell: Double Agent pojawi się w sklepach już 5 grudnia, z zaimplementowanym patchem
1.01 i w podwójnej wersji językowej do wyboru. Gracze sami zdecydują czy chcą uruchomić Double
Agent w oryginalnej, angielskiej wersji językowej, czy w polskiej wersji z napisami i dialogami,
w której w postać agenta Fishera wcielił się Mirosław Baka. W celu zapewnienia kompatybilności
z serwerami światowymi, gra w trybie wieloosobowym dostępna będzie wyłącznie wersji angielskiej.
Cena gry ustalona została na przystępnym poziomie 99,90 złotych.


5 grudnia powiadasz??? no to spoko bo w empiku dziś zakupiłem takową :P
co moge o niej powiedzieć?
Seria Splinter Cell jako jedyna chyba gra nawet gdy działa z prędkoścą 12 klatek na sekundę i tak sprawia wiele frajdy :)
po zmniejszeniu filtrowania i rozdzielczości do 800x600 gra wygląda całkiem dobrze a przy tym zachowuje się nie nagannie więc większych zacięć nie uświadczymy*
w pierwszej misji, pomijają 2 treningi nie wliczane do lini fabularnej mamy kilka ciekawych patentów, np. topienie niemilców pod krą :P
do dyspozycji mamy stgandardowe wyposarznie agentow trzeciego eszelonu, karabinek z tłumikiem + udoskonalenia w postaci wystrzeliwanych kamer czy lunety, no i pistolet z funkcą impulsu elekto-magnetycznego który skutecznie unieszkodniwia urządzenia elektryczne i elektrniczne oczywiście na jakiś czas...
bardzo nteresująca jest zaś unkcja noktowizora, widać postęp technologii poniewarz w aktualnej wersji noktowizor jestt o wiele wyraźniejszy, najwyraźniej wykorzystali bardzej czułą matryce CCD która wyłąpuje więcej "kolorów" w podczeriwni, w praktyce mamy grafikę rodem z XIII jeśli chodzi o elemęty zaciemnione.
2 misja to więzienie, ojjj poczułem się jak Riddick w ucieczce z Butcher bay Sam wygląda prawie jak Vin Deasel :D
Powiem szczerze że Mirek Baka nie kłuje w uszy jednak mógł by więcej emocji włożyć w tekst czytany :P
narazie utkwiłem w więzieniu muszę pujść do głównego blokun więziennego by otworzyć cele jednak nie bardzo wiem jak się tam udać, myślę że jutro to rozgryze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówie że kupiłęm dziś czyli 1 grudnia jednak gra może leżeć na sklepowych pułkach jakiś czas, dokłądnej daty premiery jednak nie znam :P

*mój sprzęt to Sempron 2600 (1,83GHz Socket A) 1,5 GB ramu i 7600GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować