Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

Ja mam niestety tylko jedynkę, reszta nie chodzi u mnie.

Mam pytanie: czy zgadzacie się z recenzją CDA o Double Agencie? Ja nie grałem, nie sprawdzę, ale jak z tymi, którzy grali? Co możecie powiedzieć o tej grze? Mi trochę się nie widzi ganianie Fisherem w świetle dnia z karabinem w łapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 16:38, JayC napisał:

Ja mam niestety tylko jedynkę, reszta nie chodzi u mnie.

Mam pytanie: czy zgadzacie się z recenzją CDA o Double Agencie? Ja nie grałem, nie sprawdzę,
ale jak z tymi, którzy grali? Co możecie powiedzieć o tej grze? Mi trochę się nie widzi ganianie
Fisherem w świetle dnia z karabinem w łapie...

no więc dziś jestem już na końcy misji w więzieniu, naprawde fajna gra ale czy krótka? możliwe ale ja się delektuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 22:56, Dark SMG napisał:

> > Można już kupić Splinter Cell Double Agent ?
>
> Splinter Cell: Double Agent pojawi się w sklepach już 5 grudnia, z zaimplementowanym patchem

> 1.01 i w podwójnej wersji językowej do wyboru. Gracze sami zdecydują czy chcą uruchomić
Double
> Agent w oryginalnej, angielskiej wersji językowej, czy w polskiej wersji z napisami i
dialogami,
> w której w postać agenta Fishera wcielił się Mirosław Baka. W celu zapewnienia kompatybilności

> z serwerami światowymi, gra w trybie wieloosobowym dostępna będzie wyłącznie wersji angielskiej.

> Cena gry ustalona została na przystępnym poziomie 99,90 złotych.

5 grudnia powiadasz??? no to spoko bo w empiku dziś zakupiłem takową :P

Ale tak było napisane na stronie Cenegi...

Dnia 01.12.2006 o 22:56, Dark SMG napisał:

Seria Splinter Cell jako jedyna chyba gra nawet gdy działa z prędkoścą 12 klatek na sekundę
i tak sprawia wiele frajdy :)


Zgadzam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no ta gra jest wspanianiała :D jak tylko ją ukończe napisze recke do GR :D:D:D
gra wymiata, polecam każdemu..choć ma sporo błędów i jest poniekąd gorsza od Chaosu to i tak ją serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 17:07, Dark SMG napisał:

nie no ta gra jest wspanianiała :D jak tylko ją ukończe napisze recke do GR :D:D:D
gra wymiata, polecam każdemu..choć ma sporo błędów i jest poniekąd gorsza od Chaosu to i tak
ją serdecznie polecam :)


Podobno wersja PC jest najgorsza... A najlepsza ta na... PlayStation2 - tam przynajmniej więcej jest o romansie Sama z Enricą... Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie są mniej więcej wymagania tej gry. Chaos Therory chodziło mi na 1280x1024 , wszystko max + Shader 3.0 i soft shadows. Jak to mi może chodzić w porównaniu obu gier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 15:35, oOreVenOo napisał:

Panowie jakie są mniej więcej wymagania tej gry. Chaos Therory chodziło mi na 1280x1024 , wszystko
max + Shader 3.0 i soft shadows. Jak to mi może chodzić w porównaniu obu gier ?

Wymagania SCDA:
Procesor Pentium 4 3GHz lub Athlon 3000 | 1 GB RAM | Karta graficzna zgodna z directX 9.0c, wykorzystująca Shader Model 3.0 | Dysk Twardy 8GB

Double Agent powinien Ci chodzić bardzo dobrze! :)

PS. Ja w Chaosa też tak grałem, ale w Double Agent na maksymalnych ustawieniach grafiki trochę się przycina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 15:47, Noxbi napisał:

PS. Ja w Chaosa też tak grałem, ale w Double Agent na maksymalnych ustawieniach grafiki trochę
się przycina...


Oczywiście że im nowsza gr tym jak zwykle większe wymagania sprzętowe , mam nadzieje że gra będzie chodzić w miare dobrze :-) Dzięki za szybką odpowiedź.

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem i licze na to ze ktos mi pomoze, jesli ktos testowal na podobnym sprzecie bylbym wdzieczny za odpowiedz.

mam w planach laptop, juz sobie upatrzylem jeden model:
turion64 2 ghz
1 gb ram
geforce fx go7300 (grafa ma shader model 3.0 zgodna jest z direct 9 ale pamiec pobiera z ramu w turbo cache - czyli ramu bede mial odpowiednio mniej o 128 lub 256 zalezynie od ustawienia)

czy da sie w to plynnie pograc hocby na low det ?
czy taki sprzet pociagnie sc:da ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 04:01, lambert22 napisał:

mam maly problem i licze na to ze ktos mi pomoze, jesli ktos testowal na podobnym sprzecie
bylbym wdzieczny za odpowiedz.

mam w planach laptop, juz sobie upatrzylem jeden model:
turion64 2 ghz
1 gb ram
geforce fx go7300 (grafa ma shader model 3.0 zgodna jest z direct 9 ale pamiec pobiera z ramu
w turbo cache - czyli ramu bede mial odpowiednio mniej o 128 lub 256 zalezynie od ustawienia)

czy da sie w to plynnie pograc hocby na low det ?
czy taki sprzet pociagnie sc:da ?

hmmmm procek jeszcze znośny, ramu troche mało grafika kiepściutka ale na LOW pownno polecieć, jednak nie spodziewaj się 40 klatek, jak wyciągnie z 20 to będzie dobrze.
ja mam semprona 2600 1,5 GB ramu i 7600GS wyciąga 15-20 na prawie max więc u ciebie na LOW powinno mówie wyciągnąć coś kołó 20 klatek, jednak za te pieniądze mógł byś sobie całkiem dobrego blaszaka kupić, pamiętaj że taki sprzęt pociągnie ci z 3 godziny na baterii więc czy jest sens kupowania notebooka do gier? wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym my wogóle mówimy. straszyli wielkimi wymaganiami sprzętowymi i na tym się skończyło , jedynie gra zajmuje 8GB na dysku to chyba największe wymaganie. No tak konfiguracja mojego komputera Celeron "D" 2.7 , 1024Ram KingStone 400Mhz , ASUS 6600GT 128DDR. Wchodze w opcje display i co widze , komputer automatycznie zaznaczył mi grafike Next generation , no to ucieszony wrzuciłem rodzcielczość 1280x1024 , gra chodzi ładnie chociaż czuć lekkie przycięcia. Natomiast na rozdziałce 1024x768 , gdzie różnica pomiędzi 1280x1024 jest znikoma gra chodzi perfekcyjnie w dosłownym słowa znaczeniu. A jak sami widzicie mój komputer jest bardzo średniawy jak na dzisiejsze czasy. Co do samej rozgrywki no niestety to już nie jest Splinter Cell , tylko hmm jakiś FPS śmieszny w którym nie idzie wogóle celować. Jak przeszedłem FPSy od góry do góry DooM , Hitman , Max Payne , FarCry , Half-Life , grałem w AA , Counter Strike i Bóg wie jeszcze co , tutaj miałem problemy z celowaniem jak dziecko. Nie potrafiłem dobrze celnąć w klate a co dopiero headshot , ale z drugiej strony ma być realna skradanka to jest. To zrozumie. Nagle okran zrobił się dziwnie pusty nic na nim nie ma , nie licząc Objective Mission , następnie grafika nie powala jak na opcje Next generation to żadna z niej generacja , fakt bardzo ładna itp ale ja tam nic rewolucyjnego nie widze co najwyżej rewelacyjnego i to też nie zabardzo. Gra nie przypomina stargeo Splinter Cella tylko jakąś dziwną strzelanke , tak jak rozmawiałem z PAPISHONEM samo skradanie jest dość dziwne , nie da się zbytnio najlepiej podbiec i dać w łeb albo strzelić. Sam przypomina teraz jakiegoś tępego kretyna w kombinezonie , który specialnie skacze z samolotu a później się głupkowato pyta co on tutaj robi. Takie grze zdecydowanie nie , to tylko moje zdanie ! Ale warto grę odpalić i pograć nie jest znowu taka zła , muzyczka całkiem fajna , można przejść nawet może i trzeba ale to nic nowego. CT był dużo lepszy , oj dużo.

Dobranoc wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 11:41, Dark SMG napisał:

ja mam semprona 2600 1,5 GB ramu i 7600GS wyciąga 15-20 na prawie max więc u ciebie na LOW


Popatrz na mój komputer a na swój. Ja na maxie z roz 1024x768 mam 40 klatek. Im lepszy komputer tym gorzej gra chodzi z tego co widze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 23:54, oOreVenOo napisał:

> ja mam semprona 2600 1,5 GB ramu i 7600GS wyciąga 15-20 na prawie max więc u ciebie na
LOW

Popatrz na mój komputer a na swój. Ja na maxie z roz 1024x768 mam 40 klatek. Im lepszy komputer
tym gorzej gra chodzi z tego co widze :-P

bo ty masz lepszego procka mój to totalna porażka musze zorganizować 7 stówek wtedy płyta gł i athlon 4000+ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, lapek to w moim wypadku koniecznosc, ale jak juz ma byc to przy okazji chce kupic taki ktory mi pociagnie cala serie sc, zwlaszcza da ktorego nie przeszedlem jeszcze 20 razy :P

ale mnie troche zmartwiles :( az tak kiepsko bedzie ?? jak ustawie grafe na 128 mb a cala reszta czyli 900 mb ramu bedzie malo ?? :/ jak bede gral ze wszystkimi bajerami na minimum, zero, null czyli bez bajerow gra bedzie chodzila plynie ? bo tylko o to mi chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 02:15, lambert22 napisał:

ale mnie troche zmartwiles :( az tak kiepsko bedzie ?? jak ustawie grafe na 128 mb a cala reszta
czyli 900 mb ramu bedzie malo ?? :/ jak bede gral ze wszystkimi bajerami na minimum, zero,
null czyli bez bajerow gra bedzie chodzila plynie ? bo tylko o to mi chodzi.....


"O czym my wogóle mówimy. straszyli wielkimi wymaganiami sprzętowymi i na tym się skończyło , jedynie gra zajmuje 8GB na dysku to chyba największe wymaganie." Stary przeczytaj sobie mojego posta troche wyżej a zobaczysz że gra Ci pójdzie. 128DDR karta bez problemu , 900 ramu też spoko , procek musi być tak minimum 2.4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problem...
Chcę sobie pograć w multi Splinter Cella... stworzyłem już nowe konto na stronce UbiSoftu, wpisuję w grze mój login, email i ostatnie co trzeba zrobić to wpisać "cd - key", więc biorę instrukcję i wpisuję kod z okładki... Próbuję się logować i po chwili wyskakuje napis, że wpisany kod jest niewłaściwy. Nie wiem co mam robić... Pomóżcie, bardzo bym chciał zagrać w multi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Sory za powtórke ale wie ktos cos na ten temat ?

(...mianowicie chodzi mi oto czy jest możliwość obejścia (oszukania) gry ze niema się PixelShader 3.0 ? mam przystosowany i dość dobry komputer ale moja grafika choć 256 MB i PCI-E to niema PixelShader 3.0 tylko 2.0 da się jakoś oszukać grę aby działała ? na 2.0 ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 12:22, kuko7 napisał:

Mam taki oto problem...
Chcę sobie pograć w multi Splinter Cella... stworzyłem już nowe konto na stronce UbiSoftu,
wpisuję w grze mój login, email i ostatnie co trzeba zrobić to wpisać "cd - key", więc biorę
instrukcję i wpisuję kod z okładki... Próbuję się logować i po chwili wyskakuje napis, że wpisany
kod jest niewłaściwy. Nie wiem co mam robić... Pomóżcie, bardzo bym chciał zagrać w multi...
:)


hmmmm, wiesz konto się zakłada w grze, weź je załuż przez grę, ja za pierwszym razem założyłem :P

CzarnuchZ
(...mianowicie chodzi mi oto czy jest możliwość obejścia (oszukania) gry ze niema się PixelShader 3.0 ? mam przystosowany i dość dobry komputer ale moja grafika choć 256 MB i PCI-E to niema PixelShader 3.0 tylko 2.0 da się jakoś oszukać grę aby działała ? na 2.0 ? )

a więc był kiedyś taki program, muyslę że jest i nowa wersja, oszukuje on grę i można pograć, ALE nie wiem jaki jest sęs takiego "tworzenia" bo gra ci będzie chaczuyć jak nie wiem.
chyba że masz Radeona X800, wtedy mgło by nawet pujść.
ale nie polecam ci takwego rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować