Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Corsair Dominator GTX w 8 GB paczkach

6 postów w tym temacie

Zastanawiam się po co i dla kogo. Jakieś konkretne przeznaczenie czy kości dedykowane dla person z dużą objętością portfela... ? Znajdzie to zastosowanie w sprzęcie dla domu? Pytam bo naprawdę jestem ciekaw ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 13:13, Ortalius napisał:

Zastanawiam się po co i dla kogo. Jakieś konkretne przeznaczenie czy kości dedykowane
dla person z dużą objętością portfela... ? Znajdzie to zastosowanie w sprzęcie dla domu?
Pytam bo naprawdę jestem ciekaw ;p.


To dokładnie to samo, co z wszelkimi super-samochodami. Do pracy dojedzie się pewnie tak samo szybko VW Golfem, jak Veyronem. Na normalnych drogach też nie poszalejesz, bo ograniczenia, przepisy, jakość nawierzchni etc. Ale za to Veyron na pewno lepiej wypadnie w każdym benchmarku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zgreed66
Radiatorów? Przecież na to jeszcze zakładasz moduł z wiatraczkami Airflow II, a na niego jeszcze możesz założyć moduł Airflow II pro który podpinasz do ramów i diodami pokazuje stopień użycia każdej kości i jej temperaturę ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 15:32, SamaelvonHell napisał:

@Zgreed66
Radiatorów? Przecież na to jeszcze zakładasz moduł z wiatraczkami Airflow II, a na niego
jeszcze możesz założyć moduł Airflow II pro który podpinasz do ramów i diodami pokazuje
stopień użycia każdej kości i jej temperaturę ;].


Wiem, jak to wyglada. Ale przyjmuje wersję minimalną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować