Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt RED 2 czerwca ogłosi "niesamowite wieści" podczas konferencji transmitowanej na żywo!

43 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2011 o 23:40, Zgreed66 napisał:

> Ale akurat GOG mnie interesuje więc chętnie posłucham co mają do powiedzenia.

Tutaj sie podpisze ręcami i nogami ;)


Coś się będzie działo... =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, że będzie to coś więcej niż port gry na konsole. Ogłoszenie dodatku wydaje się dosyć prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 23:50, Komenty napisał:

Co to moze byc? :)


"Dziękujemy wszystkim wiernym fanom za kupienie The Witcher 2: Assasins of Kings w wersji beta!"

"Premiera wersji gold nastąpi za dwa miesiące!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może cd projekt red ogłosi kiedy wyda patcha do gry - bo póki co wiesza mi się ona tak częśto, że nie mogąc przejść prologu odstawiłem ją na nieznaną przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewno wszystkich zaskocza... wiedzminem 2 na konsole

moze zapowiedza tez jakis naprawde "nowy" projekt: witcher2: enchanced edition :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co nasze kochane CD Projekt RED ma nam ciekawego do powiedzenia. Oby było to coś co miało być powiedziane na tegorocznych targach E3 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, można się boczyć na CDPR za pewne wpadki przy okazji premiery W2, ale trzeba przyznać, że mają dosyć ekspansywną i aktywną politykę. Konferencja "CDP Summer Days" brzmi ciekawie. Mam nadzieję, że jeśli kolejne tytuły tego studia będą równie ciepło przyjęte, doczekamy się czegoś na wzór BlizzConu ;) Tak, teraz to sfera marzeń, ale i sam Blizzard od czegoś zaczynał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę te wasze narzekania na Wiedźmina 2 i patcha to się cieszę i czuje się zaszczycony, bo sam nie miałem z grą ani z patchem żadnego problemu. Jak dla mnie to ten patch mógł nawet nie wychodzić, nic nie zmienił.

A co do samego artykułu to czekam z niecierpliwością. Zobaczymy co panowie z CDPR przyszykują. Godzina bardzo rozsądna wszak to juesej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, bo GoG podpisało umowę z LucasArts, ale podejrzewam, że to raczej niemożliwe. Podobnie Microsoft.
Take-Two i EA są bardziej prawdopodobni.

Ale gdyby podpisali umowę z MSem i dostali Neverhooda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zbyt wcześnie po Wiedzminie 2 żeby ujawniać jakąś nową grę. Będą jechać na hype W2 i reklamować "zupełnie nową jakość na konsole" i "zupełnie nową grę" - konsolowy Wiedzmin. Przez pół godziny będą się zachwycać wszystkim znanymi scenami i chwalić jak im się udało zachować jakość grafiki z PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować