Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obama otrzymał od Tuska EK Wiedźmina 2

135 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2011 o 19:59, Kraju napisał:

Ja właśnie czytałem że on nie gra i że raczej jest przeciwny grom, tzn. nie zwalcza ich
ale sam nie gra i szczególnie nie popiera ani się w ten rynek nie angażuje. Jestem ciekawy
teraz jaka jest prawda. Wolałbym abym się mylił. :)


Sprawił Wii swoim córkom w 2009 roku. Nie jestem pewien, czy sam gra, ale raczej w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że ktoś w redakcji robił sobie jaja i niechcący opublikował news, ale strony TVN24 i Newsweek podają to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obama dostał kolekcjonerkę Wiedźmina 2 od Polaków, no ale pech dał o sobie znać po raz kolejny podczas europejskiego tournee Prezydenta. Tym razem faux pas polegało na tym, że do pudełka z grą nie dołączono DVD-R z nagranym patchem 1.1 do gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... jestem naprawdę ciekawy co tam z jego głową Geralta... i czy będzie mógł złożyć zażalenie w ramach gwarancji i dostanie coś dodatkowego (koszulkę z Wiesiem... hah ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko czy w ogóle uda mu się odpalić grę a nawet jeśli to będzie dla niego stanowczo z trudna :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To doskonała wiadomość i doskonały wybór prezentu!
Dziwię się, że w społeczności graczy w ogóle pojawiają się głosy podważające ten niewątpliwy sukces polskiej branży gier, z której możemy być i jak widać jesteśmy dumni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank Obama będzie tracił czas na granie :P pierw pewnie żonie i swoim kolegom się zwierzy i zacznie nas obgadywać potem zacznie grać d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 20:34, Phenom napisał:

Tylko czekać aż założy temat, że wyskakuje mu błąd CRC albo, że nie ma głosów postaci.
:]


hahaha tutaj ;d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh.... raczej wątpię by był to prezent bezpośrednio od państwa polskiego.

Każda firma przy takiej uroczystości, ma prawo poprosić o przekazanie od niej jakiegoś prezentu. I o ile rzeczywiście, niektóre prezenty są pomysłem naszych decydentów tak gros z nich jest po prostu podarkami od polskich firm.
To nie Rząd z Premierem na czele zdecydował by posłać mu gierkę, to CDP pomyślało zawczasu i przygotowało mu niespodziankę.

... tak cudownym pomysłem byłoby mu dać Wódki... a co nam szkodzi, niech kolejni myślą, że w Polsce to tylko alkoholicy żyją.

Obama gra, skrytykował konsole tylko z powodu, że przez nie znakomita większość ChamerykoTłuścioGraczy nie uprawia żadnego sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym REDom radził wrzucić bieg "double-time" z naprawianiem tych serwerów, bo wątpię w to, że Obama (przyjmując, że zainstaluje Wieśka w celu sprawdzenia prezentu) będzie się bawić w jakieś szukanie patchów na necie, żeby zagrać :D bo bez patcha gry nie uruchomi i... będzie du*a nie prezent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 20:44, mronoth napisał:

o kur** :D

- dali mu polska wersje? nic nie zrozumie
- glowa wgnieciona? :P

Jak nie zrozumie ? przecież Obama powiedział ze czuję się jak Pół Polakiem też więc zrozumie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jajca XD
Pomyślałem przez chwilę że to ściema a jednak prawda...
No to się premierowi prezent udał, serio kto by pomyślał że nasi politycy wyskoczą z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować