Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obama otrzymał od Tuska EK Wiedźmina 2

135 postów w tym temacie

a jakim cudem dostał ''cały komplet'' książek w języku angielskim? chyba przetłumaczone są tylko dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 21:38, UJack napisał:

a jakim cudem dostał ''cały komplet'' książek w języku angielskim? chyba przetłumaczone
są tylko dwie?

Z partii przeznaczonej na rynki zachodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAAAAK!!! Wiwat Tusku. Jara gandzię, ceni Wieśka - to jest mój premier! ;)

A mówiąc serio, to nie jest ważne, czy Obama w ogóle zobaczy tą grę na oczy. Ważny jest ten gest. Tusku mógł przecież podarować Obamie MNÓSTWO innych, bardziej wartościowych rzeczy. Ale uznał, że to właśnie Wiedźmin 2 jest tym, co prezydent Stanów Zjednoczonych powinien zabrać z naszego kraju. Powinien mu jeszcze zapakować bigos w słoiku, z dwie kiełbachy i pół litra ;) Najpierw Triss Merigold w Playboyu, a teraz to - brawo! Czuję się cholernie dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 21:39, hans_olo napisał:

Z partii przeznaczonej na rynki zachodnie?

Nie wiem jak to wygląda w przypadku Ameryki, ale w Wielkiej Brytanii przetłumaczono tylko Ostatnie Życzenie i Krew Elfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obama wrote a note in the Polish PM''s guest book, "May the friendship between our nations grow in strength." He then paused and added, "and may Donald Tusk finally get his Paladin to level 85. The guild needs a good healer, dude! [British PM David] Cameron isn''t going to heal through Magmaw by himself."

hahah xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem o tym i pomyślałem "muszę wejśc na Gram.pl i o tym napisać!" po czym na mojej twarzy zagościła rysa złości, bo zobaczyłem tekst "Obama otrzymał od Tuska EK Wiedźmina 2"

Co do samego prezentu to też już myślałem nad tym czy głowa będzie cała(w końcu jest to raczej nieotwierana kolekcjonerka), artbook dobrze wydrukowany, pudełko nie zniszczone. A tak przy okazji to orientuje się ktoś jaki numerek otrzymał USA? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, to za trudni Geralta do zwalczania tych co chcą świat zniszczyć. :)) A swoją drogą wręczenie gry prezydentowi USA świadczy o poziomie tejże gry w skali światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, czy tylko mnie przyszło na tą wieść do głowy, że w Polsce gra komputerowa została praktycznie uznana za dobro narodowe, rzecz którą warto się pochwalić prezydentowi światowego mocarstwa? Niezależnie czy wybór gry nam sie podoba, liczy się znak, który jak mi się wydaje, otrzymaliśmy - gry są brane na poważnie przez nasz rząd, mogą być w przyszłości wspierane i traktowane normalnie. Polska się cywilizuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, trzeba się szczycić tym że Polska może się pochwalić takim sukcesem w jednej z najbardziej innowacyjnych, dochodowych i dynamicznie się rozwijających branży na Świecie ;)

PS kto wie może nawet w to zagra? W końcu chyba jeszcze gry nie dostał, więc może jako coś nowego go zaciekawi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować