• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
iGr

Guild Wars...Very Very BiG Problemo...

Pytanie

Witam!
Zamowilem jeszcze przed swietami Wielkanocnymi gre Guild Wars przez serVis gram.pl. Przyslo super poszlo przyslali szybciutko ale... W opakowaniu nie bylo AccesKeya niezbednego aby stworzyc nowe konto... Przejzalem WSZYSTKIE kartki WSZYSKICH instrukcji reklam itp po 100 razy.. Tak jak czytalem powinna byc tam zdrapka z AccesKeyem lecz nigdzie jej nie bylo... Na poczatku myslalem ze gdzies zgubilem wypadla albo cos w tym sylu ale pierwsze co zrobilem po otrzymaniu paczki od listonosza i otwarciu jej to poszukanie wlasnie tego klucza.. Ale ni ma.. Ale sie nie poddalem i zaczolem odsowac lozka szafy wszystko, wszytskie szparki nigdzie tego nie ma!!!! Napisalem wiec do CDProjektu z prosba o pomoc jeszcze w dniu gdy dostalem gre ale do tej pory nie dostalem odpowiedzi... Probowalem sie dodzwonic do biura pomocy technicznej... lecz z tego tez nici bo dodzwonic sie nie moge...
Poradzcie mi blagam co mam w tej sytuacji zrobic ??
P.S. Chcialbym tez zwrocic uwage ze gdy dostalem gre do rak pudelko bylo ulamane w jedym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Sprawy tej niestety nie uda się rozwiązać przez forum.

Prześlij ponownie do nas maila z opisem tego problemu (nie udało nam się odnaleźć Twojej wcześniejszej wiadomości) na jeden z naszych adresów: pomoc@cdprojekt.com lub kontakt@cdprojekt.com.

Po otrzymaniu od Ciebie maila jak najszybciej zajmiemy się tą sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziekuje...
Wyalalem maila na adres pomoc@cdprojekt.com zatytulowanego "Brak AccesKeya do Guild Wars"
Prosze o jakiekolwiek informacje w tej sprawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witaj. Miałem dokładnie ten sam problem zamówiłem na 2 tygodnie przed świętami GW. To co otrzymałem wyglądało jak zmasakrowana "pięcioletnia" gra - poniszczone elementy, użyta karta rejestracyjna i brak klucza!
Czekałem ponad tydzień i dziś właśnie odebrałem nowiutki egzemplaz więc jeśli tylko masz fakturkę to nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam problem:

jak zarejestrowac GW:F Edycje Kolekcjonerska na www.gram.pl w swoim koncie?? tzn. gdzie jest taki klucz, bo pudelka sa "finkiel, nowka nie smigane" prosto z importu, wiec raczej CDprojekt ich nie otwieralo, wiec gdzie jest key zeby zarejestrowac w swoim koncie (pomoc techniczna itp + wPLN''y)

dodam, ze pudelko z przesylka (kurier) bylo otwarte, ale samo pudelko z gra nie bylo naruszone, w srodku bylo pudelko z GW:F EK + faktura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.04.2006 o 18:53, Kielus napisał:

ja mam problem:

jak zarejestrowac GW:F Edycje Kolekcjonerska na www.gram.pl w swoim koncie?? tzn. gdzie jest
taki klucz, bo pudelka sa "finkiel, nowka nie smigane" prosto z importu, wiec raczej CDprojekt
ich nie otwieralo, wiec gdzie jest key zeby zarejestrowac w swoim koncie (pomoc techniczna
itp + wPLN''y)

dodam, ze pudelko z przesylka (kurier) bylo otwarte, ale samo pudelko z gra nie bylo naruszone,
w srodku bylo pudelko z GW:F EK + faktura



Dostaniesz numer aktywacyjny mail-em. Jestem w takiej samej sytuacji i wcześniej czytałem że właśnie w ten sposób będzie to rozwiązane. Podobno z GW EK zrobili tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować