Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 3: trailer kampanii prezentuje wielkie bitwy przy dźwiękach Black Sabbath

24 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Wiecie, który moment w czasie wczorajszego finału Ligi Mistrzów był według Brytyjczyków najlepszy? Ten, w którym na kanałach ITV i Sky Sports 1 pojawił się trailer kampanii Gears of War 3!

Przeczytaj cały tekst "Gears of War 3: trailer kampanii prezentuje wielkie bitwy przy dźwiękach Black Sabbath" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie jest to filmik w wyższej rozdzielczości, ale nawet pomimo tego - w 360p - wygląda to wszystko rewelacyjnie.
chciałbym by się to pojawiło na pc.. (może być jednocześnie razem z 2 ;))
wiem, wiem.. mogę sobie marzyć.. a szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niech mi teraz ktoś napisze, że na te "stare" konsole już nic ładnego nie wyjdzie.
Oj, w to będę musiał zagrać, kolejny powód by ukraść bratu X''a na jakiś dłuższy weekend. Czyli pierw Gearsy a następnie oczekiwanie na trzecią część Uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 11:09, marcin-malysza napisał:

I niech mi teraz ktoś napisze, że na te "stare" konsole już nic ładnego nie wyjdzie.

Faktycznie, prerenderowany filmik w 100% ukazał jakość grafiki :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 12:30, gogiell napisał:

Faktycznie, prerenderowany filmik w 100% ukazał jakość grafiki :>.

To obejrzyj sobie filmik z ?Bety trybu multiplayer nagrany przez gracza, tam widać iż ten trailer nie jest drastycznie podrasowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monstrualne ciarki towarzyszyły mi przez całą długość tego zwiastuna... chociaż pewnie i bez obrazu, z samym dźwiękiem, byłoby to samo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 10:55, Henrar napisał:

Tu masz w lepszej jakości. Enjoy :)


a dziękuję Ci bardzo :)
zrobił mi ten filmik chęć na GoW.. zatem chyba czas przystąpić do instalacji jedynki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować