Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Felieton: Subiektywny przegląd gier, w których można się wyżyć

34 postów w tym temacie

gram.pl

Nie da się zaprzeczyć, że to właśnie gry umożliwiają nam bezpieczne odstresowanie się. I lepiej odmóżdżyć się w wirtualnym świecie niż w tzw. realu. Postanowiliśmy więc przygotować propozycję tytułów, które pozwolą Wam (i nam też), kolokwialnie rzecz ujmując, wyżyć się.

Przeczytaj cały tekst "Felieton: Subiektywny przegląd gier, w których można się wyżyć" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

slabo, slabo

gdzie NecroVisioN?
przyklad: mamy level gdzie trzeba zabic 500 przeciwnikow w 15 minut, 27 level furii i jest rozwalka,
po 10 minutach takiej sieki az palce bola, nie mowiac o powtarzaniu kilka razy po smierci, np tutaj ktos to robi w 7 minut:
http://www.youtube.com/watch?v=CKdMqu0NXMY

no i co z Manhuntem? nawet druga czesc byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie potrafię rozładować złości przy grach. Już wolę przywalić w klawiaturę, to się bardziej uspokoję, niż miałbym strzelać do prostytutek w GTA. Wyładowanie frustracji fizycznie daje o wiele lepsze efekty, ale lepiej się zaopatrzyć w jakiś worek treningowy, czy coś, niż co miesiąc/tydzień kupować nową klawiaturę. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 11:22, 8bit napisał:

Ja tam nie potrafię rozładować złości przy grach. Już wolę przywalić w klawiaturę, to
się bardziej uspokoję, niż miałbym strzelać do prostytutek w GTA. Wyładowanie frustracji
fizycznie daje o wiele lepsze efekty, ale lepiej się zaopatrzyć w jakiś worek treningowy,
czy coś, niż co miesiąc/tydzień kupować nową klawiaturę. :p


Popieram przedmówcę w jednej rzeczy, wyładowanie złości tylko fizycznie. Inaczej to takie półśrodki i nie do końca działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi w tym przeglądzie takich tytułów jak np. Just Cause 2 tam jest wiele możliwości na wyładowanie złości (samo sie zarymowało), czy chociażby porządnych slasherów pokroju God of War''a czy nieco nowszej Castlevanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Któryś z z dwóch pierwszych Seriuos Samów, ewentualnie Unreal Tournament z botami u mnie całkiem nieźle się sprawdzają. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 19:53, dzeju007 napisał:

dorzucilbym aliens vs predator i serie assassins creed w ktorej system walki byl zajebisty

Asasyn ma cienki system walki.Jedna osoba cię atakuje tylko, a reszta patrzy.Blok blokuje wszystko ze wszystkich stron, a kontrami możesz rozwalić pół armii.System jest fajny przez pierwsze 5 godzin, potem to już niestety zawodzi jego schematyczność.Takie jest przynajmniej moje zdanie.A zajebisty system walki ma Ninja Gaiden II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pomaga jedynie wstanie od komputera/konsoli, chodzenie po pokoju i rzucanie co jakiś czas "kurami" pod nosem(tak, żeby nikt nie słyszał) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby było weselej na głównej zdjęcie z nadchodzącego Prototype 2 jest wizualnym szablonem tego artykułu =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować