Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie kupimy już CD-Action i Playboksa w kioskach Ruchu?

127 postów w tym temacie

:/ I zamiast udać się do najbliższego empiku w drodze do domu/przy okazji zakupów, będzie trzeba się udać do kolportera.

Trochę szkoda.

A Playbox zdecydowanie zbyt podobny w nazwie do pewnej innej gazety. Jak by się uprzeć, to można pomylić x z y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha jak mi przykro :P Pamiętam kiedyś jak załoga cd action chwaliła się że przejmuje ich bauer i jaka to świetlana przyszłość ich czeka. Teraz zyski spadną, nakład na pewno też, bo np takich empików aż tyle w kraju nie ma. A w kryzysie każdy grosz się liczy, ciekawe jak teraz będą piszczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 23:33, Corporal napisał:

hahaha jak mi przykro :P Pamiętam kiedyś jak załoga cd action chwaliła się że przejmuje
ich bauer i jaka to świetlana przyszłość ich czeka. Teraz zyski spadną, nakład na pewno
też, bo np takich empików aż tyle w kraju nie ma. A w kryzysie każdy grosz się liczy,
ciekawe jak teraz będą piszczeć :)

Już wiadomo ,gdzie się podziali wszyscy antyfani:D
Poważnie wierzysz ,że pismo ,które jest ponad 15 lat na rynku padnie bo Ruch negocjuje nową umowę?
A tak na marginesie jaki kryzys?Cena cukru wzrosła?O kurna lecę kupić paletę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 23:33, Corporal napisał:

hahaha jak mi przykro :P Pamiętam kiedyś jak załoga cd action chwaliła się że przejmuje
ich bauer i jaka to świetlana przyszłość ich czeka. Teraz zyski spadną, nakład na pewno

[...]
Znowuż tak źle to im raczej nie będzie. Kolporter i Garmond nie zasypiają gruszek w popiele. Bauer wydaje jednak większość pism o sporej popularności i liczących się na rynku. Tak czy siak, Bauer nie wyjdzie na tym źle, co do tego, nie mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 07:22, Amaros napisał:

A komputer świat gry? i Clik

Click zakończył swoją działalność w roku 2009 przez kryzys.

KŚG ->Axel Springer Polska ,jak mi wiadomo to nie jest ta firma. Spokojnie, jeszcze będą sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 13:38, thiefi napisał:

Widać nie wszyscy w Polsce to cioty, które kłaniają się przed szwabem który pluje im
w twarz.

Dogadają się, ale przynajmniej szwab nie będzie się panoszył jak na swoim.


W marcu 2010 r. Ministerstwo Skarbu Państwa ogłosiło zamiar sprzedaży większościowego pakietu akcji RUCH S.A. W lipcu tego samego roku Ministerstwo doszło do porozumienia z Lurena Investments B.V., czego efektem było ogłoszenie wezwania do sprzedaży akcji, zakończonego sukcesem. Obecnie RUCH SA jest firmą w 100% prywatną.


Jakoś nie wydaje mi się, aby Lurena B.V było firmą polską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 23:51, criminalist napisał:

> hahaha jak mi przykro :P Pamiętam kiedyś jak załoga cd action chwaliła się że przejmuje

> ich bauer i jaka to świetlana przyszłość ich czeka. Teraz zyski spadną, nakład na
pewno
> też, bo np takich empików aż tyle w kraju nie ma. A w kryzysie każdy grosz się liczy,

> ciekawe jak teraz będą piszczeć :)
Już wiadomo ,gdzie się podziali wszyscy antyfani:D
Poważnie wierzysz ,że pismo ,które jest ponad 15 lat na rynku padnie bo Ruch negocjuje
nową umowę?
A tak na marginesie jaki kryzys?Cena cukru wzrosła?O kurna lecę kupić paletę!!!


Jacy antyfani o czym ty mówisz? co do kryzysu to trzeba być idiotą albo utrzymankiem rodziców żeby go nie zauważyć :P Leć do Grecji i Irlandii zapytaj czym jest kryzys, albo odejdź od komputera i przeczytaj coś innego niż serwis gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie nie wyobrażam by Empik pozwolił na taki numer w swoim salonie. Rozumiem jeszcze że może nie być w kioskach, ale w takim salonie ?

Inna sprawa że o ile w Lublinie mam Empik pod nosem, o tyle na powrót do Kielc trzeba będzie tyrać autobusem bądź autem ze 20 minut do centrum by się zaopatrzyć w te pismo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w empiku i Ruch nie dostarcza nam cd action od około 3 miesięcy. Robi to konkurencyjna firma czyli pol-perfect, takze spokojnie czasopism nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Corporal - Antyfan CDA to w sumie fascynujące słowo. Teoretycznie oznacza zapienionego hatera, który ma pretensje że CD Action nie dało Diablo 3 na DVD, zniszczyło jego ulubione czasopismo lub w ogóle istnieje. W praktyce Smuggler i s-ka ukuli ten termin bardzo dawno temu, w czasach kiedy byli nowi na rynku a konkurencja miała zdecydowanie mocniejszą pozycję. Dość szybko zrobił się z tego frazes używany do bashowania każdej krytyki:

-Nie podoba ci się, że w stosunku do lat 2000/2001 pismo ma około 70 stron mniej ? Jesteś antyfanem.
-Nie podoba ci się, że kącik z humorem to odgrzewane kotlety z Joe Monstera ? Jesteś antyfanem.
-Nie podoba ci się, że publicystyka okołogrowa jest w CDA biedna ? Jesteś antyfanem.
-Nie podobają ci się drętwe i nieśmieszne żarty Jediego ? Jesteś antyfanem. I rewolwerem.
-Nie podoba ci się, że recenzje Mass Effect są pisane jedną ręką ? Jesteś antyfanem.

Etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 11:31, Corporal napisał:

Jacy antyfani o czym ty mówisz? co do kryzysu to trzeba być idiotą albo utrzymankiem
rodziców żeby go nie zauważyć :P Leć do Grecji i Irlandii zapytaj czym jest kryzys, albo
odejdź od komputera i przeczytaj coś innego niż serwis gram.pl


Mam Lecieć do Grecji i Irlandi żeby zobaczyć kryzy w Polsce?Coś się chyba Ci nie udało:D
Czytam ,czytam nawet wyrabiam średnią polaka w czytaniu tak 11 razy.Co do kryzysu jakbyś tak płacił podatki i rachunki ,a nie mamusia i tatuś to byś wiedział ,że ceny to rosną tak od 20 lat.Jedne spadają(elektronika) inne rosną
woda,gaz,prąd.Stopniowo ale nieustannie.Masz 20 lat kryzys?Masz też przejaw głupoty ludzkiej jak cukier(tańszy za granicą ,na dodatek ten sam, niż u nas), albo spekulacji-cena paliwa.Tylko ,że to już dyskusja na inny temat bo do tego słabo pasuje.

Co do samego antyfana ,żartowałem sobie ,redakcja CDA też pewnie no ale to sprawa życia i śmierci nie?Albo my albo oni?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 23:33, Corporal napisał:

Teraz zyski spadną, nakład na pewno
też, bo np takich empików aż tyle w kraju nie ma. A w kryzysie każdy grosz się liczy,
ciekawe jak teraz będą piszczeć :)

Tia, niechybnie upadną na zbity pysk, bo pismo które stoi 15 lat na rynku na pewno nie będzie w stanie znaleźć sobie innego dystrybutora, to przecież przeszkoda nie do pokonania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 13:03, criminalist napisał:

nie wspomnę już o recenzjach
pisanych zgodnie z własnymi odczuciami ,a nie żeby opchnąć tytuł.


Ekhm, naprawdę wierzysz, ze wszystkie oceny i recenzje są zgodne z odczuciami i nie ma w nich ani krzty hype''u?

Dnia 30.05.2011 o 13:03, criminalist napisał:

Nikt nie zmuszą do kupna
,wolisz serwisy to czytaj serwisy ,ja wolę kupić sobie w kiosku i przeczytać co tam nowego
w branży.


Nowego? Ich newsy są zwykle tydzień - dwa przestarzałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować