Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze screeny z gry StarCraft II: Heart of the Swarm

15 postów w tym temacie

Adam Berlik

W sieci pojawiło się aż trzydzieści screenów z StarCraft II: Heart of the Swarm, drugiej części trylogii Starcrafta II, która będzie traktowała o rasie Zergów. Możemy na nich zobaczyć ujęcia z kampanii dla pojedynczego gracza.

Przeczytaj cały tekst "Pierwsze screeny z gry StarCraft II: Heart of the Swarm" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie zobaczymy zimowy klimat. Przy okazji ciekawie wygląda rozwój jednostek, oraz te całe specjalizacje Kerrigan. Widać zamiast kredytów, będą jakieś mutageny. Ciekaw jestem również jakie nowe jednostki dodadzą do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na HotS i ciekaw jestem co nam Blizz zaserwuje. Mam nadzieję, że okaże się, iż rozbicie gry na 3 kawałki faktycznie było dobrym pomysłem.
Tylko szkoda, że tak długo trzeba czekać. Jeśli na HotS jeszcze pół roku, to na najbardziej przeze mnie wyczekiwane LotV trzeba poczekać jeszcze 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No te screeny w zimowym klimacie wyglądają fajnie. Dobry pomysł.
A co do przerw między wydaniami kolejnych części: dla mnie ok, przynajmniej mam czas konkretnie ograć się kolejną częścią, a tak jakby wypuścili jedno po drugim to przeleciałbym pewnie po łebkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi się podoba, kampanie różnią się w końcu czymś więcej jak rasą i strategią rozgrywki daną rasą w SP. Tutaj rozwój całkowicie odmienny niż ten w warsztacie na statku Jima. Uwielbiam tak kreatywne podejście do mojego ulubionego trybu rozgrywki jakim jest SP.
@Phobos_s, kto jak kto ale Blizzard zawsze wielokrotnie się nad czymś zastanowi i jak będzie to dobre to tak zrobi. Każda kampania będzie dopieszczona, i ten rozwój Kerrigan....miodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 12:52, Laston napisał:

Jest okej? To co zrobili z Kerrigan woła o pomstę do nieba ;/


Spoko, może w trakcie gry się odmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 17:38, Demagol napisał:

Spoko, może w trakcie gry się odmieni.


Wizualnie - na pewno, psychicznie - nie ma mowy. Spieprzyli całe lore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 19:51, Laston napisał:

Wizualnie - na pewno, psychicznie - nie ma mowy. Spieprzyli całe lore.


Nic nie poradzisz na to, w tej chwili Metzen ma pełną władzę nad lore, a nad scenariuszem czuwa koleś od Mass Effectów ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła WoL teoretycznie nie była zła, ale tak ckliwa i epicka że w niektórych momentach aż mdliło.

Spoiler

Mam nadzieję że Kerrigan zamieni się w gigantycznego lurkera i odgryzie Jimmowi głowę. Tak powinny się kończyć dobre wątki w których "bohater" poświęca przyjaciela który nadstawiał dla niego karku dla suki która od dawna powinna gryźć glebę. W sumie, to by było miłe zaskoczenie imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiesz, że

Spoiler

nie mogą Kerrigan zabić, bo inaczej sprawa się rypnie. Ale Findlay był chyba jedyną postacią w grze z charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować