Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony potwierdza, że PSN wróci w pełni do końca tygodnia

10 postów w tym temacie

To dobrze, jestem posiadaczem Ps3 od nie dawna. Czekam na demka żeby się zdecydować co kupić w pierwszej kolejności. Zastanawia mnie jedna rzeczy, czy jeśli zarejestrowałem się do PSN w trakcie awarii to obejmie mnie program WCB??? Suma sumaru wydałem kasę na konsolę a nie mogę korzystać PSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby kwalifikować się do skorzystania z programu Welcome Back (Powitanie), klienci musieli być posiadaczami konta w dniu 20 kwietnia 2011 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@cycu

Podejrzewam, ze Ciebie nie bedzie dotyczyć ta akcja "wynagrodzenia". Chyba, że pierwszy raz w historii swojego istnienie Sony będzie "mieć gest".


Nie mniej obiecywali PSN do końca maja. Koniec maja jest już dziś, jutro jest już czerwiec, więc jak zwykle nie dali radę (tak bogata korporacja -wstyd).
Nie jestem z tych co żyć nie może bez sklepiku (dla mnie on by mógł zniknąć na zawsze, itak ceny mają zbójeckie, ratują składki na 1/5 trochę sprawę), ale jak wielka korporacja zapewnia to ma słowa dotrzymać choćby miało miliard dolarów za to dać.
Dla mnie niesłowna firma to gówno a nie firma. Ty im pieniądze musisz punktualnie zapłacić, a oni usługi już oferować nie muszą, ani terminów się trzymać?

Nie jestem hejterem. Jestem klientem, płacić muszę, to oni oferować też muszą i nie pieprzcie mi że PSN jest bezpłatny. Zapłaciłem za niego w cenie (mocno zawyżonej) konsoli PS3 i płacę przy każdej ich grze. Za darmo masz śmierć i podatki, PSN jest po prostu wkalkulowane.
Miało być do końca maja, sami tak pisali. Teraz powinno być welcome back 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 10:47, thiefi napisał:

Nie mniej obiecywali PSN do końca maja. Koniec maja jest już dziś, jutro jest już czerwiec,
więc jak zwykle nie dali radę (tak bogata korporacja -wstyd).


Błąd. Pisali, że PSN powinno być do końca maja i starają się dotrzymać tego terminu. Deadline nigdy nie został ogłoszony. Link na samym dole komentarza.

Dnia 31.05.2011 o 10:47, thiefi napisał:

Nie jestem z tych co żyć nie może bez sklepiku (dla mnie on by mógł zniknąć na zawsze,
itak ceny mają zbójeckie, ratują składki na 1/5 trochę sprawę),


Sony ma z tymi cenami niewiele wspónlego.To wydawcy ustalają ceny. Nie wiedziałeś o tym?

Dnia 31.05.2011 o 10:47, thiefi napisał:

ale jak wielka korporacja zapewnia to ma słowa dotrzymać choćby miało miliard dolarów za to dać.


Jak już pisałem, nigdzie nie obiecywali, że PSN pojawi się pod koniec maja.

Dnia 31.05.2011 o 10:47, thiefi napisał:

Dla mnie niesłowna firma to gówno a nie firma. Ty im pieniądze musisz punktualnie zapłacić,
a oni usługi już oferować nie muszą, ani terminów się trzymać?


Sprzedaj konsolę.

Dnia 31.05.2011 o 10:47, thiefi napisał:

Zapłaciłem za niego w cenie (mocno zawyżonej) konsoli PS3 i płacę przy każdej ich grze.


Zawyżonej? 100-200 zł więcej od Xboxa 360 (zestawy bez gier). Dostajesz za to możliwość odwtarzania filmó na Blu-Ray, przeglądarkę internetową i większe możliwości w formatach dźwiękowych (DTS, LPCM 5.1 i 7.1 i takie tam). Rzeczywiście, cena nie adekwatna do tego, co konsola oferuje. Kpisz, czy o drogę pytasz?
Jestem też ciekaw, co znajduje się w cenie takiej gry na X360? Bo na pewno nie opłata za Live.

Dnia 31.05.2011 o 10:47, thiefi napisał:

Miało być do końca maja, sami tak pisali.


Nie miało być: http://www.1up.com/news/psn-might-not-fully-back-may-31
Cytat:
Sony is trying to distance itself from the comments quoted in the Bloomberg report. It told Giant Bomb that the wording used in that story is inaccurate and that there is no such May 31 "deadline." That''s good news or bad news, depending on how you decide to look at it, as we''re now back to having no date for a PSN return. We''ll report back if and when Sony releases more information.

Więc już przestań pieprzyć, jakie to Sony jest złe i okłamało graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dupa. Ja konsole mam gdzieś od 25 kwietnia. Mimo wszystko na pss czekam, jestem graczem oldsculowym, i kręcą mnie wszystkie małe gierki które są dostępne na pss. Oprócz tego zastanawiam się nad MK i Bulletstorm tylko najpierw demko przyczaję. Szkoda że się nie załapie, byłby to miły gest na start z PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wtopa jest pod względem zabezpieczeń, ale teraz lepiej żeby powoli przygotowali powrót pss. Chyba nie chcemy powtórki z rozrywki, lepiej niech zrobią to z poślizgiem. Nie jestem Fan-bojem Sony, wręcz do tej pory raczej byłem graczem pecetowym, niemniej jednak wydaje mi się że za te 1300zł jest to naprawdę fajna maszynka i ufam że Sony jeszcze pokaże klasę i już nie będzie problemów. Także czekamy:) na PSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2011 o 10:47, thiefi napisał:

Podejrzewam, ze Ciebie nie bedzie dotyczyć ta akcja "wynagrodzenia". Chyba, że pierwszy
raz w historii swojego istnienie Sony będzie "mieć gest".

Jak ma go dotyczyć ta akcja skoro jego dane nie wyciekły???

Dnia 31.05.2011 o 10:47, thiefi napisał:


Nie mniej obiecywali PSN do końca maja. Koniec maja jest już dziś, jutro jest już czerwiec,
więc jak zwykle nie dali radę (tak bogata korporacja -wstyd).
Nie jestem z tych co żyć nie może bez sklepiku (dla mnie on by mógł zniknąć na zawsze,
itak ceny mają zbójeckie, ratują składki na 1/5 trochę sprawę), ale jak wielka korporacja
zapewnia to ma słowa dotrzymać choćby miało miliard dolarów za to dać.
Dla mnie niesłowna firma to gówno a nie firma. Ty im pieniądze musisz punktualnie zapłacić,
a oni usługi już oferować nie muszą, ani terminów się trzymać?

Jakie płacić?? Płacisz im raz za konsolę<która moim zdaniem jest warta swojej ceny>. I jakie musisz??? Kazał ci ktoś do k.... nędzy kupować produkt tej firmy??? Fakt, mówili iż postarają się do końca maja ale to taka nieważna usługa, że i kolejny miesiąc może być niedostępna.

Dnia 31.05.2011 o 10:47, thiefi napisał:

Nie jestem hejterem. Jestem klientem, płacić muszę, to oni oferować też muszą i nie pieprzcie
mi że PSN jest bezpłatny. Zapłaciłem za niego w cenie (mocno zawyżonej) konsoli PS3 i
płacę przy każdej ich grze. Za darmo masz śmierć i podatki, PSN jest po prostu wkalkulowane.
Miało być do końca maja, sami tak pisali. Teraz powinno być welcome back 2


Zapytam jeszcze raz, za co musisz płacić?? Zapłaciłeś w cenie konsoli za PSN, jeszcze raz odeślę cię do dokumentów dostarczonych z konsolą bądź na stronę PSN. Cena zawyżona, fakt: Jak może być drogie coś co ma taki kiepski napęd, tak słaby hardware, słabe luty, mizerny system chłodzenia i awaryjność na poziomie 3%<jeżeli dobrze pamiętam>. Chyba nie muszę wspominać iż to był sarkazm?? Welcome back 2?? Nie wiem czy zauważyłeś ale Welcome back to przede wszystkim rekompensata za utratę danych a nie za brak usługi, za brak usługi rekompensatę dostaną tylko ci którzy posiadają wykupione PSN+<i zaznaczam, do tego też nikt nikogo nie zmusza, ktoś chce to sobie wykupi>zwracając im stracony okres bez możliwości korzystania z tego co ma do zaoferowania ta bogatsza usługa.
I na koniec zachowałem sobie tą wisienkę na torcie "Nie jestem hejterem"... Doprawdy??? Choroba, mam do ciebie pytanie:

Spoiler

Czy ty jesteś taki głupi sam z siebie czy może ktoś ci za to płaci??



Skoro tak ci źle z konsolą danej firmy to dlaczego jej nie sprzedasz, nie kupisz sobie innej i nie oszczędzisz nam tych swoich "montrości"?? Gdy bym ja był z czegoś niezadowolony to bym to zmienił a nie... Chyba, że ty tylko piejesz dla samego piania ale tego jednak nie da się udowodnić.

Konkluzja: PSN jest darmowy, nie jest wliczony w cenę konsoli, rekompensowane jest wykradnięcie danych i niezadowolenie niezadowoleniem ale ty to normalnie masz jakąś krucjatę przeciwko tej firmie. Tu i na wp ta sama śpiewka, przy każdym artykule w którym tylko jest słowo "Sony".
Tak: Jednak jesteś<w brew swoim zapewnieniom> "hejterem" gdyż, gdy by naprawdę cię tak denerwowało to byś po prostu zmienił to co ci się nie podoba na coś innego.

@cycu_jk, niestety się nie załapałeś na tą "promocje" :D ale za to <daj boże> wystartujesz z bezpieczniejszą usługą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak myślałem że będzie: troszkę się to przedłuży.

Ale jeżeli już mówią że to będzie do końca tygodnia to mam nadzieję że dotrzymają tego "terminu". Lepiej żeby dopracowali zabezpieczenia na PSN i PSS niż żeby za parę dni znowu tam ktoś się władował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to dobrze, że kosztem większego bezpieczeństwa użytkowników, opóźniają ponowny start PlayStation Store. Raczej nikt by nie chciał ponownie koszystać z PS3 wyłącznie do celów gry w singleplayer - dochodzi do tego również oglądanie filmów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować