Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II: Heart of the Swarm - jest pierwszy zwiastun!

40 postów w tym temacie

Super...co tu dużo pisać. To jest to, widzę iż dojdzie element rozwoju Karrigan :D. Ogólnie Zergowie będą mieli odmienną wersję rozgrywki w singlu niż Protosi i to baaardzo odmienną. A to mi sie strasznie podoba, Blizzard nie idzie zatem na łatwiznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer fajny. Trochę się podjarałem i nie będę mógł się doczekać :) Ale chyba zmienili nieco Kerrigan. Wydaje mi się jakaś taka... pucołowata. Czy to tylko ja czy ktoś też ma takie wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 12:05, Phobos_s napisał:

Wygląda zacnie, trzeba przyznać :) Choć wolałem Kerrigan jako Queen of Blades :)

hehhe i tak i tak wygląda nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czy mi się wydaje, czy w tym trailerze nie ma ani sekundy "Blizzardowskich animacji" CGI? Ja się tak nie bawię :/

Ale reszta spoko, nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się podoba scena gdzie wychodzi logo Stara2, ma ten swój klimat :D Tak się zastanawiam, skoro ma być to historia zergów tzn że akcja będzie się działa przed wydarzeniami Wings of Liberty czy w tym samym czasie tylko że po stronie zergów ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 14:01, vegost napisał:

Zawsze mi się podoba scena gdzie wychodzi logo Stara2, ma ten swój klimat :D Tak się
zastanawiam, skoro ma być to historia zergów tzn że akcja będzie się działa przed wydarzeniami
Wings of Liberty czy w tym samym czasie tylko że po stronie zergów ? :o


Raczej po WoL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Blizzarda, ale od paru lat widac, ze ekipa z Irvine spoczela na laurach.

Dla mnie trailer jest bardzo slaby, spodziewalem sie krotkiego filmu, z ktorych slynie Blizzard, a dostalismy kilka mizernych pre-renderowanych ujec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 14:07, Colmi napisał:

Dla mnie trailer jest bardzo slaby, spodziewalem sie krotkiego filmu, z ktorych slynie
Blizzard, a dostalismy kilka mizernych pre-renderowanych ujec...


Chodzi ci o te wyrywki z menu kampani i upgrade''u jednostek + urywek z Novą z poprzedniego teasera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się interesująca, kampania jeszcze bardziej się będzie różnić od rozgrywki z multi. Kerrigan wygląda na bohaterkę, która będzie obecna w każdej misji i którą będziemy indywidualnie rozwijać według jednego z dwóch drzewek. Ciekawe były także opcje rozwoju banelinga na dwa różne warianty. Może też przy okazji powrócą stare jednostki z jedynki? Chciałbym powrotów Lurkera i Devourera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować