Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja na żywo z konferencji CD Projekt RED na gram.pl! Bądźcie z nami!

25 postów w tym temacie

gram.pl

2 czerwca podczas odbywającego się w Los Angeles eventu CDP Summer Days będzie miała miejsce konferencja CD Projekt RED i GOG, na której będą ogłoszone dwie duże nowości. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania!

Przeczytaj cały tekst "Relacja na żywo z konferencji CD Projekt RED na gram.pl! Bądźcie z nami!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie są takie problemy, że komentarza nie mogę wstawić za pierwszym razem i dopiero za drugim kliknięciem "dodaj komentarz" i ponownym wpisaniem treści można go dodać? Bo już mnie to denerwuje, zaraz obok wyskakujących co 5sek reklam :]

edit. k***a i znów to samo z komentarzem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umm... Czy stwierdzenie "czasu lokalnego" nie odnosi się do miejsca, w którym coś się wydarzyło, a nie do czasu w którym jest podawana wiadomość ?
Na przykład z tym niusem, "20:00 czasu lokalnego" oznaczało by, że konferencja zacznie się o 20:00 w Los Angeles, a nie jak wcześniej zapowiadano 12:00 czasu LA czyli 20:00 polskiego czasu.
No chyba, że coś mieszam, to w takim razie można zignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 16:14, MortalPL napisał:

O 20 czasu lokalnego, czyli o której czasu polskiego? ;p

O 5:00, 3 czerwca ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 16:28, Gorthak napisał:

> O 20 czasu lokalnego, czyli o której czasu polskiego? ;p
O 5:00, 3 czerwca ^^

nie, o 20 w polsce, 12 w los angeles
http://www.gog.com/en/news/gog_com_and_cd_projekt_red_invite_you_to_cdp_summer_conference

nie bardzo rozumiem po co robic takie cos, wiedzmin2 na konsole i kilka staroci na gogu... moze maja za duzo kasy, a jak im sie wersja na konsole slabo sprzeda to tez beda sie chwalic i robic konferencje?

gram.pl w tym tygodniu cos nie chca opublikowac danych z uk, tydzien temu sie zachwycali ze wiedzmin2 na 5 miejscu, teraz na 29 :D, dlugo zajmuje widac wymyslenie powodow na obrone sprzedazy w2, ale chyba kiepsko nie jest bo chca sie chwialic na konferencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 15:43, barth89 napisał:

Czy tylko u mnie są takie problemy, że komentarza nie mogę wstawić za pierwszym razem i dopiero za drugim kliknięciem "dodaj komentarz" i ponownym wpisaniem treści można go dodać? Bo już mnie to denerwuje, zaraz obok wyskakujących co 5sek reklam :]


U mnie jest to samo, więc nie jesteś sam ;).
A co do tej imprezy to ciekawią mnie dalsze losy Wiedźmina 2, a raczej jego wersji konsolowej, więc z pewnością obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat co tydzień zamieszczaliście listę najlepiej sprzedających się gier w UK, tym razem jej zabrakło. Czy ma to związek z tym, że Wiedźmin 2 zajął tam 29 miejsce zaledwie po niecałych dwóch tygodniach sprzedaży? Wasz portal stracił w moich oczach bardzo wiele na wiarygodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 15:43, barth89 napisał:

Czy tylko u mnie są takie problemy, że komentarza nie mogę wstawić za pierwszym razem
i dopiero za drugim kliknięciem "dodaj komentarz" i ponownym wpisaniem treści można go
dodać? Bo już mnie to denerwuje, zaraz obok wyskakujących co 5sek reklam :]

edit. k***a i znów to samo z komentarzem :]


Ja mogę dodawać komentarze tylko przez forum, jak daję "Dodaj Post" bezpośrednio z gram.pl to nic się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 17:34, kotlecik5 napisał:

Ja mogę dodawać komentarze tylko przez forum, jak daję "Dodaj Post" bezpośrednio z gram.pl
to nic się nie dzieje...

No ja mam tak samo... A na gramsajtach dodawanie posta to istna droga przez mękę. Nie chce się zapisywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 17:34, kotlecik5 napisał:

Ja mogę dodawać komentarze tylko przez forum, jak daję "Dodaj Post" bezpośrednio z gram.pl
to nic się nie dzieje...

Mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 17:17, amsterdream napisał:

Od kilku lat co tydzień zamieszczaliście listę najlepiej sprzedających się gier w UK,
tym razem jej zabrakło. Czy ma to związek z tym, że Wiedźmin 2 zajął tam 29 miejsce zaledwie
po niecałych dwóch tygodniach sprzedaży? Wasz portal stracił w moich oczach bardzo wiele
na wiarygodności.

pewnie zrezygnuja na kilka miesiecy z pisania o danych z uk, zeby wszyscy zapomnieli, bo czym tu sie chwialic, z wysokiego 29 miejsca dopiero w 2 tygodniu sprzedazy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować