• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

F.E.A.R - premiera - oficjalny temat gry

Pytanie

witam serdecznie,

tym tematem powracamy do oficjalnych wątków o grach wydawanych przez CD Projekt. Na pierwszy ogien - FEAR, dlugo oczekiwany FPP. W tym temacie możecie wypowiadać swoje opinie o lokalizacji gry, zgłaszali swoje uwagi odnośnie działania (jak zapewne większość z Was mogła się już przekonać do sprawnej gry w wyższych rozdzielczościach FEAR wymaga mocnej konfiguracji), jak rownież raportowali wszelkie problemy techniczne, które pojawiają się w czasie rozgrywki.

Poniżej link do naszej bazy pomocy technicznej dla gry FEAR:
http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=284

Jeśli napotkacie większe problemy z działaniem - skriny i opis przesyłajcie także bezpośrednio do nas na adres email: pomoc@cdprojekt.com, rozwiązania będziemy dodawać do bazy pomocy na stronie. dziękuję.

uwaga: wszystkie posty, które nie są/będą związane z tematem gry usuwamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

189 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Gra jest ekstra. Do tego gdy założono mi http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18952 to jest 170 razy lepiej niż na moim starym Radeonie 9200 :P Lokalizacja jest jak narazie bezbłędna i jak to ująłem w smsie do mojkego kolegi znaczek o przekleństwach "działa" :D Nie wiem czy to wina CDP czym Empiku, ale w jednym z nich w Warszawie ok. godziny 15 gry jeszcze nie było. Instrukacja jest dobra, ale taka za zwykła... chociaż - po co w zwykłym w konstrukcji FPSie instrukcja ? Gra mi się doskonale, a wrogowie tak są czasem mądrzejsi ode mnie :P Ja wystawiłbym grze 10-/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2005 o 11:17, Dark_Kai230 napisał:

Gra jest ekstra. Do tego gdy założono mi http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18952 to jest 170 razy lepiej niż na moim
starym Radeonie 9200 :P Lokalizacja jest jak narazie bezbłędna i jak to ująłem w smsie do mojkego kolegi znaczek o przekleństwach
"działa" :D Nie wiem czy to wina CDP czym Empiku, ale w jednym z nich w Warszawie ok. godziny 15 gry jeszcze nie było. Instrukacja
jest dobra, ale taka za zwykła... chociaż - po co w zwykłym w konstrukcji FPSie instrukcja ? Gra mi się doskonale, a wrogowie
tak są czasem mądrzejsi ode mnie :P Ja wystawiłbym grze 10-/10

Czemu -10, pełną 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2005 o 17:32, graczomaniak napisał:

Kiedy po raz pierwszy pojawia sie dziewczynka bo nie jestem az tak daleko???? :D


Jakieś 20 minut grania mi starczyło na "znalezienie" jej :P

Nie dam pełnej 10, bo sprzętożerność się objawia. Polonizacja jest skopana w 1% z tego co zauważyłem. Dowód ? Rozmowa Team Leadera i jego żołnierza:
-Drużyna ! Kryć się ! ( w oryginale: Team ! Find him ! )
- Którędy ? ( w oryginale: Which way ? )
Trochę literówek jest, ale to nie przeszkadza.
No i ten kolo - Norton Mapes - wkurzający tłuścioch :P ( bez obraz dla puszystych :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2005 o 18:28, Dark_Kai230 napisał:

> Kiedy po raz pierwszy pojawia sie dziewczynka bo nie jestem az tak daleko???? :D

Jakieś 20 minut grania mi starczyło
na "znalezienie" jej :P

Nie dam pełnej 10, bo sprzętożerność się objawia. Polonizacja jest skopana w 1% z tego co zauważyłem.
Dowód ? Rozmowa Team Leadera i jego żołnierza:
-Drużyna ! Kryć się ! ( w oryginale: Team ! Find him ! )
- Którędy ? ( w
oryginale: Which way ? )
Trochę literówek jest, ale to nie przeszkadza.
No i ten kolo - Norton Mapes - wkurzający tłuścioch
:P ( bez obraz dla puszystych :))

Thx, narazie nie zauważyłem błędów polonizacji...dziewczynki też :/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poza tym to kolejny bubel cd projektu. Pieć cd-ków zamiast dvd i instalator z którym walka który zastępuje całą hordę przeciwników. INSTALACJA GRANICZY Z CUDEM! "Gratulacje"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bardzo dobrze, ze jest na CD :P wlasnie zjaralo mi sie DVD. Tak musialbym czekac kilka dni az kupie nowe. Co do gry jeszcze nie gralem w full wersje. Ale... bylem beta testerem gralem w wszystkie dema i moge powiedziec, ze gra jest swietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2005 o 18:48, ProChaoS napisał:

Bardzo dobrze, ze jest na CD :P wlasnie zjaralo mi sie DVD. Tak musialbym czekac kilka dni az kupie nowe. Co do gry jeszcze
nie gralem w full wersje. Ale... bylem beta testerem gralem w wszystkie dema i moge powiedziec, ze gra jest swietna.


To musisz zagrac koniecznie!
Gra jest rewelacyjna i poniekat straszna... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2005 o 19:32, Milteen napisał:

To musisz zagrac koniecznie!
Gra jest rewelacyjna i poniekat straszna... :]


Jest straszna, a i owszem, ale jak miałem Radka 9200 i nie miałem cieni to było za jasno. Teraz z GF6600GT jest ciemno i wreszcie latarka nie jest tylko dodatkiem :)

Pytanie do CDP - etap o nazwie "Powidok" - czego to tłumaczenie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2005 o 19:32, Milteen napisał:

> Bardzo dobrze, ze jest na CD :P wlasnie zjaralo mi sie DVD. Tak musialbym czekac kilka dni az kupie nowe. Co do gry
jeszcze
> nie gralem w full wersje. Ale... bylem beta testerem gralem w wszystkie dema i moge powiedziec, ze gra jest
swietna.

To musisz zagrac koniecznie!
Gra jest rewelacyjna i poniekat straszna... :]


Wlasnie gre juz zamowilem kilka dni temu :) teraz tylko czekam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dLACZEGO PO ZCIĄGNIĘCIU I ZAINSTALOWNIU PATCHA Z 1.00>1.01 NIE MOGE WŁĄCZYC GRY :( Mam oryginalną grę oczywiście: jest napisane; nie można aktywowac modułu zabezpieczen. Nie można uruchomic programu. Dlaczego tak jest. jestem, z tego powodu zalamany :( :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a ja dzis dostalem gierke, wgralem patcha 1.01 i walcze. gra jest swietna. tlumaczenia żałosne. moim zdaniem cdp moglo by sobie das spokój z tlumaczeniem i wydawac w oryginale. jak ktos nie zna angielskiego to niezaleznie czy bedzie gral z polonizacja czy bez to i tak nic nie bedzie wiedzial. hej CDP a moze zatrudnicie kogos z wyksztlaceniem polonistycznym, bo wasze tlumaczenia sa drętwe i wołają o pomstwe do nieba

kupilem ostatnio ds2 i fear. gierki fajne ale wydanie badziewne! 4 i 5 CD w pudełku na 2CD. jak płace >100zl za gre to niech chociaz bedzie ładnie zapakowana...

polscy wydawcy jeszcze muszą sie duzo nauczyć od swoich zachodnich odpowiedników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co moge napisac gra jest sympatyczna , ale lekka przesada jest wymaganie sprzetowe, niestety moj PIEC daje sobie rade z ta gra ale na ustawieniach grafy bardzo zalosnych. Wiec ci co maja PIEC podobny do mjego to niech sobie ta gre odpuszcza bo szkoda kasy he he

P4-2,4GB
512 RAM
ATI RADEON 9600 PRO

Ale co do gry to chcialo by sie miec leprzego PIECA
POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.10.2005 o 02:13, Gordek napisał:

Ciekawe co tłumacz miał na myśli pod nazwą lampa nahełmna? :)

zueplnie jakbys pytal co mial tlumacz na mysli piszac "karabin". nie slyszales nigdy o lampach nahelmnych? wpisz sobie to wyrazenie w google....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować