• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

F.E.A.R - premiera - oficjalny temat gry

Pytanie

witam serdecznie,

tym tematem powracamy do oficjalnych wątków o grach wydawanych przez CD Projekt. Na pierwszy ogien - FEAR, dlugo oczekiwany FPP. W tym temacie możecie wypowiadać swoje opinie o lokalizacji gry, zgłaszali swoje uwagi odnośnie działania (jak zapewne większość z Was mogła się już przekonać do sprawnej gry w wyższych rozdzielczościach FEAR wymaga mocnej konfiguracji), jak rownież raportowali wszelkie problemy techniczne, które pojawiają się w czasie rozgrywki.

Poniżej link do naszej bazy pomocy technicznej dla gry FEAR:
http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=284

Jeśli napotkacie większe problemy z działaniem - skriny i opis przesyłajcie także bezpośrednio do nas na adres email: pomoc@cdprojekt.com, rozwiązania będziemy dodawać do bazy pomocy na stronie. dziękuję.

uwaga: wszystkie posty, które nie są/będą związane z tematem gry usuwamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

189 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A ja mam IP IV 3,2 GHz, 768 RAM, GeForce 6600 GT Gigabyte i prawie na MAX detalach gram. Dokupienie RAM powinno trochę przyspieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.01.2006 o 10:20, graczomaniak napisał:

Ma 11 Iterwałów podzielonych na kilka misji, czasami do 5. :)


Dzięki... ale do tej pory już zdążyłem ją przejść :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.01.2006 o 00:51, Big Moon napisał:

Kto z grających w F.E A.R przez sieć używa Xfire?


Ja gdy grałem w FEARa przez net nie miałem X`a, ale teraz używam :D Do SCCT i innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czy ktoś z forumowiczów odwiedza serwer gram.pl?? Sa jakieś spotkania albo coś w tym rodzaju? Zawsze jak tam wchodze to nikogo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie chcąc powtarzać posta w kolejnym temacie proszę operatorów forum jak również CDprojekt o zwrucenie uwagi na tą moją wypowiedz i prpozycję

Gra jest niesamowita i nawet jeżeli nie dojdzie do proponowanych przezemnie oficjalnych rozgrywek MP F.E.A.R lub poprostru nie wygram to ją sobie kupie ale proszę rozważyć na poważnie tą propozycję z góry dzieki Loker FEAR player

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3169&pid=79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.07.2006 o 09:34, Big Moon napisał:

czy ktoś z forumowiczów odwiedza serwer gram.pl?? Sa jakieś spotkania albo coś w tym rodzaju?
Zawsze jak tam wchodze to nikogo nie ma.



wystarczy ze poczekasz a zawsze sie ktos zjawi bo na puste serwery nik nie wchodzi ale jak ktos juz zaczyna sie krecic to wtedy zchodza sie ludziska.


PS dla tych którzy pierwszy raz graja w multi pamietajcie że sa osoby które graja dłużej od was i kiedy nie mozecie nikogo zastrzelic to sie nie dziwcie poprostu napiszcie ze gracie pierwszy raz wtedy dobry gracz zazwyczaj daje troche luzu a nie zaraz wywalanie z serwera lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.07.2006 o 09:48, odabo napisał:

PS dla tych którzy pierwszy raz graja w multi pamietajcie że sa osoby które graja dłużej od
was i kiedy nie mozecie nikogo zastrzelic to sie nie dziwcie poprostu napiszcie ze gracie pierwszy
raz wtedy dobry gracz zazwyczaj daje troche luzu a nie zaraz wywalanie z serwera lol



A co jak początkujący nie zna języka? Wiem głupie pytanie, ale są jeszcze tacy delikwenci. :P
I play first time :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 24.07.2006 o 16:09, Big Moon napisał:

A co jak początkujący nie zna języka? Wiem głupie pytanie, ale są jeszcze tacy delikwenci.
:P
I play first time :P


Tak są i to wtedy widać słychać i czuć lol wiekszość co do zakupu decyduje się dopiero teraz gdy cena gry spadłachoć dla nie których nadal jest wysoka no i oczywiście wymagannia sprzętowe jakie stawia przed potęcjalnym graczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No i jeszcze jedno. Ta gra po prostu nie jest juz popularna. Przez ty kilka miesięcy to był szok, ale teraz. Takie mam wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2006 o 22:20, Sita napisał:

Wie moze ktos co sie dzieje z dodatkiem do F.E.A.Ra?

A co ma się dziać? Jest w fazie produkcji, wyjdzie niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gra jest nadal popularna moze nie tak jak ut2k czy quake bo każda w chwili reklamy. Jeżeli sa jakies pytania to znaczy ze jeszcze nie straciła popularnosci o czym mowi sam temat skoro ktos w nim pisze pozatym zyja sobie dobrze strony poswiecone F.E.A.R jak rowniez clanow grajacych oczywiscie w mp bo singiel trwal 10 godzi i sie skonczyl teraz mozna zagrac we dwoch trzech i tp przeciwko temu samemu wrogowi wystarczy poszukac a tak przy okazji syszalem a raczej czytalem ze wersja mp Fear ma byc udostepniona za darmo z reszta i tak jest mase modow do tej gry:) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siemka!

Widzieliście filmiki nakręcone w gierce - seria "P.A.N.I.C.S." - fani działają działają. Można ściągnąć z fileplanet. ewentualnie udostępnię. Cała masa dodatków tez tam się znajduje.

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować