• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

F.E.A.R - premiera - oficjalny temat gry

Pytanie

witam serdecznie,

tym tematem powracamy do oficjalnych wątków o grach wydawanych przez CD Projekt. Na pierwszy ogien - FEAR, dlugo oczekiwany FPP. W tym temacie możecie wypowiadać swoje opinie o lokalizacji gry, zgłaszali swoje uwagi odnośnie działania (jak zapewne większość z Was mogła się już przekonać do sprawnej gry w wyższych rozdzielczościach FEAR wymaga mocnej konfiguracji), jak rownież raportowali wszelkie problemy techniczne, które pojawiają się w czasie rozgrywki.

Poniżej link do naszej bazy pomocy technicznej dla gry FEAR:
http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=284

Jeśli napotkacie większe problemy z działaniem - skriny i opis przesyłajcie także bezpośrednio do nas na adres email: pomoc@cdprojekt.com, rozwiązania będziemy dodawać do bazy pomocy na stronie. dziękuję.

uwaga: wszystkie posty, które nie są/będą związane z tematem gry usuwamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

189 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

gdy byłem w stanach kupiłem gre F.E.A.R.
po pewnym czasie już w polsce kupiłem dodatek
próbowałem zainstalować ale wyskakuje błąd że wersja angielska nie może połączyć się z polskim dodatkiem
co mam zrobić by działały??
jakieś spolszczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem. mam FEAR-a oryginałke po polksu i sciagam OFICJALNĄ polską łatkę dy gry i gdzies mniej wiecej w połowie aktualizacji wyswietla mi się komunikat. Pisze tam że jest jakiś błąd krytyczny ale nic wiecej. Próbowałem juz praktycznie wszystkich łate (także tych angielskich) Proszę o pomoc!!! Zgóry dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.03.2007 o 16:16, maciejz3 napisał:

Mam taki problem. mam FEAR-a oryginałke po polksu i sciagam OFICJALNĄ polską łatkę dy gry i gdzies mniej > wiecej w połowie aktualizacji wyswietla mi się komunikat. Pisze tam że jest jakiś błąd krytyczny ale nic wiecej. > Próbowałem juz praktycznie wszystkich łate (także tych angielskich) Proszę o pomoc!!! Zgóry dziękuje...

Jak masz wersję 1.00 i ściągasz patcha 1.08 to masz duże szanse na niepowodzenie aktualizacji. To znany błąd, który miało wielu użytkowników. Najlepiej zrób to wg schematu:
1. Instalacja patcha 1.00 - 1.07 (~288MB).
http://www.gram.pl/pliki_pobierz.asp?id=1343
2. Instalacja patcha 1.07 - 1.08 (~22MB).
http://www.gram.pl/pliki_pobierz.asp?id=1406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czy ktoś moze mi pomóc z takim problemem:
gra nagle nie da się odpalić - "przestała działać " (dosłownie taki komunikat mojej visty), dotąd chodziła normalnie, byłam w Interwale 0.6 na singlu, następnego dnia nagle nie mogę w ogóle uruchomić gry (nawet menu, okna startowego, nawet reklam, nic)... to była wersje 1.07 i działała bez problemu.
Przeinstalowałam grę i nic. WTF?

Mój sprzęt spełnia wszystkie wymagania. Gra jest legalna. Przez noc komp stał spokojnie i nic się z nim nie działo. W ogóle nic nie robiłam.
xfire zainstalował mi właśnie update może to ma związek? może wtyczka xfire coś sknociła? (wcześniej grałam bez właczonego xfire, ale potem wyłaczenie go też nic nie dało)

dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować