• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

F.E.A.R - premiera - oficjalny temat gry

Pytanie

witam serdecznie,

tym tematem powracamy do oficjalnych wątków o grach wydawanych przez CD Projekt. Na pierwszy ogien - FEAR, dlugo oczekiwany FPP. W tym temacie możecie wypowiadać swoje opinie o lokalizacji gry, zgłaszali swoje uwagi odnośnie działania (jak zapewne większość z Was mogła się już przekonać do sprawnej gry w wyższych rozdzielczościach FEAR wymaga mocnej konfiguracji), jak rownież raportowali wszelkie problemy techniczne, które pojawiają się w czasie rozgrywki.

Poniżej link do naszej bazy pomocy technicznej dla gry FEAR:
http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=284

Jeśli napotkacie większe problemy z działaniem - skriny i opis przesyłajcie także bezpośrednio do nas na adres email: pomoc@cdprojekt.com, rozwiązania będziemy dodawać do bazy pomocy na stronie. dziękuję.

uwaga: wszystkie posty, które nie są/będą związane z tematem gry usuwamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

189 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

GeForce 7800 GT Eizo Flex Scan S1910 - Mam taki malutki problemik z którym poradziłem sobie małym trikiem, natywna rozdzielczość mojego panelu to 1280x1024, lecz program konfiguracyjny F. E. A. R. wykrywa tylko 1024x768, zalecane w pliku readme.txt. Tak bardzo chciałem sobie pograć w natywnej rozdzielczości 1280x1024 że dopisałem tą wartość ręcznie w pliku "settings.cfg", i gra odpala się bez problemu, należy tylko unikać w programie zakładki z ustawieniami rozdzielczości, wszystkie inne ustawienia wydajności grafiki i procesora działają jak należy. Gra działa bardzo dobrze, mam wrażenie że podwyższenie rozdzielczości wyszło jej na dobre, ale to może być odczucie subiektywne! Może ktoś wie dlaczego config F. E. A. R. nie wykrywa rozdzielczości 1280x1042? Na komputerze mojej córki z GeForce 5700 Ultra 1280x1024 jest wykrywane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hmm powiedzcie mi czy kolega WorldWar3 PL ma racje mowiac ze F.E.A.R. nie bedzie na zadnym z dostepnych kompjutrów chodził na full detalach bez przycinki bo jkos mi sie wierzyc nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Heh, mam głupi problem. Mianowicie gra działa super, nic sie nie tnie, grywalnośc pod sam sufit, ale gdy chcę skończyć sesje z grą i klikam w menu na "wyjście" to pojawia mi się pulpit windowsa... i system się zacina ;P. Zostaje tylko reset.

Ktoś już tak miał? Mam Win Xp pro ze wszystkimi łatami. System czysty jak łza.Stery i wszystko git. Spełniam wymagania, wiekszośc detali na maksimum. Gre instalowałem z dysku (metoda z pomocy technicznej) gdyż mój napęd DVD nie trawił 3 płyty podczas instalki. Grę po instalacji odrazu spatchowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.10.2005 o 00:38, chmurski napisał:

dLACZEGO PO ZCIĄGNIĘCIU I ZAINSTALOWNIU PATCHA Z 1.00>1.01 NIE MOGE WŁĄCZYC GRY :( Mam oryginalną grę oczywiście: jest
napisane; nie można aktywowac modułu zabezpieczen. Nie można uruchomic programu. Dlaczego tak jest. jestem, z tego powodu
zalamany :( :<


Czy ktoś rozwiązał ten problem czy jak zwykle pozostawiono graczy samym sobie? Bo szlag człowieka trafia jak się okazuje, że nie może pograć bo ktoś na górze spaprał jak zwykle coś. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam AMD Semprona 2800+, 1GB DDR, Radeonka 9550 Extreme128 mb i chodzi na wysokich detalach z tendencją do najwyższych:D Tajemnica? Wyłączyłem cienie(bo przez długi czas miałem kompa, który nie wyświetlał cieni- przyzwyczaiłem się). Aha, warto włączyć fizykę na maksimum, szczegółowość tekstur na max oraz postaci i efektów. Wygląda pięknie:D Pozdrawiam forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może to głupia sprawa, ale jak po formacie kompa wpisać ponownie cd key bo teraz nie mogę się połączyć z żadnym serwem bo wysakuje błędny cs key. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Jest to mój pierwszy post na forum. Mam pewien problem z nowo zakupioną grą F.E.A.R
Mój sprzęt to AMD Athlon 3000+ 64bit, Radeon 9800PRO 128MB 1GHz DDR w Dual Channell. Po zainstalowaniu gry, uruchamiam, pojawia się czarny ekran i po chwili wyskakuje mi prose o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ten nowy patch wymaga poprzedniego czy juz go w sobie zawiera? Z tego co pisza w jego opisie wynika ze to ejst patch do wersji zlokalizowanych bo ponoc poprawia najwiecej wlasnie w nich... dla tych co nie kumaja to jest chyba patch do wersji PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Patch 1.02 na Polskiej wersji dziaął SUPER ! Nie wiem dlaczego na innych wersjach u wilu ludzi (jak wynika z forum VUG) nei działa... nie bójcie sie instalować i ściągac. U MNIE DZIAŁA !!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam pobralem tego patcha i straszna lipa bo nie dziala mi czy ma ktos jakis pomysl moze powie mi skad sciagal
Wyglada to tak że gra mi sie nie włancza ale w procesach widac ze jest odpalona...
POMOCY

DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ŁAAA, po spaczowaniu gra mi chodzi, ale zniknęły wszystkie savy!!!
Już drugi raz mnie to spotyka. Muszę po raz trzeci zaczynać gre, chyba jej nigdy nie przejdę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 20:53, FvJ napisał:

Witam. Jest to mój pierwszy post na forum. Mam pewien problem z nowo zakupioną grą F.E.A.R
Mój sprzęt to AMD Athlon 3000+
64bit, Radeon 9800PRO 128MB 1GHz DDR w Dual Channell. Po zainstalowaniu gry, uruchamiam, pojawia się czarny ekran i po
chwili wyskakuje mi prose o pomoc


Zauważyłem, że masz uruchomione kilka aplikacji, min. Gadu-Gadu, chyba jak dobrze widzę "BearShare" i Internet Explorer oraz Outlook Express. Dla przykładu podam przykład swojego (byłego) problemu z Soldat, który wywalał mi błąd, który był powodowany uruchomionym programem "Tlen". Po prostu Tlen "gryzie się" z grą Soldat, dlatego wyłączyłem Tlen i Soldat działa bez problemów ! :)

Spróbuj wyłączyć niepotrzebne aplikacje podczas uruchamiania gry F.E.A.R. !! Mam nadzieję, że pomoże!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanko do osób ktore ukonczyły gre. Co zrobic w 11 rozdziale jak zwiewamy juz z krypty, nagle przenosi mnie do jakiegos miesjsca z ogniem gdzie typ mowi ze: "tu sie urodzilismy bo on był przy tym" i zaraz potem za dzwiami zabija doktorka ta mala szkarada. I pytanie co zrobic? bo ona idzie na nas a jej zwiac albo zastrzelic to chyba sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2005 o 21:04, Revan napisał:

Mam pytanko do osób ktore ukonczyły gre. Co zrobic w 11 rozdziale jak zwiewamy juz z krypty, nagle przenosi mnie do jakiegos
miesjsca z ogniem gdzie typ mowi ze: "tu sie urodzilismy bo on był przy tym" i zaraz potem za dzwiami zabija doktorka
ta mala szkarada. I pytanie co zrobic? bo ona idzie na nas a jej zwiac albo zastrzelic to chyba sie nie da


Z tego co pamiętam to od tego momentu jest lekkie zawiedzenie w grze :( Strzelać, strzelać, strzelać i nie marnować naboi na patrzenie jak to tynk ładnie odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.10.2005 o 21:11, Black Ajgor napisał:

GeForce 7800 GT Eizo Flex Scan S1910 - Mam taki malutki problemik z którym poradziłem sobie małym trikiem, natywna rozdzielczość
mojego panelu to 1280x1024, lecz program konfiguracyjny F. E. A. R. wykrywa tylko 1024x768, zalecane w pliku readme.txt.
Tak bardzo chciałem sobie pograć w natywnej rozdzielczości 1280x1024 że dopisałem tą wartość ręcznie w pliku "settings.cfg",
i gra odpala się bez problemu, należy tylko unikać w programie zakładki z ustawieniami rozdzielczości, wszystkie inne ustawienia
wydajności grafiki i procesora działają jak należy. Gra działa bardzo dobrze, mam wrażenie że podwyższenie rozdzielczości
wyszło jej na dobre, ale to może być odczucie subiektywne! Może ktoś wie dlaczego config F. E. A. R. nie wykrywa rozdzielczości
1280x1042? Na komputerze mojej córki z GeForce 5700 Ultra 1280x1024 jest wykrywane!


Wygląda na to że to ma związek z kablem DVI Digital, na zwykłym kablu wykrywa 1280x1024 Ciekawostka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować