• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

F.E.A.R - premiera - oficjalny temat gry

Pytanie

witam serdecznie,

tym tematem powracamy do oficjalnych wątków o grach wydawanych przez CD Projekt. Na pierwszy ogien - FEAR, dlugo oczekiwany FPP. W tym temacie możecie wypowiadać swoje opinie o lokalizacji gry, zgłaszali swoje uwagi odnośnie działania (jak zapewne większość z Was mogła się już przekonać do sprawnej gry w wyższych rozdzielczościach FEAR wymaga mocnej konfiguracji), jak rownież raportowali wszelkie problemy techniczne, które pojawiają się w czasie rozgrywki.

Poniżej link do naszej bazy pomocy technicznej dla gry FEAR:
http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=284

Jeśli napotkacie większe problemy z działaniem - skriny i opis przesyłajcie także bezpośrednio do nas na adres email: pomoc@cdprojekt.com, rozwiązania będziemy dodawać do bazy pomocy na stronie. dziękuję.

uwaga: wszystkie posty, które nie są/będą związane z tematem gry usuwamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

189 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.11.2005 o 14:24, DREAM IRON napisał:

Witam pobralem tego patcha i straszna lipa bo nie dziala mi czy ma ktos jakis pomysl moze powie mi skad sciagal
Wyglada
to tak że gra mi sie nie włancza ale w procesach widac ze jest odpalona...
POMOCY

DZIEKI


Faktycznie, po zainstalowaniu patcha 1.02 gra MOŻe się nie włączać, jeśli komputer jest połaczony z Internetem. Rozwiazanie jest proste - nie łaczyc sie z siecia, uruchomic F.E.A.R, potem alt+tab i spokojnie uruchomic połaczenie z Internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2005 o 20:42, Black Ajgor napisał:

> /.../
Wygląda
na to że to ma związek z kablem DVI Digital, na zwykłym kablu wykrywa 1280x1024 Ciekawostka!

To nie ciekawostka, tylko nedza sterowników. Mam od 3 lat Eizo FlexScan L465 i do gier używam Catalystów 5.3 lub 5.6 - nigdy wyższych (na wyjściu cyfrowym). Na wyjściu analogowym jest nieco lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam w ogóle super problem.
Otóż przy ładowaniu zapisanych sejwów, wyskakuje mi błąd "odłączony od serwera" oczywiście mówie o Singlu, mam oryginalną, polską wersję gry. Zainstalowałem najnowszego patcha.

z góry dzięki za jakieś podpowiedzi.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.11.2005 o 16:10, sincerely napisał:

CO JA MAM Z TYM ZROBIC ???? gra instaluje sie normalnie ... ale gdy chcem ja uruchomic ... ekran robi sie czarny i wyskakuje
ten komunikat ...


HELP !!!!

Daj "Nie wysyłaj" i spróbuj jescze raz zainstalować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No nareszcie ją skończyłem. Gra wymiata no i to zakończenie. Na najtrudniejszym poziomie jednak Far Cry jest dużo bardziej wymagający niż FEAR ale i tak jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jestem zawiedziony grą. Straszna ale to wszystko. Fabuła słaba kolacje takie same a do tego schemat akcja, horror, pustka.. akcja, horror, pustka. I tak do końca gry;).

F.E.A.R. zdecydowanie jest konkurentem dla Quake 4 które dane mi było także poznać. Grałem w to przed F.E.A.R. i byłem Q4 troche zawiedziony ale teraz stwierdzam że moim zdaniem Quake 4 był przyjemniejszy.

Niestety nadal żaden nie pobił HL2 choć FEAR wzorował się na nim i to sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.11.2005 o 12:20, Kafar napisał:

Jestem zawiedziony grą. Straszna ale to wszystko. Fabuła słaba kolacje takie same a do tego schemat akcja, horror, pustka..
akcja, horror, pustka. I tak do końca gry;).

F.E.A.R. zdecydowanie jest konkurentem dla Quake 4 które dane mi było także
poznać. Grałem w to przed F.E.A.R. i byłem Q4 troche zawiedziony ale teraz stwierdzam że moim zdaniem Quake 4 był przyjemniejszy.

Niestety
nadal żaden nie pobił HL2 choć FEAR wzorował się na nim i to sporo:)


Od kiedy uważasz że F.E.A.R. wzoruje sie na HL2??? ;/, chłopcze litości. Sierra stworzyła innną, ciekawszą, ładniejszą i lepszą gre. HL2 to szczelanka, która przegrywa zdecydowanie z FEAR i to bardzo wysoko. F.E.A.R. vije Hl2 i Dooma 3...nawet bardzo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 12.11.2005 o 13:23, graczomaniak napisał:

Od kiedy uważasz że F.E.A.R. wzoruje sie na HL2??? ;/, chłopcze litości. Sierra stworzyła innną, ciekawszą,
ładniejszą i lepszą gre. HL2 to szczelanka, która przegrywa zdecydowanie z FEAR i to bardzo wysoko. F.E.A.R. vije Hl2 i
Dooma 3...nawet bardzo. :D


nie odpowiem na twoje pytanie gdyz nie piszesz obiektywnie a spór z kims kto uwielbia ta gre i bedzie jej bronił chocby gadaniem bzdur. Jak dorośniesz do powaznej rozmowy to napisz.

Już samo to że kładziej FEAR i DOOM 3 obok siebie swiadczy o tym ze nie wiesz co mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

WIEM ZE JUZ BYLA O TYM MOWA I NAWET ZOSTAWILEM POSTA W TOPICU PROBLEMY Z INSTAALCJA FEAR ALE SZLAG MNIE TRAFIA JUZ JEZELI COS SIE W TEMACIE RUSZYLO TO PROSZE O POMOC, GENERALNIE CHODZI O TO: wiecie tak sobie siedze i...instaluje FEAR od 5 godzin....
generalnie wszystko jest ok a to ze reinstalowalem z 7 razy juz spowodowane jest tym ze po dokonaniu aktualizacji 2 z 2 gra po prostu nie odpala sie....
zflashowalem naped, zainstalowalem nowe stery do grafy i wyegzorcyzmowalem wszystkie wirtualne napedy,wczesniej nie mialem zadnego pirata czy cos wiec zupelnie nie wiem o co chodzi
zeby bylo smieszniej jak nie mam polaczenia z netem to gral sie odpala bez problemow tylko kupilem oryginal po to zeby grac online do ch**ja!!wybaczcie slownoctwo ale moja frustracja siega zenitu jezeli ktos mial ten sam problem lub moze mi pomoc bede bardzo wdzieczny,pozdrawiam
PS.wiem ze mozna odpalic offline a potem sie polaczyc ale ja uzywam przegladarek serwerow ktore same uruchamiaja gre z tymze oczywiscie wymagaja polaczenia to ogromne utrudnienie bo wewnetrzna wyszukiwarka tak z reszta jak wiele innych brzydko mowiac ssie. HILFE BLAGAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

http://www.securom.com/support/customers/vugames/FEAR_t149/FEAR.zip to jest plik ktory po sciagnieciu powinien wyeliminowac blad z modulami zabezpieczen itd. Mi pomogl. btw WIELKIE DZIEKI CDP ZE WYKLADACIE LACHE NA KLIENTOW. Dwa tygodnie temu napisalem list do dzialu obslugi technicznej i gowno...do tej pory...jeszcze raz wielkie dzieki CPD i ssijcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam Semprona 2500+, 512 ram(Dual chanel), ATI READON 9800 ALL-IN-WONDER SE. Pójdzie na średnich detalach beaz przycinek? Jak dokupiie kość 512(ale już nie bedzie chodziło na dualu) da to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam Semprona 2400+ , 768 Ram, Ati Radeon 9550 256 MB 128 bit i na min/sred detalach zwykle bez scinki chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować