Zaloguj się, aby obserwować  
benq20

Resident Evil 6: Operation Racoon City - Temat Ogólny

6 postów w tym temacie

Witam ponieważ daleko do premiery a tematu nikt nie wymyślił tak więc ja mam parę pytań odnośnie tej gry jest ona spin offem czyli grą z zupełnie inaczej skonstruowaną fabuła ale bazującej na poprzednich seriach.
Ponoć w tym wypadku wcielamy się w siły umbrelli i niby likwidujemy zombie i tych dobrych nie bardzo to widzę jak ma wyglądać to w kwestii fabularnej w każdym razie cieszy mnie powrót do mrocznej wersji RE bo 5 absolutnie nie przypadła mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma zamiar kupić pecetową wersję tej gry to stanowczo odradzam. Gra jest kiepska, nudna, niedorobiona i z kiepską fabułą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie do osób które pobrali do wersji pc darmową misję 1 oddziału echo six : czy wam też gra zapomina że ja pobraliście po tym jak w grze wrócicie do ekranu początkowego (tego z przyciskiem nacisnij start/ spację)? Mi sie tak dzieje z tą misja i z zestawem broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śledzi ktoś zapowiedzi szóstki (nazwa tematu myląca,Operation nie łapie się pod numerację serii) .Chodzi mi czy co-op bedzie przey jednej konsoli czy tylko przez internet ,interesuje się ktoś tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajna gierka raccon city, ja osobiście najbardziej lubię grać Vectro, szkoda tylko, że nie ma opcji większej ingerencji w fabułe.

P.S. doszedłem do momentu na krańcu stacji kolejowej Clair uciekła Leon strzela ze snajpery z dachu i kolo 5-10 USSC za barykadą i mam pytanko, czy musze zabić najpierw wszystkich USSC żeby przestały się zombiaki respić????
bo ładuje w nie i jest ich coraz więcej, aż przestaję sobie radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuufff tyle się męczyłem a to było takie banalne xD
wystarczyło podbiec sprintem za "podwozie" wagonu i za osłoną przejść na 2 kraniec, później włączyć kamuflaż i biegniemy prosto do drabiny :D


Mam nadzieję, że będzie kontynuacja :) aha wybrałem obronę Leona i później się walczy 2v2 spośród watahy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować