Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD-Projekt zajawia jutrzejszą konferencję grafiką – zapowiedź Wiedźmina 2 na konsolę Xbox 360 wisi w powietrzu?

64 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2011 o 17:36, mronoth napisał:

> W sklepie gram.pl można zamówić pre-ordera Wiedźmina 2 na Xboxa 360, więc...
no i sie wydalo, w2 na x''a, na ps3 nie ma preordera wiec pewnie nie bedzie narazie
http://www.gram.pl/sk4_8A3jHuu8_Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow.html
planowana wysyłka: 15.11.2011

Na ultimie już od dawna pre-order na X360 jest. Ja tylko mam nadzieję, że będzie Wiesław 2 na plejaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 18:27, wychylylybym napisał:

Mi to predzej wyglada jak obrazek z nadchodzacego dodatku do Wiesława :D


Za piekne, aby było prawdziwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie będzie to nowa gra w świecie Wiedźmina to kupię dla niej xboxa, jeżeli tylko konwersja to mogą mnie cmoknąć i ich wyśmieję bo równie dobrze mogę sobie podpiąć do komputera mojego Logitech''a Chillstream''a i grać na nim w W2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również obstawiam, że zostanie ogłoszona data premiery Wiedźmina 2 na X360. Dla graczy z Polski nie powinno to być żadnym zaskoczeniem, bo u nas mówiło się o tym dość dużo (i to w zasadzie od ponad roku, tj. od pierwszego wywiadu Michała Kicińskiego w TVNCNBC jeszcze przed formalnym połączeniem CDP z Optimusem, potem było wiele wywiadów, gdzie niedwuznacznie mówiono o takim planie rozwoju marki Wiedźmin2, informacja pojawiała się w raportach giełdowych Optimusa oraz w analizach maklerów). Niemniej konferencja i ujawniane na niej informacje będą skierowane globalnie, głównie do zagranicznych graczy, którzy o planach CDP nie mają żadnych informacji (raczej nie śledzą informacji, które przeciętny gracz nazwałby "biznesowymi"). Dlatego uważam, że chociaż ta zapowiedź nie będzie zaskakująca, to jednak będzie ważna w punktu widzenia rozwoju marki Wiedźmin (gracze z PS3 niestety będą musieli poczekać co najmniej do pierwszego kwartału 2012).
Z ciekawostek dodam, że na jednym z forów giełdowych Michał Kiciński podkreślał kiedyś, że projekt Rise of the White Wolf ma status "zamrożonego", a nie "skasowanego", podkreślał przy tym, że nie jest to tylko jakaś gra słów, więc może kiedyś...
A co do ogłoszenia z GOG.com, nie wiem, który z wydawców dołączy do katalogu oferowanych gier, ale powinno się to wiązać z rozszerzeniem progów cenowych na gog z dwóch 4.99 i 9.99 USD na pięć w przedziale 3.99-19.99 USD (przynajmniej tyle wynikałoby ze spekulacji analityków i inwestorów na forach "biznesowych"). Sam najbardziej bym się cieszył z rozszerzenia oferowanych wersji językowych, no ale to chyba jeszcze nie tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 21:28, karvaialka napisał:

A co do ogłoszenia z GOG.com, nie wiem, który z wydawców dołączy do katalogu oferowanych
gier, ale powinno się to wiązać z rozszerzeniem progów cenowych na gog z dwóch 4.99 i
9.99 USD na pięć w przedziale 3.99-19.99 USD (przynajmniej tyle wynikałoby ze spekulacji
analityków i inwestorów na forach "biznesowych"). Sam najbardziej bym się cieszył z rozszerzenia
oferowanych wersji językowych, no ale to chyba jeszcze nie tym razem...


To ciekawe, co mogłoby być za te dwie dyszki? coś czuję gry EA ;)
Niedługo dojdzie do tego, że bedziemy mogli kupićpremierówki na gogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 to kwestia czasu, dłuższego czasu niż w przypadku X360. Przecież REDzi sami napisali w wiadomościach poukrywanych w treilerach Wiedźmina 2 "PS3...it will olso happen some day :)". Jeżeli tylko nie trafi się żaden światowy kryzys, który mógłby zachwiać kondycją CDP, to dlaczego Wiedźmin nie miałby trafić na jedną z najpopularniejszych platform?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlc było by spełnieniem marzeń bo W2 był troszkę krótki, ale jak nie to i tak nie będzie końca świata bo zagra się inna ścieżką i i tak będzie ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi to lekko wisi czy wyjdzie, czy nie wyjdzie na PS3. Jak wyjdzie to kupie na Plejke, jak nie to po złożeniu dobrego PieCa<przed ówczesnym podłapaniu gotówki> kupie na PC. Chyba, że zostanę uprzedzony kupnem wersji na iKsa to tez płakał nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O M F G

Nie bez znaczenia może być też fakt, że wszyscy wojowie są przepasani dwoma paskami skóry układającymi się w literę „X”

To jest niewątpliwie najbardziej żenujący i sensacyjny! (HOT, HOT) tekst w tym roku jaki przeczytałem na gramie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz pytanko do CDP : czy będzie kolekcjonerka na X360 czy konsolowi fani dostają tylko podstawkę, bo nie wiem czy już brać preordera czy poczekać na kolekcjonerkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No akurat tak się składa że panowie na ilustracji są ubrani w barwy królestwa Burgundii (biało niebieskie z czerwonym krzyżem świętego Andrzeja a wiec wasz znaczek X)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować