Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD-Projekt zajawia jutrzejszą konferencję grafiką – zapowiedź Wiedźmina 2 na konsolę Xbox 360 wisi w powietrzu?

64 postów w tym temacie

Bardzo się wkurzę jak nie będzie wcale w planach wersji na ps3. Jakoś tak mi się wydaje że mimo wszystko w Polsce (może nie na świecie) jednak jest więcej ps3 niż X. Hmm a przede wszystkim, strasznie się wkurzę gdyż tydzień temu kupiłem PS3:) a mój komp wieśka II nie pociągnie a Wiesiek 1 był zacny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się wkurzę jak nie będzie wcale w planach wersji na ps3. Jakoś tak mi się wydaje że mimo wszystko w Polsce (może nie na świecie) jednak jest więcej ps3 niż X. Hmm a przede wszystkim, strasznie się wkurzę gdyż tydzień temu kupiłem PS3:) a mój komp wieśka II nie pociągnie a Wiesiek 1 był zacny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak dla mnie to porażka CDP, że nie przygotowali wszystkich wersji od razu na premierę. Widać, że nie są poważnym studiem jakich wiele. Jeśli nie będzie wersji na PS3 to jak dla mnie opcja będzie prosta - nie kupię wcale. Bo słyszałem, że na PC sterowanie jest kompletnie spaprane, jakby już dostosowane do konsol.
2. Dlaczego ciągle nie ma informacji, że Playstation Store znowu działa? O tym kiedy ma działać oraz o tym, że w ogóle nie działa, pojawiały się 2 na godzinę, a o tym co najważniejsze, nie ma nawet wzmianki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 10:57, rocky88 napisał:

1. Jak dla mnie to porażka CDP, że nie przygotowali wszystkich wersji od razu na premierę.
Widać, że nie są poważnym studiem jakich wiele. Jeśli nie będzie wersji na PS3 to jak
dla mnie opcja będzie prosta - nie kupię wcale. Bo słyszałem, że na PC sterowanie jest
kompletnie spaprane, jakby już dostosowane do konsol.


LOL. Jezeli nie mają mozliwosci zrobić portu na PS3, to nie sa powaznym studiem?
Sterowanie ROFL. Jezeli chcesz gre na PS3, to nie kupisz gry, bo ma sterownie podobne do tej na konsolach?
To zart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle że ten obrazek pokazuje jakiej grafiki nie uda sie osiągnąć na przestarzałych sprzętowo konsolach i dlatego nie będzie portu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Idąc dalej detektywistycznym tropem związanym z przepasaniem żołnierzy, postanowiłem połączyć odłamki sypiące się z wieży liniami. Efekty są zaskakujące! Dodatkowo po ustawieniu odpowiedniego kontrastu ujawnia nam się obraz... Z resztą sami zobaczcie.

20110602114027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 10:57, rocky88 napisał:

1. Jak dla mnie to porażka CDP, że nie przygotowali wszystkich wersji od razu na premierę.
Widać, że nie są poważnym studiem jakich wiele. Jeśli nie będzie wersji na PS3 to jak
dla mnie opcja będzie prosta - nie kupię wcale. Bo słyszałem, że na PC sterowanie jest
kompletnie spaprane, jakby już dostosowane do konsol.


Patchowanie na konsolach kosztuje, więc CDP postanowiło wydać betę na PC i ją poprawić, niż bulić ciężką kasę wydając patche co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 09:54, cycu_jk napisał:

a mój komp wieśka II
nie pociągnie a Wiesiek 1 był zacny.

wnioskuje, ze masz kompa ktory pociagnal wiedzmina1, no wiec jak pociagnal w1 to tym bardziej pociagnie w2 bo z patchem1 w2 chodzi mi lepiej niz w1 na tym samym komputerze, przyklad: w miescie w w1 mam 20fps, w w2 30-35, a grafika znacznie lepsza :P

co do obrazka to ja tam widze zacieki na scianie w ksztalcie

......................./¯/
....................../../
.............../¯/¯/../¯¯\
..............|..'...'..'..|¯\¯|
..............|............¯../
...............\..........._/
................|.........|
................|.........|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 11:25, krzym1 napisał:

A ja myśle że ten obrazek pokazuje jakiej grafiki nie uda sie osiągnąć na przestarzałych
sprzętowo konsolach i dlatego nie będzie portu :P


Nie no, musieliby tam jeszcze wstawić klepiących się po pupkach pecetowców (jak w Braveharcie, tylko klepiących wzajemnie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 11:59, Henrar napisał:


> Patchowanie na konsolach kosztuje, więc CDP postanowiło wydać betę na PC i ją poprawić,

Dnia 02.06.2011 o 11:59, Henrar napisał:

niż bulić ciężką kasę wydając patche co tydzień.


Wersja "goła" była u mnie niegrywalna - przestała się co chwwilę sypać do Windy dopiero po pierwszym patchu ;) Bugów faktycznie nadal jest zatrzęsienie, więc jestem w stanie uwierzyć, że to taka późna beta ;-) Na osłodę powiem jednak, że gra jest miodna, a widziałem już tytuły bardziej zaburaczone (co oczywiście fuszerki CDP nie usprawiedliwia).

Pomijając już jednak złośliwości - CDP to za małe studio żeby robić w tym samym czasie multiplatformę. To kosztuje - czas, pieniadze, zasoby ludzkie, etc. IMO akurat decyzja, żeby robić najpierw na PC, a później port jest jak najbardziej słuszna. Wszyscy na tym skorzystają - pecetowcy dostali grę wcześniej (a prędzej czy później zostanie połatana i za to trzymajmy kciuki !), a konsolowcy dostaną tytuł bardziej dopracowany, prawdopodobnie z jakimiś bonusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 10:57, rocky88 napisał:

Jak dla mnie to porażka CDP, że nie przygotowali wszystkich wersji od razu na premierę. Widać, że nie są
poważnym studiem jakich wiele.

Miło że porównujesz CDPR do takich gwiazd jak Ubisoft czy Rockstar. W końcu to najwyższa półka! HINT - Assassin''s Creed: Brotherhood, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City.

Dnia 02.06.2011 o 10:57, rocky88 napisał:

Bo słyszałem, że na PC sterowanie jest kompletnie spaprane, jakby już dostosowane do konsol.

Nawiązując do klasyka - to zajebiście! widzę, że znasz bardzo wpływowych ludzi! Rezygnować z zakupu gry, bo ktoś tam powiedział, że jest głupie sterowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością będę z wami. Prosiłbym tylko o ponowne podanie linku do strony, gdzie będzie relacja z konferencji na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 wieża wybucha co sugerowało by PS3 ;P a tak na serio to fajna była by taka zapowiedź wersji na konsole ale wcześniej niby też znajdywano ukryte info że na PS3 - więc było by to sprzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 14:02, Lordpilot napisał:

Wszyscy na tym
skorzystają - pecetowcy dostali grę wcześniej (a prędzej czy później zostanie połatana
i za to trzymajmy kciuki !), a konsolowcy dostaną tytuł bardziej dopracowany, prawdopodobnie
z jakimiś bonusami.


Z tym "dopracowanym produktem" byłbym ostrożny, gdyż w tej generacji zawieszanie się/wysypywanie gier czy klatkująca animacja do rzadkości wcale nie należą... W czasach PSX/PS2- nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka spraw:

1. Rozumiem, że połączyłeś to wszystko dla żartu tj. wiesz, że to fail? ;)
2. Czemu nad twierdzą na Twoim obrazkiem jest Maryja/Jezus/Bóg/whatever, a na oryginalnym nie?
3. To na pewno Ty zrobiłeś czy pobrałeś z internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować