Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #225: Ile umiejętności posiadają postaci widoczne na obrazku w pierwszej odsłonie gry?

22 postów w tym temacie

Chyba jestem jednak stary. A do tego mam pamięć słonia. Pamiętałem bo grałem jak to była nowość. Jeszcze jestem sobie nawet w miarę interfejs przypomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow :D jedna z pierwszych gier, które kupiłem :) a kto pamięta Lomaxa i rzucanie hełmem w złego Edka? zawsze miałem problem z przejsciem planszy z beczkami... ech, nostalgia mi się załączyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jeremyarch - tak pamiętam Lomaxa i rzucanie hełmem (którego tak właściwie kiedyś nie wiem czemu nazywałem beretem ;) w złego Edka ;) Swoją drogą przydałoby się, żeby na przykład trafił kiedyś na gog.com, bo w tym momencie nie mam pojęcia gdzie jest moja płytka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Strzeliłem i trafiłem. Nigdy tej gry na oczy nie widziałem. xD. Dzięki Harrolfo mogłem wyeliminować jedną z opcji do wyboru. Prawdopodobieństwo strzału się zwiększa :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 16:14, Braveheart napisał:

Hahaha. Strzeliłem i trafiłem. Nigdy tej gry na oczy nie widziałem. xD. Dzięki Harrolfo
mogłem wyeliminować jedną z opcji do wyboru. Prawdopodobieństwo strzału się zwiększa
:P


Dzięki postowi Harrolfo można wyeliminować 3 odpowiedzi ;) Ale to tak przy okazji, bo i tak zawsze najpierw głosuję, a potem czytam komenty. Zresztą - to i tak tylko zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno w to grałem, jeszcze za czasów starej amigii u kumpla ? To było tak dawno oh boshe _O_ Oczywiście nie trafiłem, jak to mówią pierwsze myśl jest najlepsza i tak własnie było.. oh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bohaterami są stworki, które ze względu na samobójcze tendencje nazwano lemingami (w rzeczywistości te gryzowanie nie wykazują takich skłonności ;).

Czy tylko dla mnie to zdanie nie ma sensu?
A. I w rzeczywistości lemingi nie zważają na przeszkody, przez co dochodzi czasem do "masowego samobójstwa". Ten mit o zrzucających się ze skał lemingach to bujda, ale nie wziął się znikąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować