Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy zwiastun Serious Sam 3: BFE - sytuacja jest poważna

13 postów w tym temacie

Dziwi mnie, że Croteam robi silniki ale inni nie są nimi jakoś szczególnie zainteresowani.. O ile się nie mylę wyszła jedna gra nie będąca SS bazująca na pierwszym engine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, znowu to samo: stare gnaty, praktycznie ci sami przeciwnicy, te same ''zaskakujace'' skrypty (ilez razy byczek sie moze przebijac przez sciane?). Odpuszcze sobie tym razem. Fajne to bylo raz, dwa. Potem odgrzali kotleta w HD, a teraz probuja go sprzedac jeszcze raz w nowej panierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby wracała moda na old schoolowe shootery?
Ale mimo, że to wszystko już było i wygląda na wtórne, to ja chętnie się w trzeciego Sama pobawię, i będę czerpał z tego masę radochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyglada jak jedynka, ktora byla dla mnie bardzo nudna, nie udalo mi sie nawet dema ukonczyc bo tak mnie znudzilo, chociaz w inne gry tego typu mi sie podobaja np painkiller i necrovision, chyba za malo sie tu zmienia, za duzo przeciwnikow w tym samym miejscu, ile mozna stac w tej samej lokacji i naparzac w tych samych przeciwnikow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba... choć trochę ten zwiastun taki za poważny (początek to wygląda dla mnie podobnie jak w ME2 pod koniec...) i za mało różnych jajcarskich wstawek w stylu Sama. Ale jak na razie zapowiada się fajnie i na pewno kupię.

BTW: ten motyw z wyrywaniem oka... trochę ta krew tak dziwnie wygląda, jakby nie pasowała do ogólnego otoczenia i grafiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada jak jakaś przeróbka CoDa/BFa. do tego troche czegoś od id. Choć moment z młotem i pistoletem mi się podobały. Dla mnie wyglada dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas przygotować się na powitanie starych znajomych. Ołowiem. :D

Mam nadzieję, że gra utrzyma tempo i intensywność poprzednich części, zwłaszcza dwóch pierwszych. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować