Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kto by pomyślał... Zwiastun z okazji nadchodzącej premiery Duke Nukem Forever

21 postów w tym temacie

Trailer fajny ale muzyka koszmarna, nie wiem kto wpadł na pomysł że rap/hip hop (czy cokolwiek to miało być) będzie pasowało do Duke''a.
Sama gra nie wygląda rewelacyjnie ale jak dlamnie liczy się by miała klimat starego Duke''e a tu się raczej nie zawiode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale trailer z 2001 roku był dla mnie o niebo lepiej wykonany.

http://www.youtube.com/watch?v=TDlB2P1leRM

Tu mamy jakiś durny rap w tle, zamiast epicko wykonanego motywu muzycznego z Duke''a. Poza tam...mogliby by się postarać, bo chyba Duke miał/ma/będzie mieć w tym roku swoje 20-lecie...chociaż czekajcie...a no tak! Z okazji 20-lecia zrobią kolejny tuzin DLC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej tych zwiastunów oglądam, tym mam coraz mniejszą ochotę w to zagrać. Chyba nie taki jest cel wypuszczania zwiastunów...

PS Trailer z 2001 roku rules.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 16:44, mronoth napisał:

rap i duke? hahahaha
tragedia


To chyba "innowacje" wprowadzone przez tych dupków z gearbox... Ale na szczęście jest też remix Grabbag do ściągnięcia na oficjalnej stronie, więc pewnie w grze go nie zabraknie.

Dla mnie duke najlepiej prezentował się na tym starym trailerze, gdzie wyciskał prawie 600kg na klatę i biceps pompował. A ci kolesie z gearbox to nie wiem po co odmłodzili go o 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dziś gram na iphonie w Duke Nukem 3D i w Dooma. Jak wyjdzie DNF to mam gdzieś grafikę czy bedzie ładna czy brzydka mnie to nawet nie interesuje ważne by gra miała dobrą grywalność i trzymała się klimatu poprzedniej części i tyle ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować