Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na konsole oficjalnie zapowiedziany!

104 postów w tym temacie

Super! Zupełnie się tego nie spodziewałem grając w pecetową wersję gry ! Niesamowite. Ah i fryzjer dojdzie do gry... Może zrobią jakąś nową przygodę z rozwinięciem wątku pewnej osoby ;p ?

Btw: fajnie być testerem gry na xklocka, będąc graczem pecetowym ;ppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to i tak nie zmienia zdania, że CDPR zabiło Wiedźmina. "Jedynka" była wspaniała i wciągająca, mająca mnóstwo lokalizacji. Niestety "Dwójka" to jest chodzenie w kółko w jednym miejscu. Trochę to smutne, ale mimo wszystko gra jest świetna. ( ale nie odpuszczę za lokalizację! mało podróżowania i tego czegoś co było w jedynce ! = ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 21:49, Salwatorowiec napisał:

Sukcesu nie odniesie.
Moje Zdanie.


Bo większość ludzi była nastwiona jak z resztą w przypadku pierwszej odsłony tylko na platformę PC. To też na blaszaka kupili. Zysk może być mniejszy i napewno będzie, ale to dodatkowe żródło dochodu. Nie wszystkich stać na dobry sprzęt który udzwignie Wiedzmina 2. To fajny ukłon w stronę konsolowców ,ale RPG na konsoli ? Meh. Nie wyobrażam sobie sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lipa bo w Polsce szacunkowo jest 1.6 do 1 posiadaczy ps3; na korzyść x360 to dostaną half-exclusive przy którym na chwilę zapomną że na ps3 ludki beda zagrywać sie w uncharted 3 :) ....na tą chwilę CI >>> Optimus (chociaż S:GW trochę crapowaty) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja im życzę, aby odnieśli sukces. Ja tam już Wiedźmina 2 przeszedłem, więc jestem jako PCtowiec w lepszej sytuacji (nie mówiąc o Wiedźminie 1, którego na konsole nie było) Betatester? Gra mi chodziła na minimalnych, mam kartę ATI, monitor o proporcjacj 16:10 i jakoś problemów nie miałem (może poza długim wczytywaniem, które po wydaniu patcha baardzo się skróciło) Gra mi się podobała, dla mnie RPG roku. A hejterzy i tak pozostaną hejterami.

P.S Miałem nadzieję na dodatek, ale no cóż...przeżyję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dasqez a dziwisz się? To jest nowy zespuł a konsolę PS3 programuje się zupełnie inaczej niż XBOX 360 (który programuje się tak samo jak PC, nawet używa się tych samych narzędzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Według zapowiedzi Tomasza Gopa gra ma być maksymalnie zbliżona do wersji pecetowej, jednak pozbawiona jej błędów."

Powiem tylko jedno: A nie mówiłem? Kolejny raz moje wredne, hejterskie, i w ogóle niestosowne "przepowiednie" okazują się faktem. Najpierw na PC beta-test, a potem na konsole już poprawiony i w pełni działający, a dla PC-towców... ciągłe patche.

I niech mi teraz któryś fanbojek powie, żem zły hejter....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczę to na początku - Wiedźmin 2 nie jest konsolowy w złym tego słowa znaczeniu. Serio. Mechanika gry nie została w żaden sposób uproszczona, zasady nią rządzące są po prostu tak uniwersalnie zaprojektowane, że pasują wszędzie.
Może nie została uproszczona, ale grając 1h na PC-cie odczułem wrażenie, że ta gra z góry była zaplanowana na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 22:05, doflamingo napisał:

Może nie została uproszczona, ale grając 1h na PC-cie odczułem wrażenie, że ta gra z
góry była zaplanowana na konsole.


+1. Nie robiona na konsole, ale zaplanowana, aby wydać na konsole :)
Prawie, ale robi różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super, wreszcie sobie zagram. ;) Mam nadzieję, że na X360 ukaże się również z polskim dubbingiem.

"Według zapowiedzi Tomasza Gopa gra ma być maksymalnie zbliżona do wersji pecetowej, jednak pozbawiona jej błędów."

WOLOLOLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi nowina, heh skoro Wiedźmin 2 na PC to tak naprawdę kiepska konwersja gry przygotowanej od razu pod konsole (zero optymalizacji, sterowanie konsolowe, ekwipunek z konsoli, walka zrecznosciowa wprost z konsoli) a no i zeby nie była za długa frajerom się powie że maja 16 zakończeń;p może jakiemuś się bedzię chcialo klepac to samo tyle razy;p

Podsumowując jedynka Wiedźmina była bardzo dobrą grą na PC, Wiedźmina trzeba bylo wydać na konsole i nie udawać że się robi grę na PC, i ja kupiłem ten shit;/ niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego W1 był moją ostatnią grą studia CPR. Mam xboxa i ps3 ale nie popieram wspierania tylko jednej konsoli dlatego nie ma o czym gadać i olewka studia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować