Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - zawartość patcha 1.2 ujawniona!

92 postów w tym temacie

Fryzury są bardzo dużym i miłym zaskoczeniem. Jak czytam ile błędów naprawili to ciesze się, że żaden z powyższych mi nie doskwierał podczas gry.

"Skasowano lub wymieniono tekstury związane z kulturą islamską (i podobne). "
Były takie? Widziałem róże posągi i malowidła jakiś bogów, ale nie znam się na tym na tyle aby stwierdzić z jakiej kultury pochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że ten patch naprawdę dzisiaj wyjdzie i nie będzie takich cyrków jak z wersją 1.1

@Kadaj- poprawiłes mi humor ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sobie życzył, żeby w następnym patchu dodano taką skrzynię u karczmarzy jak w jedynce była na zostawianie śmieci, bo o ile jak grałem na easy nie było wielkiego problemu to teraz planuję polecieć na hardcorze a limit udźwigu wpienia bo muszę sprzedawać materiały do produkcji petard czy eliksirów. A na tym poziomie trudności nie wyobrażam sobie walki bez nich. Także CDP RED please dajcie back przechowalnię u karczmarzy, coby materiały było gdzie składować.
Co do dlc w patchu-myślę, że to forma zadośćuczynienia za te wszystkie problemy na starcie. Tylko faktycznie co posiadacze EK/preorderów/itp. będą z tego mieli? Ale nie stresujcie się, może cosik fajnego wam wykombinują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do menu gry dodano opcję pozwalającą na kasowanie zapisanych stanów gry. Żeby usunąć zapisany stan gry trzeba go zaznaczyc i wcisnąć klawisz „Delete”.

Nareszcie, ostatnio usunąłem niechcący autosave po rozmowie z Letho i musiałem grać jeszcze raz od wyboru komu pomóc.

Dodano automatyczne zapisanie stanu gry przed walką z draugiem.

Grę już 2 razy przeszedłem i dopiero teraz ten save... Na szczęście mam na niego dobrą taktykę.

Strażnicy nie będą już blokowali Geralta znajdującego się na drabinie.

Co prawda tego nie uświadczyłem ale za to jak wszedłem do pomieszczenia to nie mogłem z niego wyjść bo zniknęła możliwość wyjścia gdyż walka się zaczęła na zewnątrz...

Nie można już sprzedać Cieniokostu (przedmiotu potrzebnego do zakończenia zadania).

LOL, a czy oni w ogóle wiedzieli że to nie jest konieczne do zrobienia mikstury? I chyba nawet bez patcha nie mogłem tego sprzedać.

Do gry dodano składniki potrzebne do wykonania zadania „Serce Melitele”.

Taa miałem wszystkie oprócz oczu krabopająka który po walce nic nie zostawiał...

Dodano poprawkę do zadania „Kłopoty z trollem”, głowę trollicy można teraz wygrać w kościanego pokera.

Niech dodadzą poprawkę gdzie Skallen daję nam miecz tej wojowniczki gdy wygramy go w kości, bo jak na razie to nic nie dostaję.

Naprawiono problem z neutralnym Operatorem, którego można było przez to zabić przed rozmową.

A kto to w ogóle jest?

Aaaa no i właśnie, skrzynka na loot byłaby mile widziana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2011 o 11:05, Sanders-sama napisał:

Niech dodadzą poprawkę gdzie Skallen daję nam miecz tej wojowniczki gdy wygramy go w
kości, bo jak na razie to nic nie dostaję.

Wiele nie straciłeś, Skellen zwyczajnie sobie jaja robi i daje jakiś zardzewiały stary miecz, choć zdaję się że jest to miecz losowy z szansą procentową, bo ktoś dostał inny ale też słaby. Ciekawe tylko czy jest w takim razie jakiś 0,1%, że dostanie się jakiś wypasiony miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czyli wszystkie DLC będą dostępne dla każdego?

2. W 1 z questów z 1 aktu jest błąd.

Spoiler

Gdy mamy dać duchowi oczy i serca nekkerów albo świń, miałem w tym momencie zarówno to i to, Geralt zawsze dawał duchowi oczy i serca nekkerów. Nie było wyboru, tak samo nie mogłem wyrzucić ich tak żeby miał tylko świńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 12:33, logray napisał:

Gdybym wiedział, że dodadzą komplet DLC w patchu to prawie na pewno bym EK nie kupił.


Gdyby powiedzieli to przed premierą to pewnie wiele osób które mają EK by jej nie kupiło, więc akurat to jest zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2011 o 12:07, Tomek1120 napisał:

2. W 1 z questów z 1 aktu jest błąd.

Spoiler

Gdy mamy dać duchowi oczy i serca nekkerów albo
świń, miałem w tym momencie zarówno to i to, Geralt zawsze dawał duchowi oczy i serca
nekkerów. Nie było wyboru, tak samo nie mogłem wyrzucić ich tak żeby miał tylko świńskie.



Miałem to samo. Napisałem dzisiaj rano do CDPR. Więc pewnie będzie naprawione w patchu 1.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dodano automatyczne zapisanie stanu gry przed walką z draugiem."

Cieszę się bo może boss nie był ciężki, ale przed jego pojawieniem się mamy liczne walki i są one długie.

"Zapisane stany gry są teraz automatycznie kompresowane, obniżając ilość zajmowanego miejsca na dysku twardym."

Super, bo stany gry zajmujące do 4 GB to coś nie tak ;) Powinno być jeszcze poprawienie otwierania drzwi i zamykanie ich przed nosem. To strasznie denerwuję. Poprawcie to a będzie dobrze. Ogólnie patche na duży plus. Lecz po fakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 12:36, Sanders-sama napisał:

> Gdybym wiedział, że dodadzą komplet DLC w patchu to prawie na pewno bym EK nie kupił.


Gdyby powiedzieli to przed premierą to pewnie wiele osób które mają EK by jej nie kupiło,
więc akurat to jest zrozumiałe.

Taaak,bo ludzie kupowali EK tylko dla DLC ...
moim zdaniem,DLC to zwykłe pierdółki - miło że są ale na pewno nie kupowałbym dla nich EK,ani nie kupowałbym ich osobno
EK przedstawia o wiele większą wartość niż jakaś tam kurtka lub rękawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 15:15, lis_23 napisał:

Taaak,bo ludzie kupowali EK tylko dla DLC ...
moim zdaniem,DLC to zwykłe pierdółki - miło że są ale na pewno nie kupowałbym dla nich
EK,ani nie kupowałbym ich osobno
EK przedstawia o wiele większą wartość niż jakaś tam kurtka lub rękawiczki.


Zgadza się. Ale jeśli wszędzie jest trąbione, że nabywcy EK dostaną unikatowe DLC dostępne "Wyłącznie w Edycji Kolekcjonerskiej." (wzięte ze sklepu gram.pl) a potem ten unikatowy DLC dostają wszyscy za free to nabywcy EK mogą czuć się trochę zrobieni w balona, nie sądzisz?

Np. ja uwielbiam soundtracki z gier i filmów, które kolekcjonuję. Mam ten soundtrack z EK W2, ale jest jeszcze bonusowy soundtrack dostępny tylko dla tych, którzy kupili grę na GOGu. Gdyby teraz ten soundtrack był dostępny za free dla wszystkich myślisz, że klienci GOGa byli by zadowoleni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2011 o 15:26, Phobos_s napisał:


Zgadza się. Ale jeśli wszędzie jest trąbione, że nabywcy EK dostaną unikatowe DLC dostępne
"Wyłącznie w Edycji Kolekcjonerskiej." (wzięte ze sklepu gram.pl) a potem ten
unikatowy DLC dostają wszyscy za free to nabywcy EK mogą czuć się trochę zrobieni w balona,
nie sądzisz?

Nie bardzo - to '' unikalne DLC '' przydaje się,i owszem,ale i bez niego bym sobie poradził
teraz wszyscy dostali kody na wszystkie DLC a w nowym patchu wszystkie DLC są przypisane dla każdego - ja nie mogę spatchować gry bo używałem pliku exe z GOGa i nie mogę skorzystać z tych dodatkowych DLC i jakoś nie płaczę z tego powodu.

Dnia 03.06.2011 o 15:26, Phobos_s napisał:

Np. ja uwielbiam soundtracki z gier i filmów, które kolekcjonuję. Mam ten soundtrack
z EK W2, ale jest jeszcze bonusowy soundtrack dostępny tylko dla tych, którzy kupili
grę na GOGu. Gdyby teraz ten soundtrack był dostępny za free dla wszystkich myślisz,
że klienci GOGa byli by zadowoleni? :)


Ja też słucham soundtracków z filmów i z gier,dodatkowe utwory były też w pre orderze z Empika i myślę że skoro dali za darmo ich unikalne wykończenia ciosów to i te utwory powinni dać - ale z drugiej strony,nie będę płakał,słuchałem ich już od kumpla i tylko jeden jest naprawdę fajny
P.S; na tym GOGu jest coś więcej niż w Empikowym pre orderze?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 15:26, Phobos_s napisał:

Zgadza się. Ale jeśli wszędzie jest trąbione, że nabywcy EK dostaną unikatowe DLC dostępne
"Wyłącznie w Edycji Kolekcjonerskiej." (wzięte ze sklepu gram.pl) a potem ten
unikatowy DLC dostają wszyscy za free to nabywcy EK mogą czuć się trochę zrobieni w balona,
nie sądzisz?


Jakby dali to po dluzszym czasie, to bym zrozumiał. Ale nawet od premiery nawet miesiac nie minał.
Piraci tez pewnie się cieszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skasowano lub wymieniono tekstury związane z kulturą islamską (i podobne).

??????????

O co chodzi? Gdzie były takie tekstury i po co je wymieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 15:35, lis_23 napisał:

Nie bardzo - to '' unikalne DLC '' przydaje się,i owszem,ale i bez niego bym sobie poradził
teraz wszyscy dostali kody na wszystkie DLC a w nowym patchu wszystkie DLC są przypisane
dla każdego - ja nie mogę spatchować gry bo używałem pliku exe z GOGa i nie mogę skorzystać
z tych dodatkowych DLC i jakoś nie płaczę z tego powodu.


Ne chodzi mi o "przydawanie się" w grze tylko o unikatowość dla nabywców EK. Ja nie płaczę i nie wygrażam pięścią bo to tylko smaczek do gry, ale mimo wszystko trochę to nie fair.

Dnia 03.06.2011 o 15:35, lis_23 napisał:

Ja też słucham soundtracków z filmów i z gier,dodatkowe utwory były też w pre orderze
z Empika i myślę że skoro dali za darmo ich unikalne wykończenia ciosów to i te utwory
powinni dać - ale z drugiej strony,nie będę płakał,słuchałem ich już od kumpla i tylko
jeden jest naprawdę fajny
P.S; na tym GOGu jest coś więcej niż w Empikowym pre orderze?.


Ja słuchałem na YT bo tam znalazły się momentalnie. Fakt może nie powalają ale lubię mieć soundtrack "cały" a nie wykastrowany :)

Na GOGu do W2 dodawane są:
18 wallpapers
game guide (97 pages)
artbook (196 pages)
soundtrack (320 kb/s 27 tracks)
14 bonus videos (46 min)
6 making of (45 min)
14 avatars
41 HQ artworks
world maps
7 papercrafts
pamphlet & envelope

Poza tym, że to wszystko wirtualne a nie ładnie wydrukowane to chyba lepiej niż w empiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2011 o 15:50, Phobos_s napisał:


Ne chodzi mi o "przydawanie się" w grze tylko o unikatowość dla nabywców EK. Ja nie płaczę
i nie wygrażam pięścią bo to tylko smaczek do gry, ale mimo wszystko trochę to nie fair.

Jak dla mnie,unikalny jest artbook i popiersie Geralta i taka wyjątkowość mi wystarczy - po to kupiłem EK,nie dla DLC.

Dnia 03.06.2011 o 15:50, Phobos_s napisał:


Dnia 03.06.2011 o 15:50, Phobos_s napisał:


Na GOGu do W2 dodawane są:
18 wallpapers
game guide (97 pages)
artbook (196 pages)
soundtrack (320 kb/s 27 tracks)
14 bonus videos (46 min)
6 making of (45 min)
14 avatars
41 HQ artworks
world maps
7 papercrafts
pamphlet & envelope

Poza tym, że to wszystko wirtualne a nie ładnie wydrukowane to chyba lepiej niż w empiku
:)

Hmm ... czy mi się wydaje,czy jest tego więcej niż na płytce DVD dodawanej do samej gry?
to jest bardziej nie fair niż DLC dla wszystkich,bo przynajmniej posiadacze EK powinni mieć to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować