Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - zawartość patcha 1.2 ujawniona!

92 postów w tym temacie

Właśnie sprawa DLC z kurtką jest dość dziwna. 2 tygodnie po premierze dawać wszystkim dodatek ekskluzywny tylko dla posiadaczy kolekcjonerek. Myślałem, że najwcześniej się będzie można czegoś takiego spodziewać za jakiś rok, w edycji rozszerzonej czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, patch 1.2 się ściągnął w launcherze i przy próbie instalacji podaje że zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa lub niekompletna. Mam wersję 1.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22. Noże nie będą już w stanie zranić przyjaznych nam postaci.
24. Nie można już sprzedać Cieniokostu (przedmiotu potrzebnego do zakończenia zadania).


I w takich momentach, zastanawiam się po co silenie się na mowę o bardzo realistycznych grach...
... w życiu jak ktoś się pomyli to nie może tego w prosty sposób cofnąć....

Ale cóż zrobili to, aby nie było plucia na nich z powodu "niemożności" ukończenia quest''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2011 o 21:27, vikingwasdead napisał:

Ale cóż zrobili to, aby nie było plucia na nich z powodu "niemożności" ukończenia quest''a...

Cieniokost nie jest potrzebny do eliksiru. Wystarczy go po prostu zerwać, a eliksir można zrobić z czegoś innego. Questa też zaliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 20:15, anisz1 napisał:

Taa, patch 1.2 się ściągnął w launcherze i przy próbie instalacji podaje że zainstalowana
wersja gry jest nieprawidłowa lub niekompletna. Mam wersję 1.1.


Ja mam wersję 1.0 i nie mogę zainstalować ani patcha 1.1 ani 1.2 gdyż używałem wcześniej pliku exe z GOGa
ale może to i lepiej - kumpel wcześniej chwalił się że mu gra chodzi na maxa,zainstalował patch 1.2: grafika jak w Gothic,znikające przedmioty,miecze,głowa Geralta i dialogi w innym języku - musiał odinstalować grę,wywalić sejvy i zainstalować grę od nowa
tera jest już ok ale musi zaczynać grę po raz trzeci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 09:57, SamaelvonHell napisał:

W którymś burdelu w grze na podłodze podobno leżał dywan o wzorze identycznym jak islamskie
maty do czołobicia w kierunku wschodzącego słońca.

Muzułmanie nie modlą się w kierunku wschodzącego słońca, ale w kierunku Mekki, która tak przypadkiem zorientowana jest na południowy wschód od terenu Polski. A ponieważ pierwsze modlitwy Tatarów zaczynały się po świcie, więc wtedy przypadkiem byli zwróceni właśnie ku Słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni naprawić to że sołtys Bindugi gada przez sen leżąc w łóżku opowieści które opowiada w dzień. Nie raz było że idę po północy i go słyszę jak nadaję a przecież wszyscy śpią. Może żona spać nie może i ją kołysze tym do snu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 23:04, Jagged napisał:

Ile zajmuje średnie ukończenie W2 ?


To zależy od Twojego stylu gry. Jeśli jesteś poszukiwaczem i eksploratorem to z 40 h spokojnie; jeśli interesuje Cię wyłącznie główny wątek wyrobisz się w 20. W2 jest projektowany z myślą o powtórnej rozgrywce i innych wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 01:41, Vojtas napisał:

W2 jest projektowany
z myślą o powtórnej rozgrywce i innych wyborach.


Mocne słowa, godne przedstawiciela CDPR. Jesteś pewien, że nie była projektowana z myślą o odrywaniu kuponów od sukcesu pierwszej części? Jak dla mnie poza fabułą gra jest trochę skopana. Niemal wszystkie fajne mechanizmy z jedynki zostały zamienione na gorsze. Gra jest nieporównywalnie krótsza i w ogóle bełkot wszędzie widzę na modłę zachodnich devów, jak to twórcy wspierają produkt, słuchają głosów graczy blabla. Jeśli to jest gra dla graczy to ja się pytam gdzie te głosy? Bo nigdzie nie widziałem żeby ktoś prosił o takie cuda jak w "Zabójcach" można ujrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 14:53, Sanders-sama napisał:

Miała być opcja usuwania save z menu a ja jej tam nie widzę...


Trzeba było wcisnac delete.Taki przycisk na klawiaturze, zwykle pod insert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 10:02, Waaazuuup napisał:

Mocne słowa, godne przedstawiciela CDPR. Jesteś pewien, że nie była projektowana z myślą
o odrywaniu kuponów od sukcesu pierwszej części? Jak dla mnie poza fabułą gra jest trochę
skopana. Niemal wszystkie fajne mechanizmy z jedynki zostały zamienione na gorsze.


To jest Twoje zdanie. Dla mnie osobiście najpoważniejszym mankamentem W2 jest niedopracowany interfejs i krótsza rozgrywka.

Dnia 04.06.2011 o 10:02, Waaazuuup napisał:

Bo nigdzie nie widziałem żeby ktoś prosił o takie cuda jak w "Zabójcach" można ujrzeć


System walki był najczęściej krytykowanym elementem W1. Drugim "wolny" początek. Dla mnie osobiście ani walka, ani początek nie były złe, wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak CDPR będzie w taki sposób naprawiało tą betę, to z patchem 1.5 nie uruchomimy W2.
Zamiast się przyłożyć i odwdzięczyć się graczom (za kupienie niedorobionego produktu) naprawiając grę, to CDPR do patcha, który kaszani (co z tego, że gra się szybciej uruchamia jak chodzi wolniej) grę dorzuca "ekskluzywne" DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować