Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz młodą Larę Croft na pierwszym zwiastunie nowego Tomb Raidera

38 postów w tym temacie

No, teraz mogę w końcu powiedzieć że gra będzie bardzo dobra, nawet wygląd Lary się poprawił i nie jest taka odmienna, jakieś cechy starej Lary w sobie ma, choćby oczy ^^
Nie mogę oprzeć się wrażeniu że cała sytuacja ze statkiem była wzorowana na Titanicu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu Lara wygląda jak młoda kobieta, a nie same piksele. Wielkie brawa za tak odważny krok. Oby gra była również urodziwa jak sama bohaterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 17:33, rifi77 napisał:

No, teraz mogę w końcu powiedzieć że gra będzie bardzo dobra


Jeszcze nie możesz, bo to tylko pre-renderowany filmik, a nie gameplay albo demko, w które grałeś ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 17:42, Demagol napisał:

Jeszcze nie możesz, bo to tylko pre-renderowany filmik, a nie gameplay albo demko, w
które grałeś ;).


Dokladnie, nie wiadomo jak bedzie wygladac gameplay, poziom trudnosci i jak bardzo bedzie naszczane QTE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 17:50, kodi24 napisał:

Nareszcie prawdziwie ładna Lara z prawdziwie prawdziwym biustem;

To już drugi atak "Biustem" dzisiaj, ale fakt. To, to i ja zauważyłem :), to jest realizm którego mi brakowało u Lary.
"All I want for Christmas are her two headlights." :D
Co do samej rozgrywki to mam wielkie oczekiwania względem tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no Lara teraz jest ładna. Mi Lara z kilogramami silikonu wcale się nie podobała. Gra zapowiada się świetnie, ale szkoda, że dopiero za rok wyjdzie, a może jest jakaś szansa, żeby wyszła na początku roku? Byłoby fajnie. Tylko, żeby nie było tak, że najlepsze z całej gry były jej zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przespałeś chwilę, kiedy całe Eidos zostało przemianowane na Square Enix Europe ;)

Co do trailera - robi cholernie dobre wrażenie. Nowy Tomb Raider to chyba obecnie najbardziej wyczekiwana przeze mnie pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to bardzo zasłużona marka i cenią ją za to co zrobiła dla gatunku gier ale osobiście nie byłem nigdy wielkim fanem przygód Lary ale to, to zapowiada się na fantastyczną przygodę, niech tylko pokażą gameplay bo jak na razie to prawie na pewno to kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw którą aktorkę wybrali do kręcenia tego trailera, czy wykorzystali w ogóle face motion capture, bo ta Lara jest po prostu piękna, widać to najlepiej jak przegląda się w lustrze. Miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować