Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Kolejny rok, kolejna FIFA, ale tym razem raczej nie odgrzewany kotlet.
Wpuszczono do sieci nowy zwiastun: http://www.gram.pl/news_8AzlGeC5_FIFA_12_nowy_zwiastun_prezentuje_fragmenty_rozgrywki.html
Prezentuje on nowe zmiany jakie zajdą w kolejnej części gry, która będzie miała premierę 30 września. Wprowadzono nowy system gry w obronie, który ma być o wiele lepszy od poprzedniego, ale zarazem trochę trudniejszy do opanowania na samym początku. Starcia piłkarzy i kontuzję mają być bardziej realistyczne. Urozmaicono także drybling piłkarzy. Tym razem EA Sports nie rzuciło w wywiadzie suchymi nazwami, ale pokazało zmiany w filmikach. Zapowiedzianymi zmianami mnie, póki co, "kupili", a wy jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 22:08, karolekx23x napisał:

Wersja na PC będzie miała to co Fifa 12 czy inną z konsolowej, jaka ?


Znając życie najwięcej zmian będzie na konsolach. Co do PC - nie mam pojęcia co zaserwuje nam EA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię FIFE12 jeśli:
- będzie na PC ten nowy silnik, a nie wersja 11 z konsol
- zawodnicy nie będą się ślizgali jak w NHL
- zajmą się tym wychodzeniem przegrywających w trybie online
- nowy system z kontuzjami i unikaniem fauli będzie faktycznie wydajny i zbilansowany, a gracze będą chcieli strzelać bramki a nie kosić rywali.
- nie będzie jednego łatwego sposobu na strzelenie bramki (mam znajomego, który mając szybkiego napastnika zawsze strzela bramki po jednej i tej samej akcji w uliczkę), koleś jest irytujący, nic więcej nie umie, a jednak wymiata.. gorzej jak gramy słabszymi teamami z wolnymi napastnikami to już taki dobry nie jest. W tym przypadku żeby faktycznie lepiej można było kontrolować obronę, bo jak 3 razy się na to samo nabierają moi obrońcy a ja nic nie mogę zrobić to się robi słabe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość dla posiadaczy komputerów osobistych :D:D:D Z tego co wyczytałem na oficjalnej stronie FIFY na Facebooku, to FIFA 12 ma być taka sama na PC jak na PS3 i X360. Czyli w tym roku posiadacze pecetów nie będą musieli narzekać, że dostali "gorszą" wersję gry niż konsolowcy.

Jeśli ktoś jest ciekawy to wrzucam linka: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150216321591345&set=a.10150198390826345.303536.122816116344&type=1&ref=nf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 13:46, SongoX napisał:


Na stronce piszą to samo. Ze oprócz grafy i opcji, będą nowo wprowadzone zmiany czyli ten system zderzeń itp. :) świetna wiadomość oby prawdziwa :)
http://www.ea.com/pl/news/wszedzie-ta-sama-fifa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No świetnie, że będzie taka sama wersja, ale mam nadzieję, że poprawią optymalizację, bo gra mi się strasznie cieła. Z tego co czytałem na necie, to wiele osób to miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że inne gry o zdecydowanie wyższych wymaganiach niż FIFA 11 spokojnie działały. Poza tym, wszyscy mają laptopy i niby "słabe" i im też się cięło? U mojego kumpla to samo na normalnym PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2011 o 11:53, laki13 napisał:

U mojego kumpla to samo na normalnym PC.



Jak kumpel ma jakiś 5letni szrot - nie dziwota =)
Mogę wiele złego powiedzieć o porcie F11 [głównie to to, że to znów odgrzany kotlet na nieco nowszym silniku i z lekko poprawioną fizyką], ale optymalizacja akurat była bardzo ok na sprzęcie przewyższającym zalecane wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie, komp z tamtego roku. Poza tym, nie tylko ja mam ten problem, wpisz sobie w google "FIFA 11 zacina się" i zobaczysz ile ludzi ma ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mnie nie wiem jak was irytuje jedno. Cały czas mówi się o poprawianiu odwzorowania ruchów zawodnika, czy o realistyczności upadków itp. Niech sobie to poprawiają, ale w pierwszej kolejności powinni poprawić SĘDZIOWANIE !!! Grająć na PS3 sądzią jest momentami tak głupi, że jest to niedopomyślenia. Daje żółtą kartkę za grę bark w bark, ablo nie daje NIC gdy zawodnik jest brutalnie skoszony, czy to przez brakarza lub innego zawodnika. Jeszcze jedno, rozumiem, że gdy wejście jest łagodniejsze nie powinno być żadnej kartki, ale jeśli wychodzę z akcją 3 na 1 to jest to czynność powodujące przerwanie genialnej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś polski oddział EA Sports FIFA zapowiedział, że w poniedziałek 22 sierpnia zostanie ujawnione, kto znajdzie się na polskiej okładce FIFA 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski lub Błaszczykowski. Imo któryś z nich. Borussia jest teraz na topie, a to nasi najbardziej znani piłkarze. No może jeszcze Szczęsnego mogą dać, ale bramkarzy na okładkach Fify często nie widać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu tak zadziwili wszystkich (a zarazem wkurzyli) i dali na okładkę Polanskiego :P Taki żarcik. Co prawda Lewandowski i Kuba już wcześniej znajdowali się na okładkach poprzednich odsłon, ale niewykluczone, że mogą i tym razem dać któregoś z nich. No i Szczęsny też nie byłby taki zły. Najlepszą parą na okładce i tak byliby Smolarek, a za jego plecami Arboleda^^ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś EA Sport Polska zarzuciło takim screenem. Myślę, że w tym roku

Spoiler

także

ujrzymy na polskiej okładce
Spoiler

Błaszczykowskiego

. Zarys najbardziej mi go przypomina ;]

20110820161202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We Francji wychodzą cztery różne edycje kolekcjonerskie, przeznaczone dla kibiców (i nie tylko) czterech następujących klubów - Paris Saint Germain, Olympique Marsylia, Olympique Lyon, oraz Girondins Bordeaux. Tutaj wrzucam z okładkami poszczególnych edycji: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150270328541345.323653.122816116344&type=1
Mi najbardziej spodobała się wersja dla PSG ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować