Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Tak między nami to ujawniono okłądkę polskiej edycji. Nie pamiętam ,gdzie to czytałem toteż screena nie zarzucę, lecz znalazł się na niej Błaszczykowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 15:17, Ecko09 napisał:

Nie, to była inna stronka ;p

Tak czy siak okładkę widać. :) Moim zdaniem jest całkiem niezła, ale chętniej widział bym duet Szczęsny + ktokolwiek inny niż Rooney.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie mi co z tym demem? Czytałem kilka newsów, ale już mi się fakty mylą :)
Ma być 13 września (już niedługo!) i jak się będzie miało do finalnej wersji? Jest jakaś informacja dotycząca stopnia podobieństwa? Chodzi mi o to czy będzie to ta sama wersja gry (możliwe jakieś malutkie zmiany) czy raczej całkowita beta mająca raczej mało wspólnego z wersją w dniu premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Nie pobierałem dem wcześniej, bo zawsze byłem rok spóźniony z zakupem gry :) Jakoś jeszcze nie jestem przyzwyczajony właśnie do testowania gier w wersji demonstracyjnej, a to przydatna rzecz :)
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jutro demo FIFA12! Czekam na nie jak na premierę jakieś super gry, a to tylko wersja demonstracyjna, która zawierać będzie ponąć:
- Drużyny: Olimpique Marsylia, AC Milan, Arsenal Londyn, Borussia Dortmund, FC Barcelona oraz Manchester City
- Stadiony: Etihad Stadium - Manchester City (wraz z opcją zmiany pogody)
- Samouczki: odbiór piłki w miejscu, odbiór piłki wślizgiem, odpychanie, odpychanie w biegu, powstrzymywanie, powstrzymywanie z pomocą kolegi z drużyny
Mimo wszystko tak bardzo jestem ciekaw zmian, że jak się ukarze gdzieś to demo to niech da ktoś znać na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro demo, a dziś już wiadomo jakie songi usłyszymy w soundtracku w najnowszej odsłonie FIFA 12.
http://www.ea.com/uk/football/news/fifa-12-soundtrack-2
Jak zwykle kojarzę mało zespołów, ale nie martwię się o to, gdyż seria słynie ze świetnych tracków i piosenek w soundtracku i tym razem pewnie będzie dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 21:52, giertych1234 napisał:

Fajnie że dali Kasabian - Switchblade Smiles. Jedna z ciekawszych piosenek. Imo trochę
ubogi ten soundtrack.

Super, Kasabian, Cristal Castles, Cut Copy, Strokes.. jak zwykle super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 12:44, Ecko09 napisał:

Co to za bzdura, żeby móc zainstalować demo trzeba odinstalowac fife 11? Co za kretyn
to wymyślił?

Nie wiem kto to wymyślił :P ale ja już pierwszą bramkę w nowej fifce strzeliłem Lewym, a jak :) Zacząłem od zawodowca i słabo póki co AI sobie radzi - zero strzałów - także będzie trzeba podwyższyć poziom. Z obroną na tym poziomie nie miałem problemów, ale jak pokazał samouczek jest co robić w obronie, w przeciwieństwie do 11 gdzie trzeba było trzymać jeden przycisk, fajnie się panuje nad piłką, lepiej niż w 11, zderzenia są, ale podczas meczu niezauważalne, jedynie w powtórkach może je podziwiać :P Co do odwzorowanych piłkarzy, to paru nowych jest, np. Goezte, Kagawa chyba też, ale już Piszczek najlepszy boczny obrońca ligi już nie.. no i słaby jest - 76, to wynik gorszy od Kuby i Lewego. No nic idę grać dalej :)

EDIT: A i jeszcze co mi się rzuciło w oczy to, to że w końcu na jednym kompie może grać więcej niż dwóch na padzie, razem 4 plus jeden na klawie - fajna sprawa, której brakowało mi podczas meczy z kumplami przy piwku w 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować