Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

A mi nie podoba się ta Fifa ;/ Beznadziejne jest te nowe odbieranie piłki, no i zawodnicy sprintem biegną praktycznie tak samo szybko jak bez niego...śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz kończę pobieranie, większość opinii widzę negatywnych... ciekawe, może dobrze że wstrzymałem się z kupnem pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 01:51, Ecko09 napisał:

Moje obawy się spełniły, nie umiem odbierać piłki -,-''
BTW Którym się rzuca przy karnych?

Karne są z FIFA11 na konsole czy też z MŚ2010, na padzie lewa gałka jest od poruszania się wzdłuż linii, a prawa do rzucania się. Jak to na klawie wygląda to nie wiem.

Ze sprintem, faktycznie coś jest nie tak, mała różnica w szybkości biegu, ale co do odbioru to chociaż coś się robi, a nie tylko naciska jeden przycisk. Nie chodzi by było prosto, trochę może to boli, że się trzeba od nowa uczyć, ale o to chyba chodziło by coś nowego wprowadzali. Granie na klawie zamiast na padzie w tej części może być cięższe niż kiedykolwiek, nie próbowałem w sumie.

Co do poziomu trudności, to na Klasie światowej mam już problemy z wygraniem meczu, grając taką Borussią przeciwko Arsenalowi, ten zawsze mi strzeli bramę, z kontry, wrzutki, karnego :D a szczególnie Van Persie mi się daje we znaki. Składy jeszcze starsze, bo Fabregas i Nasri są. No nie ma co będzie trzeba się trochę podszkolić, ale widać, że komp ma teraz większą gamę zagrań. Nie wiem jeszcze jak tam ten najwyższy poziom - legendarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze w 12 nie będzie takich błędów, przeszkadzanie sędziego w podaniach.

Potrafiłem w 11 od rozpoczęcia meczu podać do zawodnika i w kilka sekund strzelić bramkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy Ultimate Team z FIFY 11 Xbox będzie przeniesiony do FIFY 12 na PieCu?
Bo się zastanawiam czy pre-orderkę składać na X'a (dla UT) czy na PieCa(bo jest taka sama jak na konsolach w tym roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zamiast realistycznie wygląda to... komicznie!
Dziwne jakby taki bug inaczej wyglądał. Wiele takich błędów można znaleźć zarówno w wersji na PC i konsole. Mój ulubiony to ten: http://www.youtube.com/watch?v=et6T4Yuq8DQ&feature=player_embedded
Ach... Cały Sergio i cała Barca. :))

Dnia 15.09.2011 o 23:02, PJ_MW napisał:

BTW. Jak wygląda sprawa z demkiem na X360, nadal trzeba usuwać z dysku 11?

Nie wiem, bo po wyjściu tego demka nie ma po co gry trzymać nadal na dysku poprzedniej części, a nawet jak trzeba usuwać to co to za problem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu obu demek, na X360 i PC, obie wersje różnią się jednak trochę od siebie. Wersja na X360 jest szybsza, bardziej dynamiczna, całkiem inne tempo gry niż na PieCu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w wersje na Xa i no ciężko odebrać piłke na klasie światowej czy legendarnym każde podania przeciwnika dochodzą i jest to trochę wkurzające,ale na pewno ciut lepsza grafika,twarze zawodników na + ogólnie bardziej podoba mi sie od zeszłorocznej części ale gra się trochę trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zniknęli mi kibice. Na każdym meczu w demie słyszę ryki kibiców, a trybuny są puste :/
Poza tym FIFA 12 na początku mi się nie cięła (40-60klatek), teraz mam do 25klatek. Tak samo mam na niższej rozdzielczosci i na niższej jakosci. Mam Laptopa Acer Aspire 7552G. Wiedźmin 2 mi działa na wysokich (25-35 klatek)
Powiedzcie o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam problem z demem Fify 12. W Fifę 11 grałem na padzie Apollo GP-3000 (zdjęcie poniżej). Jak mam podpięty pad to gra wyłącza się po sekundzie. Wiecie co z tym zrobić? Nie lubię grać w Fifę bez pada bo to mordęga dla mnie jest.

20110918190221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zniknęli mi kibice. Na każdym meczu w demie słyszę ryki kibiców, a trybuny są puste :/
Poza tym FIFA 12 na początku mi się nie cięła (40-60klatek), teraz mam do 25klatek. Tak samo mam na niższej rozdzielczosci i na niższej jakosci. Mam Laptopa Acer Aspire 7552G. Wiedźmin 2 mi działa na wysokich (25-35 klatek)
Powiedzcie o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zauważyłem fajną nowość (może to było w 11 nie wiem). Mianowicie zachowanie fair play. Udokumentowałem to na screenach:
1) Nieodgwizdany faul na Fabregasie.
2) Gra toczy się dalej, a tymczasem Fabregas nie podnosi się z murawy.
3) Borussia rozpoczyna przeprowadzać akcję, a w międzyczasie sędzia dostrzega kontuzjowanego piłkarza.
4) Arbiter przerywa mecz i kieruje się w kierunku Fabregasa.
5) Pojawia się parę przerywników ukazujących leżącego na murawie piłkarza, powtórkę faulu oraz zmianę zawodników. Po wszystkim arbiter wykonuje rzut sędziowski, a piłkarz automatycznie przekopuje piłkę na połowę rywala.
Fajna sprawa. Ogólnie bardzo mi się podoba atmosfera jak w prawdziwych meczach. Kibice gospodarzy wygwizdują przeciwników przy karnych/wolnych, reagują na wydarzenia na boisku, mamy dużo przerywników ukazujących danych piłkarzy np po dobrej interwencji czy niecelnym podaniu. W tym roku stawiam na Fifę. Byle do 30. :)

20110918194643

20110918194704

20110918194734

20110918194911

20110918195341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować