Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Ruleta RB+a i kierunek bramki, przy asystach sterowania rzadko kiedy wychodzi, a zwykłą piętkę robię jak zwykłe podanie piętką, odwracam się i trzymając RB, klikam podanie z gałką wychyloną w stronę bramki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W każdym razie i tak wszyscy ssiemy przy takich kolesiach:
To jest akurat marny przykład ich skilla, bo takie rzeczy w singlu to każdy może zrobić. Oprócz mnie, bo tego strzału piętką w powietrzu nie umiem. A reszta jest strasznie banalna i boty łatwo się na to łapią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do graczy Fifa 12.. jak myślicie, czy w pełnej wersji gry będę mógł swobodnie korzystać z pada firmy Logitech, model Chillstream ? Zamierzam kupić tego pada lecz nie jestem do końca pewien, czy będzie w pełni współpracował z nową kopanką od EA ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne bez problemu... a nawet jak by nie chciał z jakiś niewyjaśnionych powodów działać, to masz emulator pada od x360 który w każdej grze dotychczas dział =) [sam używam, bo mam jeden oryginalny xowy pad i drugi nieoryginalny, taki zwykły za 45 zeta na którym czasem gram wspólnie z kumplem np w SFa czy właśnie w Fify]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w demo, sam samouczek jest tak debilny ze mnie zniechecil do calej gry. Dla przykladu kaza trzymac R1 zeby drugi obronca automatycznie zaczal presing na przeciwniku, nie ma sie nad nim kontroli, zadanie polega na tym by 6 skund trzymal precing, a tymczasem on mi ciagle sam zabieral pilke i tak chyba ze 20 minut. A to co zmienili i dodali to jak narazie nic przydatnego, po co mam trzymac L2 i biegac wzdluz przeciwnika jak moge przetrzymac X i zabrac pilke jak zawsze. Ja sie tam zadnej rewolucji nie dopatrzylem przynajmniej w Demie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 15:40, karolekx23x napisał:

Jak w ogóle prezentuje sie wersja na PC, moze jakieś wrazenia ?

Może sobie zassaj i sprawdź ? No chyba, że nie masz internetu i nie masz jak ściągnąć, to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA leży w zamówieniach razem z padem od Xboxa. Liczę, że warto zainwestować i da mi to więcej radości niż użeranie się z tanią podróbą pada :) W demo trochę grałem, ale z racji innych przycisków nie mogłem tego ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w końcu zagrałem w demko Fify na Xksie bo na pc nie chciało działać. I jestem jednak troszkę rozczarowany.Gra zrobiła się o wiele wolniejsza. Ale za to jednak jest bardziej realnie. Trzeba troszkę się pomęczyć żeby zdobyć gola. No i o wiele trudniej piłkę odebrać. Pierwszy meczyk zaczęłem od klasy światowej, i to był mały pogrom 0:3:) Potem zmieniłem troszkę sterowanie, w sensie włączyłem większość asyst i dalej było ciężko. Na razie jednak wolę Fifę 11 a do 12 będę musiał się długo przekonywać bo na razie jednak na minus u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja można powiedzieć, że kupuję FIFĘ 12 w ciemno, bo dem nie lubię :) Zresztą z tym moim padem słabo się gra, ale to w 11 też tak było (musiałbym męczyć ustawienia). Kupuję 12, bo w 11 grało się dobrze (lepiej niż w PES''a 10). Stwierdziłem, że lepiej kupić FIFĘ niż MW3 :)
Co do dema. Normalna wybrakowana gra :) Dostałem lanie, bo przycisk od zmiany zawodników mam całkowicie w innym miejscu niż palce na to pozwalają :)
Pogram w pełną wersję i będziemy żałować lub nie :) Ale to wtedy.
Ogólnie jeszcze co do działania dema na PC- było to wałkowane, tworzy się plik (ja osobiście pobrałem, ktoś podawał) i ładnie działa. Dla pada kopiowałem jakiś plik z 11 i też chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować