Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2011 o 12:48, alves2 napisał:

a moglibyście mi napisać jakie są buty w demce

Ściągnij demo i sobie sprawdź jeżeli to jest dla ciebie takie ważne. Co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej będzie za 130 zł ja jak w tamtym roku kupowałem 2 dni po przemierze dałem 119 zł a kupuje fify już od 2007 roku i uważam że lepszej piłkarskiej gry nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz naszą małą rozmowę o starych strojach w FIFA? Spójrz, te trailery oglądałem.

http://www.empik.com/fifa-12-pc-ea-canada,p1043852180,multimedia-p

I tu stare stroje Realu i Bayernu. W zdjęciach i video, już sam nie wiem czy to pewność, że stroje będą nowe. Tymbardziej, że zarówno Bayern jak i Real nie gra w nich od wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 18:20, alves2 napisał:

no dla mnie też wielki minus ale dzięki że mi pomogłeś


Rozumiem, że jesteś na forum nowy. Zapoznaj się proszę z zasadami jakie tu obowiązują: http://www.gram.pl/regulamin.asp

Tnij także proszę cytaty. Jak masz do dodania tylko jedno zdanie to nie potrzebnie do posta wklejasz całe wypowiedzi dwóch poprzednich rozmówców. Za chwilę to poprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo mam zamiar zamowic FIFE 12 na xbox360, czy do uruchomienia gry konieczne jest polaczenie z internetem na xbox bo ja internetu na xbox niestety nie mam, a podobno na pc jest cos takiego?
wiec czy na xboxie mozna grac nie majac internetu?
pozdrawiam i dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 13:31, Sareth napisał:

Czy ktoś się orientuje jaka będzie cena w dniu premiery i czy będzie niższa niŻ po premierze ?

Np. Empik(przynajmniej w Elblągu) przez pierwsze 2-3 dni ma wersję xboxową po 179zł, a potem podskakuje na ponad 200zł. Wersje PC też powinny być tańsze. Z tego co pamiętam w tamtym roku wersja na pieca była po 79zł przez pierwsze dni, czyli naprawdę niezła cenka ale i wtedy wersje konsolowe tańsze były. Saturny mają mieć po 169-179zł wersje konsolowe, nie wiem jak potem. MM podobnie. Zatem jeżeli ktoś ma blisko któryś z tych sklepów to polecam zadzwonić, upewnić się o cenę i lecieć do sklepu po swój egzemplarz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak odebrać piłkę?
Bo mnie ten nowy system obrony trochę irytuje, wogole pilki nie moge przejac, jedynie jakimis przypadkami. Trzymam ten klawisz odpowiedzialny za pressing i robi pressing, ale zupelnie nie wiem jak sprobowac chociaz odebrac pilke gdy juz jestem na tym ''dystansie''. Wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają Wasze zamówienia na FIFĘ? Moje od 14 jest pakowane. Nie zmienia się i zaczynam się trochę martwić, że jutro nie otrzymam przesyłki... Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 18:01, Radekl2 napisał:

Jak wyglądają Wasze zamówienia na FIFĘ? Moje od 14 jest pakowane. Nie zmienia się i zaczynam
się trochę martwić, że jutro nie otrzymam przesyłki... Jak jest u Was?

u mnie już wysłane :) doczekać się nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toś mnie nie pocieszył... Szkoda... Nie wiem do której im magazyn pracuje, żeby w ogóle z sensem sprawdzać co 10min.
Liczyłem na jutrzejszą dostawę, bo raczej będzie miał kto odebrać (zresztą... Na 99% kurier przyjedzie, gdy mnie nie ma, a najgorsze jest to, że przesyłkę realizuje to DB Schenker- jeszcze nigdy do mnie nie jechali. Z UPS byli już dogadani i pytali sąsiadów, gdzie można mnie znaleźć. Jak tu będzie?), a tak to kicha... Mam tam pada jeszcze, więc może to coś psuje plany :/
I tak jak wyrobią przed piątkiem to będzie jeszcze w miarę ok.
Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 18:18, Radekl2 napisał:

Toś mnie nie pocieszył... Szkoda... Nie wiem do której im magazyn pracuje, żeby w ogóle
z sensem sprawdzać co 10min.
Liczyłem na jutrzejszą dostawę, bo raczej będzie miał kto odebrać (zresztą... Na 99%
kurier przyjedzie, gdy mnie nie ma, a najgorsze jest to, że przesyłkę realizuje to DB
Schenker- jeszcze nigdy do mnie nie jechali. Z UPS byli już dogadani i pytali sąsiadów,
gdzie można mnie znaleźć. Jak tu będzie?), a tak to kicha... Mam tam pada jeszcze, więc
może to coś psuje plany :/
I tak jak wyrobią przed piątkiem to będzie jeszcze w miarę ok.
Czekam...

generalnie jak zamawiałem Fifkę 11 to maila o wysłaniu dostałem coś ok 01.30 dzień przed premierą powiedzmy, że było to 29.09 i tego samego dnia dostałem to jest szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co recenzje przychylne. Ja nadal nie mam kasy, a w patek premiera. ;] Jednak nie ma bata, żebym nie nabył nowej FIFY w ciągu dwóch tygodni. Jestem ciekaw czy spędzę więcej godzin niż przy zeszłorocznej odsłonie, a na stukałem 29. Dobra, muszę się zabrać za kołowanie floty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować