Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

6 min. po tej wiadomości przyszedł e-mail :D Jest duża szansa, że jutro będę miał FIFĘ i pada w rękach. Oby tylko ta nowa dla mnie firma kurierska nie nawaliła. Liczę, że kurier będzie chciał pozbyć się paczki i pójdzie do sąsiada jakiegoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 19:03, Radekl2 napisał:

6 min. po tej wiadomości przyszedł e-mail :D Jest duża szansa, że jutro będę miał FIFĘ
i pada w rękach. Oby tylko ta nowa dla mnie firma kurierska nie nawaliła. Liczę, że kurier
będzie chciał pozbyć się paczki i pójdzie do sąsiada jakiegoś :)

o tej nowej firmie kurierskiej nie słyszałem :) ja się jutrzejszej paczuszki doczekać nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są trzy jakieś i Ci losuje kto dostarcza... Ja miałem teraz pecha :D
Szkoda, bo jakoś tak dziwnie jest, że nawet nie mogę sprawdzić gdzie jest teraz moja paczka jak to jest możliwe z UPS. Błąd jakiś jest- nie znajduje paczki. Zobaczymy. Na razie mi się nie podoba, ale jutro ocenię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 18:51, Ecko09 napisał:

Dobrze zrozumiałem z recenzji Fify na gramie? Można w 12 ustawić sobie taki sam system
odbierania piłki jak w 11?


Z pewnością tak jest, bo ja tak samo to zrozumiałem. Opcja dla narzekaczy, którym nowy system się nie spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć nietypowe pytanie. Nową Fifą specjalnie się nie interesowałem. Pograłem w demo, pełna wersja już niedługo. Nijak nie ogarniam nowego systemu obrony. Ma ktoś jakieś triki na to? Wyszedł jakiś filmik od EA Sports pokazujący niuanse nowego systemu? Powiem szczerze że nowy system zupełnie mnie się nie podoba. Albo ja go nie ogarniam, albo źle wykorzystuje, albo po prostu jest słaby. Gdy liczą się ostatnie sekundy meczu, aby strzelić kolejną bramkę, nie mogę zwyczajnie odebrać, tylko muszę bawić się w jakieś podchody zwane pressingiem. Bardzo to irytujące i się zastanawiam czy to moja wina że go nie ogarniam, czy nowego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 19:34, Radekl2 napisał:

Są trzy jakieś i Ci losuje kto dostarcza... Ja miałem teraz pecha :D
Szkoda, bo jakoś tak dziwnie jest, że nawet nie mogę sprawdzić gdzie jest teraz moja
paczka jak to jest możliwe z UPS. Błąd jakiś jest- nie znajduje paczki. Zobaczymy. Na
razie mi się nie podoba, ale jutro ocenię :)

ja też mam z jakiejś nieznanej mi firmy ni to UPS, ni to DPD jakieś cuś... jutro się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko skonczony kretyn mogl wpasc na pomysl zmiany systemu odbierania pilki w Fifie 12. Pierwszy mecz: Inter - Catania 0:4, wszystkie bramki z rzutow karnych po faulach popelnionych dzieki nowemu systemowie. Paranoja :/ Po co zmieniac cos co dzialalo idealnie od tylu lat? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja do tej FIFY kupiłem pada Microsoftu :D
Co do gry- instaluję :)
DB Schenker można powiedzieć, że się sprawił, bo jechał kurier ponad godzinę może 20km :D Przyjechał 3min. po tym jak wróciłem do domu :)
Trochę mnie rozczarował, bo mi zaczął gadać, że dowód trzeba mieć... Od kiedy? I, że musi być pełnoletnia osoba zamawiająca. Z UPS takich cyrków nie miałem... Ale co tam... Paczka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 15:05, Radekl2 napisał:

Sorry za dwa posty jeden pod drugim, ale....
Nie można gry uruchomić do 30 :/ Dlaczego :( Ehh... Tak ma być?

Ostatni raz zamówiłem gre od EA, no kurde nie po to się płaci za grę 150zł ( z przesyłką ) żeby teraz w nią nie zagrać ! Mam to samo ;/

Kamiloos

jak uruchomiłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może gdzieś to pisali, ale ja bardzo szybko podjąłem decyzję o zakupie i nieco mnie to zaskoczyło... No trudno- trochę sensu w takim czymś nie widzę, ale nic nie zrobimy...
Mam tego pada to chociaż po testuję go w innych grach :) W CoD''a BO fatalnie się gra :p Teraz zobaczę AC II.
Grałem też jeden mecz w demo FIFY 12, ale muszę się nauczyć dopiero.
A Kamiloos pisał zapewne o demo. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 15:43, Radekl2 napisał:

Może gdzieś to pisali, ale ja bardzo szybko podjąłem decyzję o zakupie i nieco mnie to
zaskoczyło... No trudno- trochę sensu w takim czymś nie widzę, ale nic nie zrobimy...
Mam tego pada to chociaż po testuję go w innych grach :) W CoD''a BO fatalnie się gra
:p Teraz zobaczę AC II.
Grałem też jeden mecz w demo FIFY 12, ale muszę się nauczyć dopiero.
A Kamiloos pisał zapewne o demo. Chyba.


ostatni raz kupiłem fife...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich narzekających.To nie wina EA, że sklepy Wam wcześniej grę sprzedały niż powinni, premiera jest w piątek i wtedy dopiero gra powinny trafiać do graczy. EA uruchomi serwery 30 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam :) Trochę mnie to zaskoczyło, bo jakoś jeszcze nie kupiłem gry, która miała takie ograniczenia, a FIFĘ na tyle szybko zamówiłem, że nie zagłębiałem się w szczegóły :)
Zastanawia mnie po co takie coś... Mogli by chociaż jakoś grę w trybie offline udostępnić, a multi zablokować. No nic, czekam do soboty, nic innego nie zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 16:48, Radekl2 napisał:

Ja nie narzekam :) Trochę mnie to zaskoczyło, bo jakoś jeszcze nie kupiłem gry, która
miała takie ograniczenia, a FIFĘ na tyle szybko zamówiłem, że nie zagłębiałem się w szczegóły
:)
Zastanawia mnie po co takie coś... Mogli by chociaż jakoś grę w trybie offline udostępnić,
a multi zablokować. No nic, czekam do soboty, nic innego nie zrobię :)

ja dopiero w niedziele zagram niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 15:33, filip1-1 napisał:

Ostatni raz zamówiłem gre od EA, no kurde nie po to się płaci za grę 150zł ( z przesyłką
) żeby teraz w nią nie zagrać ! Mam to samo ;/

Kur*a ale te EA jest złe. Dwa dni wcześniej dostałeś grę, a jeszcze pierd*lisz, że niedobrze. -.-'' Tacy ludzie to tylko w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować