Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Ogólnie ten Origin jest trochę chory, ale co zrobisz jak za grę zapłaciłeś? Szkoda, bo po dwóch latach będę miał zapewne 20 takich programów do każdej nowej gry... I można by się obrazić, ale co wtedy? W sapera grać? Ehhh. Czekamy do jutra i liczę, że warto się tak męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze jest to, że gdy pobieranie dochodzi do 75,25% zatrzymuje się i nie pobiera dalej
Jak wy to instalowaliście (pytanie do tych, którzy mają pudełkową wersję), musieliście pobierać te 6.9GB czy instalowało wam z płyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze lepsze jest to, że ta FIFA 12 pobiera mi się z prędkością 7,2MB/s mimo, że moje łącze pozwala na MAX 1mb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że przy instalacji (nie wiem ile % dokładnie, ale coś 70) zamuliło instalację na kilka minut. Bardzooo powoli szło dalej, ale jakoś to przebolałem i po jakimś tam czasie znów zaczęła się płyta w stacji dysków "kręcić"- leciało już szybciej, dużo szybciej.
Nie wiem czym to było spowodowane.
Dziś pobiera mi 7,6GB- 95% mam... To chyba więcej niż sama gra się instalowała :p Zapomnieli na płytę nagrać? :)
Dziwny patch...
@Maniax69- może mógłbyś mi napisać co to w ogóle jest? Mam ten kod z gram.pl, ale co z tym zrobić? Wchodziłem na jakąś stronę z tym czymś, ale tam piszę, że muszę najpierw kupić grę, potem coś tam dalej zrobić...
Nie wiem- może to wyjaśni się jak odpalę grę jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHYBA, żeby grać w ultimate team przez przeglądarkę to musisz mieć wszystkie dane FIFA 12 na dysku, czyli pewnie musi pobrać sie ten dziwny patch, którego teraz pobierasz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... Pobrałem i się zainstalowało... Jestem wkurzony, bo tylko rozbudziło moje nadzieje na to, że jeszcze dzisiaj pogram... Uruchomiło się menu z tymi opcjami "graj", "ustawienia", "zakończ"- czy jakoś tak... Naciskam "graj" i już radość, a tu weryfikacja daty premiery :/
Nie mam ochoty przez to bawić się tymi "dodatkami"... Mam nadzieję, że jutro jeśli serwery EA nie padną zagram coś... Brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem. I próbowałem. Towrzysz własną drużynę, piłkarzy dostajesz z losowych paczek kart, każda karta to inny piłkarz. Aktywowałem kod na PSN i nie dodało mi paczki z piłkarzami. (złota paczka - najlepsi piłkarze).

Pograłem już troszkę i muszę przyznać że FIFA 12 wymiata. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam nienawidzić EA... Siadam sobie spokojnie 30 września, żeby w końcu zagrać, proces sprawdzenia daty premiery ładnie mija i co? Nic... Daję "graj" pojawia się obrazek FIFA 12 i po chwili się wyłącza :/ Żadnego błędu, nic... Jakbym nigdy nie uruchamiał. Macie na to jakąś radę?
Oczywiście PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić klawisze na klawiaturze w FIFA 12?

Zawsze miałem tak:
A - lob, dalekie podanie
S- podanie krotkie
D - strzał
E - bieg
shift - zwody

jak to ustawic? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem problem uruchomienia.
Zaznaczamy w pliku "replay0" (Dokumenty-FIFA 12-instance0) "tylko do odczytu".
Ale teraz problem okropnej grafiki... Mimo, że mam ustawioną rozdzielczość 1680x1050 to uruchamia mi 800x600. Nie wiem gdzie to mogę naprawić :/
Jeśli ktoś przekopałby się przez te wszystkie bugi FIFY to bardzo proszę o wiadomość co z tym zrobić...
Sprzęt mam taki, że demo śmigało, więc to ie jest przyczyna.
Proszę o pomoc jeszcze raz, a na teraz wypinam się na EA i idę grać w AC II padem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 15:40, Radekl2 napisał:

Rozwiązałem problem uruchomienia.
Zaznaczamy w pliku "replay0" (Dokumenty-FIFA 12-instance0) "tylko do odczytu".
Ale teraz problem okropnej grafiki... Mimo, że masz ustawioną rozdzielczość 1680x1050
to uruchamia mi 800x600. Nie wiem gdzie to mogę naprawić :/
Jeśli ktoś przekopałby się przez te wszystkie bugi FIFY to bardzo proszę o wiadomość
co z tym zrobić...
Sprzęt mam taki, że demo śmigało, więc to ie jest przyczyna.
Proszę o pomoc jeszcze raz, a na teraz wypinam się na EA i idę grać w AC II padem...


Miałem to samo.. zrobiłem według tej instrukcji (przed ostatni post) --> http://forums.techarena.in/video-games/1430481.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj FIFE,zainstalowałem,a tu weryfikacja daty premiery i wyskakuje błąd,że w tej chwili nie mogę połączyć się z serwerami...JPD!I na ch** to komu potrzebne jest?!Piraci już na pewno grają od kilku dni,a ktoś kto kupił grę uczciwie nie może jej nawet odpalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja mam pełną wersję już, a to chyba o demo chodzi.
Zagrałem pierwszy mecz, ale uwierzcie mi, że z rozdzielczością 800x600 to żadna przyjemność... Był to mecz z tego Ultime Team (tak to się pisze?)- 1:0 i czerwona dla mnie :) Te pikselki mnie rozwaliły... Ale gra przyjemna. Czekam na tego durnego patcha... Może jutro już będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem FIFĘ i już widzę pierwszy ogromny minus.

Trzeba najpierw zaintalować program Origin, który następnie... pobierze grę. To zapewne cudowne zabezpieczenie przeciw piratom. Ciekawe ile osób przez takie g.... zrezygnuje z oryginału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 16:28, SongoX napisał:

No, a z płyty normalnie nie można zainstalować?


Nie. Z płyty "normalnie" instalujesz kompletnie dla mnei zbędny program, który pomoże Ci pobrać grę z neta. No a tym boskim programem możesz się łączyć z fejsbuczkami tłiterami i innymi badziewiami za pomocą których gracz może poszukać sobie internetowych przyjaciół na wypadek jakby nie potrafił zrobić bez tego programu.
Nawet cholerna instrukcja jest on - line. Po co?
Bardziej nowocześnie?
Szkoda lasu?
A może to też jakieś antypirackie zabezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On nie ściąga gry z neta, tylko z płyty, bo ja mam neta, który max pobiera 256 kb/s, a przy tym niby ściąganiu leciało 8 mb/s. Także to jest instalacja z płyty. Najlepiej wtedy nie rób nic na kompie, żeby zajmowało się tylko instalacją.
Dopiero po tym zaczyna ściągać patch, który ma 3.2 Gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś patch? Ja dziś kupiłem tanio za 65zł klucz Origin i gra pobrała ponad 7 GB to juz z patchem?

Co do gry to wszystko na plus, poza dwoma mankamentami.. Dziwne twarze piłkarzy i dziwne animacje jak zdobędą gola.. Bardzo nierealistyczne zachowania, wchodzą na siebie itp :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować