Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2011 o 21:48, alves2 napisał:

kurde nie wiem co zrobić nie moge się zalogować i przejść do punktu 3 czyli do instalacji

tak, nie da się niestety pominąć logowania do origina. Ale po resecie kompa i ponownym wpisaniu danych mojego konta już nawet nie włącza się okno logowania tylko wywala jako powód mozliwe błędy połączenia z netem, który przecież cały czas sprawnie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dwa mecze i muszę stwierdzić, że mam mega problemy w obronie:) Rozumiem, że
samo wciskanie klawisza "A" na padzie już nie daje tyle co w poprzednich częściach, ale moi obrońcy
w większości akcji nie reagują prawie w ogóle biegnąc koło napastnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo na tym teraz naciskanie A polega. Że obrońcy tylko kryje zawodnika z piłką. Mój sposób na szybki odbiór piłki, to podbiegnięcie do przeciwnika, i w odpowiedniej chwili naciśnięcie D. Wtedy powinien przechwycić piłkę, a przynajmniej wytrącić z równowagi zawodnika z przeciwnej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tez nie ogarniam tego systemu odbierania piłki xD
Jak co roku zaraz po załączeniu fify wskakuje w gre online a tu dupa 1 zwyciestwo - 1 remis i 3 porażki xD
Chyba jednak musze sprobowac pograc z konsola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś napisać do mnie na GG: 15951820 ponieważ szukam kogoś kto by mi zrobił ustawienia klawiatury w fifa12 i wysłał ten plik z tymi ustawieniami na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 10:03, barth89 napisał:

Czy Wasze pudełko FIFA 12 też jest takie kiczowate i miękkie z przodu? :P

Nawet pękło przy otwieraniu. Dobrze że jest Origin i można je wywalić. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę ponarzekać na zapisywanie powtórek. Bardzo się ucieszyłem, że wreszcie będzie można zapisywać je na dysk twardy, żeby w przyszłości zrobić sobie kompilacje. Wiem, że można używać Frapsa, ale wtedy, gdy pykam z kolegami nie ma czasu na to, chciałem to robić na spokojnie. Niestety powtórki można jedynie oglądać w małym okienku w grze, bez możliwości edycji- zmiany kamery itp opcji. Tak jak ją zapiszemy, tak później ją obejrzymy.
Na dodatek jak będziemy ją później chcieli wysłać do stronę ( max 5) to u mnie wysyła ostatnią zapisaną, a nie tą co mam zaznaczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany...
Problem z grafiką niby rozwiązany. Trzeba mieć konto administratora bez polskich znaków- chore... Ale co z tego jak gra dalej nie jest grywalna? Gram sobie mecz wirtualną gwiazdą (bramkarz wymiata) i zawsze występuje problem i mnie wywala :/ Czy to w 20min. czy to w 60... Grałem chyba 10 spotkań i ani jednego nie zakończyłem! Ma ktoś rozwiązanie na już tego 3 buga? Ciekawi mnie czy EA ma nas ***** czy robi tego patcha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozmawiałem z amerykańską pomocą techniczną, powiedziwli mi, że widzą o moim problemie (znikające nazwiska i kibice) i robią patcha, czy poprawia coś jeszcze, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Wypuszczą patch, który poprawia wszystko tylko nie to co mojej wersji gry "dolega" :D
Czekamy... Gra się bardzo dobrze, liczę, że skończą z tym testowaniem produktu na graczach do końca następnego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie co mam zrobić bo zainstalowałem origion założyłem konto i teraz musze się zalogować i nie moge bo czekam aż pokaże sie logowanie a ono się nie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w folder z grą-->game--> FIFA setup-->fifasetup_default
W pierwszych linijkach wpisz rozdzielczość jaka cię interesuje
ja mam np. tak
RESOLUTIONWIDTH = 1600
RESOLUTIONHEIGHT = 900

Mi pomogło, bo pomimo ustawiania w menu odpowiedniej rozdzielczości w tym pliku cały czas zostawało 800x600 i trzeba to było zmienić ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to znaczenie prościej, z tego co widzę jeszcze nikt Ci nie odpowiedział.

Nie dasz rady zainstalować bez Origin, sam próbowałem.
Wkładasz płytę i wyskakuje okno które prezentuje Ci trzy kroki, a właściwie opisuje. Instalujesz bardzo szybko Roigin i się tam logujesz, ew szybciutko zakładasz konto, wtedy automatycznie włącza się instalacja FIFY. Oczywiście wcześniej podajesz keya.
Odpukać nie miałem absolutnie problemów z czymkolwiek, poza idiotycznym systemem zmiany sterowania - kopiowanie pliku z FIFY 11.
Ogromny plus to, że gra chodzi bez płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne, że słaby bo i tak jest instalowany z płyty, a jak z neta to i tak 50 MB. Ale ja miałem taki sam problem i wina jest chyba kompa lub jego ustawień, bo na moim lapku z win 7 działa origin a net ten sam co na stacjonarnym gdzie wczoraj nie chciał zalogować ;) No i potem ściąga niestety te 3,2 GB. Ale da się przeżyć. U mnie już kończy ściągać, trwa to od 11;00 około ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować