Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2011 o 18:38, Hartus napisał:

Według tego co sam napisałeś,kupujesz, instalujesz Origin, zostawiasz kompa na noc, grasz
następnego dnia, a nie w dniu zakupu.. To nie jest 21 wiek. To jest cofanie się w rozwoju.


Nie ja kupuje, instaluję, czekam 3-6 min aż się ściągnie patch i gram.
Cofanie się w rozwoju to jest olewanie możliwości założenia sobie za grosze szybkiego netu minimum 25Mb/s [vide z UPC czy Netii] i godzenie się na jakieś gówniane radiówki z playa np które wyciągają magiczne 1-2Mb/s [to wtedy zamiast płakać - zostawiasz kompa na noc, to nie wina twórców gry, że nie potrafisz zadbać o własne łącze, czasy gdy gra mieściła się na dyskietce a patch do nie ważył tyle co plik tekstowy niestety minęły]

Za net 50Mb/s płacę całe 56zł, naprawdę luksus jak jasna cholera, taki drogi, że aż nieosiągalny [to jest ironia dla tych niekumatych]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pietro87 czy mi się wydaje, czy jesteś fanem tego, aby każdy wydawca miał swój "niezbędny" odpowiednik Steama? Zakochałeś się już w tym Origine? Sam program dla mnie wygląda bardzo biednie, a gra mnie rozczarowała ilością błędów i to jest dopiero cofanie się w rozwoju! Nie powiesz mi, że teraz problemem jest wynajęcie zespołu beta-testerów, którzy wyłapią min. 90% błędów? Nie napiszesz mi chyba, że znalezienie takiego problemu jak błędy w odpaleniu gry, błąd z ustawieniem grafiki, sterowania jest problemem? To jest podstawa każdej gry, a tu nawet podstawowe funkcje kuleją.
Ogólnie z bardzo wielkim zapasem podchodzę do kolejnych programów typu Origin, bo za 5 lat będziemy mieć 25 podobnych na kompie do każdej gry! To też jest pewnie świetne?
Nie wiem co Cię tak wzięło na bronienie bety FIFY 12 wydanej na płytce, która kosztuje 129,90zł i dziadowskiego programu z biednymi opcjami w "prezencie". Nie wiem nawet czy chce mi się wdawać w szczegóły, bo może agentem EA jesteś.
Zrobili szajs i ja przynajmniej nie widziałem, żadnego newsa, który próbowałby uspokoić graczy, którzy mają problemy (zapewne Ty do nich nie należysz). Coś w stylu "całą mocą staramy się, aby patch naprawiający błędy wyszedł xxx" (gdzie xxx odpowiednia data).
Zabrało mnie na żale, bo któryś raz musiałem resetować komputer, bo mi FIFA 12 oraz świetny Origin zawiesiły system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 19:07, Radekl2 napisał:

Pietro87 czy mi się wydaje, czy jesteś fanem tego, aby każdy wydawca miał swój "niezbędny"
odpowiednik Steama? Zakochałeś się już w tym Origine?


Tak zwłaszcza, że nie posiadam jeszcze FIFY na PC, brawo kapitanie oczywisty.
I tak - jeśli miał bym wybierać między DRMami takimi jakie robią barany z Ubisoftu to wolał bym aby każdy zerznął sobie patent od STEAMa

Dnia 02.10.2011 o 19:07, Radekl2 napisał:

Ogólnie z bardzo wielkim zapasem podchodzę do kolejnych programów typu Origin, bo za
5 lat będziemy mieć 25 podobnych na kompie do każdej gry! To też jest pewnie świetne?


Valve ma za duży monopol u wielu developerów [a i sama platforma STEAM jest zbyt lubiana wśród graczy, żeby ją ignorować], na takie rozwiązanie nie ma szans, aczkolwiek było by ono 100% lepsze niż udziwnione DRMy made by Ubi i im podobnych.

Dnia 02.10.2011 o 19:07, Radekl2 napisał:

Nie wiem co Cię tak wzięło na bronienie bety FIFY 12 wydanej na płytce, która kosztuje
129,90zł i dziadowskiego programu z biednymi opcjami w "prezencie". Nie wiem nawet czy
chce mi się wdawać w szczegóły, bo może agentem EA jesteś.


Dorośnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 19:14, Pietro87 napisał:

Tak zwłaszcza, że nie posiadam jeszcze FIFY na PC, brawo kapitanie oczywisty.
I tak - jeśli miał bym wybierać między DRMami takimi jakie robią barany z Ubisoftu to
wolał bym aby każdy zerznął sobie patent od STEAMa


Ciekawi mnie jakby wyglądało uruchomienie komputera, gdyby każdy wziął sobie do serca Twoje rady. 30min. aby każdy program się uruchomił? Spoko- możemy poczekać.

Ogólnie widzę, że ktoś tu jest obrażony na Ubi i Cię zaskoczę! Lubię ich DRM, bo mi problemów nie przysporzył. Zdziwiony? Tak samo jak ja, gdy piszesz, że Origin jest fajny...
Jeszcze jedno mnie zastanawia- wypowiadasz się na temat FIFY 12, że niby patch w 3-6 min. Ci się pobiera. Jak zdrowy na umyśle człowiek ma to odczytać? Zapewne jestem kapitanem oczywistym, bo oczywistością dla mnie jest, że jak ktoś coś takiego pisze to grał już w grę, o której tu rozmawiamy. Widzisz w tym jakiś sens?
Jeszcze mi napisz, że nie masz na komputerze Origina, a zwątpię w jakąkolwiek inteligencję ludzi, którzy oceniają, a nie mają...
Liczę na normalną odpowiedź, jak uznasz, że nie masz co napisać to nie pisz. Nie staraj się na siłę mnie obrażać, bo ja takich ludzi nie toleruję. Brak siły do dalszej dyskusji? Przerzucam się na ataki niczym nie uzasadnione na rozmówcę. Mam nadzieję, że do takich ludzi nie należysz i wiesz kiedy skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, bo sam nie uciekam. Problem jednak jest, bo miałem już kilka takich meczy. Jest wtedy komunikat, że "raport z meczu zostanie sprawdzony i jeśli połączenie zostało zerwane z twojej winy to zaliczy ci porażkę"- według mnie żadna kara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 19:25, Radekl2 napisał:

Ciekawi mnie jakby wyglądało uruchomienie komputera, gdyby każdy wziął sobie do serca
Twoje rady. 30min. aby każdy program się uruchomił? Spoko- możemy poczekać.


Trzeba być zwyczajnie głupim, żeby nie zrobić sobie własnoręcznie auto startu i zostawiać tam każdy syf jak leci.
U siebie mam przy starcie systemu całe 6 programów, antywir, firewall, dwa systemowe składniki, rivia, sterownik dźwiękowy.
To, że coś wymaga instalowania STEAMa, EA Downloadera, Origin, GFLW etc nie oznacza, że trzeba być lemingiem i zostawiać wszystko do startu z systemem [niektórzy używają komputera do czegoś więcej niż do grania, nie potrzeba im przy każdym rozruchu startu takiego STEAMa]

Dnia 02.10.2011 o 19:25, Radekl2 napisał:

Ogólnie widzę, że ktoś tu jest obrażony na Ubi i Cię zaskoczę! Lubię ich DRM, bo mi problemów
nie przysporzył. Zdziwiony? Tak samo jak ja, gdy piszesz, że Origin jest fajny...


Proszę mi wyszukać cytat, gdzie pisze, że origin jest "fajny" [zwłaszcza, że go nie posiadam, tak jak i FIFY na PC]. Napisałem, że to nie wina twórców gier iż ich patche wazą 3-5gb, bo era kiedy gra miała rozmiar dyskietki się skończyła, podobnie era wolnego internetu, to, że ktoś nie dba o możliwość posiadania ludzkiego łącza [bodaj tych 8Mb/s] to tylko jego wina, nie developera danej gry.

Dnia 02.10.2011 o 19:25, Radekl2 napisał:

Jeszcze jedno mnie zastanawia- wypowiadasz się na temat FIFY 12, że niby patch w 3-6
min. Ci się pobiera. Jak zdrowy na umyśle człowiek ma to odczytać? Zapewne jestem kapitanem
oczywistym, bo oczywistością dla mnie jest, że jak ktoś coś takiego pisze to grał już
w grę, o której tu rozmawiamy. Widzisz w tym jakiś sens?


Napisano tutaj, że patch waży 3.2gb, mój net ma przepustowość 50Mb/s to daje wynik = 6-9 minut w przybliżeniu [zależnie jak Origin potrafi obsługiwać połączenie, jeśli potrafi jak STEAM, to wykorzysta całe, czyli u mnie średnio 52-54Mb/s bo takie osiągam wyniki downloadu, co daje prosta matematykę jak policzyć ile mi się taki plik będzie ściągał, nie trzeba czegoś mieć żeby umieć liczyć, komuś by się chyba czytanie ze zrozumieniem przydało]

Dnia 02.10.2011 o 19:25, Radekl2 napisał:

Jeszcze mi napisz, że nie masz na komputerze Origina, a zwątpię w jakąkolwiek inteligencję
ludzi, którzy oceniają, a nie mają...


Nie mam, po to pytałem na poprzedniej stronie jak działa i czy jest analogiczny do STEAMa i odpowiedź dostałem.
Nigdzie tez nie broniłem tej platformy, znów się kłania czytanie ze zrozumieniem [pisałem o tym, że jeden user stawia sobie sam kłody pod nogami]

Dnia 02.10.2011 o 19:25, Radekl2 napisał:

Liczę na normalną odpowiedź, jak uznasz, że nie masz co napisać to nie pisz.


Jak Dorośniesz i przestaniesz pisać bzdury typu "Jesteście agentami EA buuuuu" to może pogadamy.

Dnia 02.10.2011 o 19:25, Radekl2 napisał:

Nie staraj się na siłę mnie obrażać, bo ja takich ludzi nie toleruję.


Nie musiał bym się specjalnie starać, wystarczyło by wyciągnąć kilka bzdur z kontekstu, tylko po co, skoro ktoś wyraźnie czyta co jest napisane ale nie bardzo rozumie co jest napisane.

Dnia 02.10.2011 o 19:25, Radekl2 napisał:

Brak siły do dalszej dyskusji?


Raczej brak rozmówcy do konstruktywnej dyskusji [bo o agentach EA, Valve czy innych teoriach spiskowych nie mam zamiaru rozmawiać]

Dnia 02.10.2011 o 19:25, Radekl2 napisał:

Przerzucam się na ataki niczym nie uzasadnione na rozmówcę.


Na dziecinne docinki - odpowiedź była prosta, Dorośnij [to chyba nie taka straszna obelga]. Jesli stwierdzenie faktu to "atak", to nie mam słów na interpretację w twoim wykonaniu.

Dnia 02.10.2011 o 19:25, Radekl2 napisał:

Mam nadzieję, że do takich ludzi nie należysz i wiesz kiedy skończyć.


Na głupie pytania są z reguły głupie odpowiedzi, czego się spodziewałeś po tym jak zaprezentowałeś poziom internetowego trolla ? Mam cię za to poklepać po ramieniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, zniżyłeś się do poziomu człowieka szukającego na każdym kroku zaczepki. Nie znalazłem linijki tekstu, w którym nie próbowałbyś mnie atakować. Nie mam zamiaru z kimś takim pisać, który według mnie prezentuje poziom "internetowego trolla". Zastanów się jednak co Ty tutaj robisz. Włazisz z buciorami do tematu o grze (i jej błędach) której nie posiadasz oraz bronisz programu, którego nie miałeś nawet 10s. Zastanawia mnie czy zupełnie nie masz co robić, czy lubisz wyprowadzać z równowagi normalnych ludzi?
Nie mam sił na przekonywanie Cię co do bezsensowności kolejnych programów typu Origin jak Ty sobie żyjesz w własnym świecie.

Na koniec- niech zgadnę, mieszkasz w mieście, bo muszę Cię rozczarować- nie wszędzie można sobie pozwolić na internet tego typu co Ty posiadasz. Szkoda, że żyjesz tylko w swojej okolicy lub jesteś przekonany o tym, że na wsi są autostrady, 20 supermarketów co krok i lotniska.

Ogólnie rozczarowałeś mnie, bo liczyłem na jakąś poważną rozmowę, a Ty mi tu wyjeżdżasz na mnie i piszesz o czymś czego nawet na oczy nie widziałeś. Szkoda.

PS. Nie rozdzielaj moich wypowiedzi na każde zdanie. Nie czytasz zbytnio ze zrozumieniem (a mi to wytykasz) jeśli potrafisz podzielić "Liczę na normalną odpowiedź, jak uznasz, że nie masz co napisać to nie pisz. Nie staraj się na siłę mnie obrażać, bo ja takich ludzi nie toleruję. Brak siły do dalszej dyskusji? Przerzucam się na ataki niczym nie uzasadnione na rozmówcę." na 4 części. Będziesz świetnym dziennikarzem! Ale musisz poczytać trochę, bo nie zauważyłeś, że chociażby to pytanie nie miało na celu uzyskania odpowiedzi od Ciebie.

Przeczytaj ten post 3 razy zanim coś napiszesz, bo nie mam zamiaru babrać się z Twoimi wywodami na temat moich pojedynczych, nic nie znaczących (osobno) zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 20:02, Pietro87 napisał:

Napisałem, że to nie wina twórców gier iż ich patche wazą 3-5gb,
bo era kiedy gra miała rozmiar dyskietki się skończyła, podobnie era wolnego internetu,
to, że ktoś nie dba o możliwość posiadania ludzkiego łącza [bodaj tych 8Mb/s] to tylko
jego wina, nie developera danej gry


Chyba sobie robisz żarty. Wiele ludzi ma wciąż słaby internet i pitolenie, że "ktoś nie dba o możliwość posiadania ludzkiego łącza" jest całkowicie nie na miejscu, bo na to ma wpływ wiele czynników, a nie tylko dobra wola każdego człowieka. Gdyby tak było, to każdy miałby 120Mb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 20:19, Radekl2 napisał:

Jak pisałem, zniżyłeś się do poziomu człowieka szukającego na każdym kroku zaczepki.


Straszne.

Dnia 02.10.2011 o 20:19, Radekl2 napisał:

Nie znalazłem linijki tekstu, w którym nie próbowałbyś mnie atakować.


Nie znalazłeś tez tej gdzie rzekomo chwalę origin, ciągle czekam.

Dnia 02.10.2011 o 20:19, Radekl2 napisał:

Zastanów się jednak co Ty tutaj robisz. Włazisz z buciorami do tematu o grze (i jej błędach) której
nie posiadasz oraz bronisz programu, którego nie miałeś nawet 10s.


Proszę mi znaleźć cytaty, gdzie bronię tego programu tudzież go chwalę, czekam z niecierpliwością.
FIFA 12 wyszła tez o zgrozo na konsole... więc temat jak najbardziej trafiony, z racji tego, że gram w nią obecnie na konsoli kumpla i na poprzedniej stronie [ciężko na nią było zajrzeć nie ?] pytałem o Origin właśnie bo rozważam zakup tejże FIFY na PC na własny użytek.

Dnia 02.10.2011 o 20:19, Radekl2 napisał:

Zastanawia mnie czy zupełnie nie masz co robić, czy lubisz wyprowadzać z równowagi normalnych ludzi?


Wyprowadzam cię z równowagi wytykając ci twoje dziecinne chamstwo które przejawiło się w bezpodstawnym nazywaniu mnie "Agentem EA" ? Straszne...

Dnia 02.10.2011 o 20:19, Radekl2 napisał:

Nie mam sił na przekonywanie Cię co do bezsensowności kolejnych programów typu Origin


Dla mnie mają więcej sensu niż DRMy od ubisoftu, które uniemożliwiały ludziom normalną grę [AC2 było ostatnim produktem Ubi jaki kupiłem, dziękuje postoję, CDP nie dało żadnego DRMu - W2 i tak się sprzedał świetnie, Techland poszedł w stronę steamworks i tez DI sprzedaje się świetnie], tudzież wykluczały możliwość grania w gry SINGLE PLAYER bez podłączonego netu co już jest kompletną abstrakcją.

Dnia 02.10.2011 o 20:19, Radekl2 napisał:

Ty sobie żyjesz w własnym świecie.


Tak nazywa się realna codzienność.

Dnia 02.10.2011 o 20:19, Radekl2 napisał:

Na koniec- niech zgadnę, mieszkasz w mieście, bo muszę Cię rozczarować- nie wszędzie
można sobie pozwolić na internet tego typu co Ty posiadasz. Szkoda, że żyjesz tylko w
swojej okolicy lub jesteś przekonany o tym, że na wsi są autostrady, 20 supermarketów
co krok i lotniska.


Jak się chce to się da, jak się ma net na peryferiach radiowy, to się nie stęka, że to wina złego EA bo robi takie duże patche i będzie mi się wolno ściągać bo to nie wina developera, że ty masz takie nie inne warunki.
A i na wsi da się okablować, kwestia funduszy i samozaparcia [no i odległości od centrali.]

Dnia 02.10.2011 o 20:19, Radekl2 napisał:

Ogólnie rozczarowałeś mnie, bo liczyłem na jakąś poważną rozmowę, a Ty mi tu wyjeżdżasz
na mnie i piszesz o czymś czego nawet na oczy nie widziałeś. Szkoda.


Straszne [po raz trzeci.]

Dnia 02.10.2011 o 20:19, Radekl2 napisał:

PS. Nie rozdzielaj moich wypowiedzi na każde zdanie.


A to o "cytowaniu" nie słyszeliśmy ? Czyżby za ciężko to było ogarniać ? No to już nie moja wina.

P.S.
Czekam na te cytaty o wychwalaniu Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2011 o 20:23, Kwasu93 napisał:

Chyba sobie robisz żarty. Wiele ludzi ma wciąż słaby internet i pitolenie, że "ktoś
nie dba o możliwość posiadania ludzkiego łącza
" jest całkowicie nie na miejscu, bo
na to ma wpływ wiele czynników, a nie tylko dobra wola każdego człowieka. Gdyby tak było,
to każdy miałby 120Mb/s.


Można sobie wynegocjować u większości operatorów za odpowiednie koszta okablowanie domu, nawet na wsi.
A jak już jesteś skazany na mieszkanie na peryferiach [i faktycznie, masz zbyt duża odległość od centrali, żeby opłacało ci się okablować dom oraz jesteś skazany na radiówkę 1-2mb maks], nie obwiniaj developera danej gry, że wypuścił patch który ty ciągniesz 10 godzin ze względu na swoje warunki - nie sądzisz, ze takie podejście jest śmieszne ?
To nie jest wina EA, BioWare, Valve czy innego deva, że mamy gdzieś takie nie inne warunki, chyba wręcz przeciwnie, powinno się ludzi doceniać za wypuszczanie dużych updateów w małych odstępach czasu jeśli jakiś produkt tego wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź moja dotyczyła samego internetu. Jeżeli już mówimy o tym updacie, to wyjście takiego patcha, ważącego połowę wielkości samej gry, chwilę po jej premierze jest całkowicie nie na miejscu. To już lepiej by się wcześniej zastanowili co do daty wydania gry, a nie robić graczom takie "miłe" niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Twoją opinią. Nie każdy ma szybkie łącze i naprawdę denerwują mnie takie niespodzianki jak pobieranie 3,2GB łatki która powinna być na płycie. Po to poszedłem do MediaMarkt po grę wytłoczoną na płycie żeby nie ściągać tego cholerstwa. Jakbym chciał pobierać takie pliki to kupiłbym sobie grę na Origin.
Przychodze do domu, instaluję i chcę grać. Mam łącze niesymetryczne DSL 2 Mb/s ze względu na sporą odległość od centrali i mimo nie takiej starej "miedzi" mogę uzyskać tylko taką prędkość. Nie dość, że plik pobierał się 4 godziny to jeszcze zapychałem całe łącze innym domownikom (nie stać mnie na router z QOS za 400 PLN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszukujesz się złośliwości w moich wypowiedziach nie widząc swoich.
Masz zbyt wysokie mniemanie o sobie mój drogi kolego (Twój kolejny post to będzie zapewne zaznaczał, że kolegami nie jesteśmy), masz również bardzo dziwne pojęcie rzeczywistości.
Ja dobrze rozumiem, że za odpowiednią ilość $ można mieć nawet w najgorszej dziurze najlepszy Internet, ale po co? Próbujesz mi tu wmawiać to, że gra, za którą zapłaciłem 129 zł jest niegrywalna z MOJEJ winy, bo to JA mam słaby Internet i to JA muszę kupić coś lepszego, żeby zagrać. EA nie ma żadnych zobowiązań wobec mnie. Może idąc Twoim tokiem rozumowania powinienem zapłacić 200zł za czystą płytkę, zamówić Internet za 150zł miesięcznie, bo jakoś przecież muszę iść z postępem świata i pobrać to za co już raz zapłaciłem.
Strasznie dziwny jesteś... Masz jakieś podejście do życia, które dla mnie nie jest zrozumiałe. Wymagasz ode mnie, żebym czytał Twoje wypowiedzi ze zrozumieniem skoro sam tego z moimi postami nie robisz.
Wyśmiewasz moją opinię i innych, a nie przyjmujesz do wiadomości tego, że ktoś może wyśmiać Twoją.
Odpowiem Twoim cytatem: "Jak Dorośniesz i przestaniesz pisać bzdury (...) to może pogadamy".
Mam dziwną myśl, że już kiedyś pisaliśmy w innym temacie i tam też zabłysnąłeś swoimi przemyśleniami całkowicie nie orientując się w temacie (wersja FIFY na PC, Origin). Mogę się mylić oczywiście i nie żądaj mi tu cytatów, bo ich nie mam.
Kup wersję na PC, zainstaluj Origin i się wypowiadaj- ok? A sorry... Ja nie mogę tego od Ciebie wymagać, bo Ty wszystko wiesz lepiej :)
Tyle, idę spać zdziwiony, że spotykam takich ludzi, którzy myślą, że w Internecie są bogami. Tkwij dalej w tym przekonaniu, ale jutro poniedziałek- praca/szkoła i nadal będziesz zwykłym Kowalskim.*

*Zastrzegam, że cała ta wypowiedź nie ma potwierdzenia w cytatach, bo mi się całkowicie nie chce ich szukać, żeby Ci coś udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 22:12, Radekl2 napisał:

Doszukujesz się złośliwości w moich wypowiedziach nie widząc swoich.


Nie ja tu pierwszy i to bezpodstawnie jakieś dziecinady z Agentami EA urządzam.

Dnia 02.10.2011 o 22:12, Radekl2 napisał:

Masz zbyt wysokie mniemanie o sobie mój drogi kolego (Twój kolejny post to będzie zapewne
zaznaczał, że kolegami nie jesteśmy), masz również bardzo dziwne pojęcie rzeczywistości.


No fakt, kolegami nie jesteśmy, ale to już sam wiesz jak widać.

Dnia 02.10.2011 o 22:12, Radekl2 napisał:

Ja dobrze rozumiem, że za odpowiednią ilość $ można mieć nawet w najgorszej dziurze najlepszy
Internet, ale po co? Próbujesz mi tu wmawiać to, że gra, za którą zapłaciłem 129 zł jest
niegrywalna z MOJEJ winy, bo to JA mam słaby Internet i to JA muszę kupić coś lepszego,
żeby zagrać. EA nie ma żadnych zobowiązań wobec mnie. Może idąc Twoim tokiem rozumowania
powinienem zapłacić 200zł za czystą płytkę, zamówić Internet za 150zł miesięcznie, bo
jakoś przecież muszę iść z postępem świata i pobrać to za co już raz zapłaciłem.


Nie napisałem wyraźnie ale widać ktoś ma problemy z odbiorem - nie można winić developera za nasze realia czy personalne realia i potem stękać, że to wina twórców, że mam słaby net [bo to jest śmieszne]

Dnia 02.10.2011 o 22:12, Radekl2 napisał:

Strasznie dziwny jesteś... Masz jakieś podejście do życia, które dla mnie nie jest zrozumiałe.
Wymagasz ode mnie, żebym czytał Twoje wypowiedzi ze zrozumieniem skoro sam tego z moimi
postami nie robisz.


Śmiał bym polemizować, to ze piszesz bzdury to nie moja wina [czekam na cytat gdzie ja chwale origin, w tym temacie napisałem tylko 3-4 posty na poprzedniej stronie, do tego krótkie, chyba taki cytat dosyć łatwo znaleźć... oh wait... nie ma takiego bo tego nie pisałem co próbujesz mi usilnie wpierać, ośmieszając jednocześnie siebie samego]

Dnia 02.10.2011 o 22:12, Radekl2 napisał:

Wyśmiewasz moją opinię i innych, a nie przyjmujesz do wiadomości tego, że ktoś może wyśmiać
Twoją.


Wyśmiewam bo piszesz bzdury i wmawiasz mi jakieś bzdury podczas gdy na poprzedniej stronie dyskusja dotyczyła zupełnie czego innego [czyli faktu, że to nie wina developera, że ktoś ma słaby internet]

Dnia 02.10.2011 o 22:12, Radekl2 napisał:

Odpowiem Twoim cytatem: "Jak Dorośniesz i przestaniesz pisać bzdury (...) to może pogadamy".
Mam dziwną myśl, że już kiedyś pisaliśmy w innym temacie i tam też zabłysnąłeś swoimi
przemyśleniami całkowicie nie orientując się w temacie (wersja FIFY na PC, Origin). Mogę
się mylić oczywiście i nie żądaj mi tu cytatów, bo ich nie mam.


Nie chce mi się szukać, ale nie przypominam sobie, lub było to tak mało istotne, że tego nie pamiętam lub mi to zwisa [pick one]

Dnia 02.10.2011 o 22:12, Radekl2 napisał:

Kup wersję na PC, zainstaluj Origin i się wypowiadaj- ok? A sorry... Ja nie mogę tego
od Ciebie wymagać, bo Ty wszystko wiesz lepiej :)


Poprzednia strona - pytam właśnie o to jak Origin chodzi bo nie wiem czy grę kupić, dostaje info od użytkownika Fify 12 na PC, że jest spoko i nie przeszkadza w graniu, czego więcej chcieć ?
Jak by nie patrzeć nie zmuszę EA do skasowania polityki DRMów w ich grach.

Dnia 02.10.2011 o 22:12, Radekl2 napisał:

Tyle, idę spać zdziwiony, że spotykam takich ludzi, którzy myślą, że w Internecie są
bogami. Tkwij dalej w tym przekonaniu, ale jutro poniedziałek- praca/szkoła i nadal będziesz
zwykłym Kowalskim.*


Niektórzy przynajmniej maja ta codzienność i pracę.
Sugerujesz, że w internecie jestem bogiem - jednocześnie tworząc dziecinna napinkę w stylu "spotkali byśmy się w realu to bym [zapewne narobił w portki, bo tu każdy może być cwany :)]..." no właśnie co ?
A tu co chcesz zrobić ? Cpas-lockowac mnie na śmierć. Dorośnij.

Dnia 02.10.2011 o 22:12, Radekl2 napisał:

*Zastrzegam, że cała ta wypowiedź nie ma potwierdzenia w cytatach, bo mi się całkowicie
nie chce ich szukać, żeby Ci coś udowodnić.


Bo cytatu gdzie chwalił bym Origin [którego nie znam i o który o ironio pytałem na poprzedniej stronie] nie ma.
A twoja próba przeinaczania rzeczywistości i zasłanianie swoich własnych bzdur [czyli braku czytania ze zrozumieniem] jest najmniej śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,

ja wczpraj pogralem FIFA 12 u kolegi na PS3 i jak zauwazylem ze nie ma polskich symbolow, koszulek itd. to ja myszlalem: WTF?!

Ojciec Google my powiedzal dlaczego tak to jest, ale czy jest jeszcze mozliwosc, zeby byl jakis Update, ktory nam da "prawdziwe" polskie druzyny?

Pozdrawiam,

Legio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersji na PC zapewne jakiś fanowski patch/mod się ukaże jak zawsze z resztą.
Na konsolach - nie mam pojęcia czy takie modyfikacje powstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna ta gra jest. O niebo lepsza od ostatnich części.

W końcu na klawiaturze można fajne triki robić i dryblować. Super robota wykonana przez EA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały post wywołał uśmiech politowania na mojej twarzy, a to bardzo ważne po ciężkim dniu.
Dzięki Ci za to wielkie.
Nie mam siły odpowiadać na poszczególne zdania, bo to się mija z celem, szkoda mi nawet klawiatury.
Nie rozumiesz, że ktoś może mieć inne zdanie niż Ty sam, więc uważasz się za boga.
Tyle.

Wracając do FIFY- ma ktoś jakieś informacje na temat ewentualnego patch do wersji na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować