Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Nie rozumiem jak można komuś wpierać bzdety - czyli ty wpierający mi, że jakoby chwalę origin, podczas gdy rozmowa toczyła się o coś zupełnie innego a potem umizgiwać się od podania jednego prostego cytatu czy linku do posta na potwierdzenie tych swoich bzdetów.

Widać nie pozwala ci na to twój iloczyn inteligencji, bo jak to inaczej określić, tak trudno przeczytać dwa posty z przedniej strony, to taka fizyka kwantowa ?
Już pominę te dziecinady z "Agentami EA" które na starcie pokazały, żeś zwykły troll który nawet nie czyta o czym jest dyskusja toczona [czytanie ze zrozumieniem w szkole to chyba mocne nie było]

P.S.
Urodziłeś się drogie dziecko w 1995 roku, to daje ci całe 16 lat... więc po jakiej pracy ?
No chyba, że do szkoły nie chodzisz i pracujesz gdzieś na czarno [a za to jest paragraf]
Paradoksalnie pisząc "dorośnij" miałem poniekąd nieświadomie racje, bo dopiero dziś twój przezabawny ślinotok zachęcił mnie do sprawdzenia twojej daty urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz kiedy skończyć... Tak z ciekawości zapytam tylko skąd Ty wyczytałeś to, że pracuję? Cytat?
I proszę Cię nie nazywaj mnie dzieckiem, bo nie masz do tego najmniejszego prawa. Posuwasz się do takich metod=kończą Ci się normalne słowa. Ja na prawdę starałem się być kulturalny, ale Ty to już przeginasz... Masz tak wysokie mniemanie o sobie... Daj spokój, bo to jest temat o FIFIE i na początku o Ty pisaliśmy, ale teraz to Ty zdecydowanie trolujesz. Oceniasz mnie miarą daty urodzenia, a to chore jest. Załóż odpowiedni temat i tam mnie zaproś.

PS.
"Już pominę te dziecinady z "Agentami EA" które na starcie pokazały, żeś zwykły troll który nawet nie czyta o czym jest dyskusja toczona [czytanie ze zrozumieniem w szkole to chyba mocne nie było]"- rzeczywiście pomijasz to od 5 postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 16:05, Radekl2 napisał:

Nie wiesz kiedy skończyć... Tak z ciekawości zapytam tylko skąd Ty wyczytałeś to, że
pracuję? Cytat?


No wyczytałem to na takiej zasadzie jak ty to, że chwalę origin i tez proszę o cytat już w 6tym poście [chyba, że to naprawdę za trudne intelektualnie znaleźć ten cytat albo przyznać, że piszesz bzdury wcinając się w dyskusję której nie zrozumiałeś, bo ta wcale nie była o originie tylko o słabej szybkości netu na peryferiach]

Dnia 03.10.2011 o 16:05, Radekl2 napisał:

I proszę Cię nie nazywaj mnie dzieckiem, bo nie masz do tego najmniejszego prawa.


Biorąc pod uwagę fakt, że jestem od ciebie starszy o ładnych parę lat, jak najbardziej mogę cię mianem dziecka [bo dzieckiem jesteś] nazywać, jeśli traktujesz stwierdzenie faktu jako obelgę, no to masz problem natury psychologicznej i tu już nie moja rola, żeby ci udzielić fachowej pomocy.

Dnia 03.10.2011 o 16:05, Radekl2 napisał:

kończą Ci się normalne słowa.


Od momentu w którym się pokapowałeś, że robisz z siebie wariata, pisząc o rzeczy o której wcale 2 strony temu nie dyskutowałem a ja tylko poprosiłem o konkretny cytat, gdzie rzekomo chwale origin, to chyba tobie się argumenty skończyły, nie sądzisz ?

Dnia 03.10.2011 o 16:05, Radekl2 napisał:

Ja na prawdę starałem się być kulturalny,


Tak zwłaszcza w pierwszym poście, kultury bez liku, do tego wcinanie się w zupełnie inną dyskusję [dyskusje o patchu ważącym 3.2 gb i o szybkości internetu w Polsce na peryferiach miast] z jakimiś fanaberiami, agentami ea, wmawianiem komuś, że chwali program którego w ogóle nie ma na dysku [sic!] etc...

Dnia 03.10.2011 o 16:05, Radekl2 napisał:

rzeczywiście pomijasz to od 5 postów...


To akurat robię celowo, to się prowokacja nazywa [tak jak twoja o rzekomym chwaleniu origin, metoda ogień ogniem, czyli głupie pytanie głupia odpowiedzią]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 18:20, Pietro87 napisał:

No wyczytałem to na takiej zasadzie jak ty to, że chwalę origin i tez proszę o cytat
już w 6tym poście [chyba, że to naprawdę za trudne intelektualnie znaleźć ten cytat albo
przyznać, że piszesz bzdury wcinając się w dyskusję której nie zrozumiałeś, bo ta wcale
nie była o originie tylko o słabej szybkości netu na peryferiach]

Umiesz obronić swoje gapiostwo- brawo :) Mogę się od Ciebie jednak czegoś nauczyć.

Dnia 03.10.2011 o 18:20, Pietro87 napisał:

Biorąc pod uwagę fakt, że jestem od ciebie starszy o ładnych parę lat, jak najbardziej
mogę cię mianem dziecka [bo dzieckiem jesteś] nazywać, jeśli traktujesz stwierdzenie
faktu jako obelgę, no to masz problem natury psychologicznej i tu już nie moja rola,
żeby ci udzielić fachowej pomocy.

No widać, że kultury to Ty z domu nie wyniosłeś... (mogę Cię oceniać, nawet pochopnie jak Ty też tak robisz). Nie wiem- nie nauczyli Cię rodzice, że ludzi nie ocenia się po wyglądzie, pochodzeniu, wieku itd.? Zaufaj mi, że w wieku 30 lat znajdziesz matoła, który nie ma za grosz kultury, w porównaniu z jakimś nawet 13-latkiem wypada on cienko. Stereotypy, stereotypy... Jakbyś to "dziecko" użył w sposób, który odnosiłby się do mojego wieku to jeszcze uszłoby w tłumie, ale to raczej było na zasadzie rozwoju intelektualnego. Sam przyznałeś, że nie widziałeś jeszcze wtedy kiedy się urodziłem. Nie każ mi szukać cytatu, bo chyba pamiętasz co piszesz.

Dnia 03.10.2011 o 18:20, Pietro87 napisał:

Od momentu w którym się pokapowałeś, że robisz z siebie wariata, pisząc o rzeczy o której
wcale 2 strony temu nie dyskutowałem a ja tylko poprosiłem o konkretny cytat, gdzie rzekomo
chwale origin, to chyba tobie się argumenty skończyły, nie sądzisz ?

Znów wyrywasz moje słowa z kontekstu całego zdania... Godne politowania... Cytuj proszę od wielkiej litery do kropki. Tyle możesz chyba dla mnie zrobić.

Dnia 03.10.2011 o 18:20, Pietro87 napisał:

Tak zwłaszcza w pierwszym poście, kultury bez liku, do tego wcinanie się w zupełnie inną
dyskusję [dyskusje o patchu ważącym 3.2 gb i o szybkości internetu w Polsce na peryferiach
miast] z jakimiś fanaberiami, agentami ea, wmawianiem komuś, że chwali program którego
w ogóle nie ma na dysku [sic!] etc...

Wybacz, ale forum jest od tego, żeby wrażać swoje opinie. Miałem taką a nie inną, zechciałem ją wyrazić. Trudno- wolność słowa.

Dnia 03.10.2011 o 18:20, Pietro87 napisał:

To akurat robię celowo, to się prowokacja nazywa [tak jak twoja o rzekomym chwaleniu
origin, metoda ogień ogniem, czyli głupie pytanie głupia odpowiedzią]

Celowo piszesz, że nie będziesz o tym pisał, a piszesz? Rzeczywiście fajna metoda.

PS. Prowokować to Ty umiesz, bo nie mogę się powstrzymać, żeby nie odpisać. Takie życie...
I jeszcze- okażę trochę szacunku i kultury (nie mogę zapewne liczyć na to samo z Twojej strony) i przeproszę Cię za tego "agenta EA"- nie wiem jak mogło Cię to tak strasznie obrazić. To była przenośnia, która widocznie do Ciebie nie dotarła. Trudno...

"Pietro87 czy mi się wydaje, czy jesteś fanem tego, aby każdy wydawca miał swój "niezbędny"
odpowiednik Steama? Zakochałeś się już w tym Origine?

Tak zwłaszcza, że nie posiadam jeszcze FIFY na PC, brawo kapitanie oczywisty.
I tak - jeśli miał bym wybierać między DRMami takimi jakie robią barany z Ubisoftu to wolał bym aby każdy zerznął sobie patent od STEAMa"
Żeby nie było, że wygrałeś ostatecznie. Czytałem to kilka razy i jak widać (zapewne nie jest to oczywiste dla Ciebie) odpowiedziałeś na moje pytanie "zakochałeś się w Originie" dwa razy na "tak"- dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2011 o 18:52, Radekl2 napisał:

Umiesz obronić swoje gapiostwo- brawo :) Mogę się od Ciebie jednak czegoś nauczyć.


To się nazywa sarkazm.

Dnia 03.10.2011 o 18:52, Radekl2 napisał:

Znów wyrywasz moje słowa z kontekstu całego zdania... Godne politowania... Cytuj proszę
od wielkiej litery do kropki. Tyle możesz chyba dla mnie zrobić.


Tobie było trudno, czemu ja mam się wysilać.

Dnia 03.10.2011 o 18:52, Radekl2 napisał:

Celowo piszesz, że nie będziesz o tym pisał, a piszesz? Rzeczywiście fajna metoda.


Robiłem to ze zwykłej ludzkiej złośliwości, co by pokazać jak dziecinny był twój pierwszy post i ta śmieszna zaczepka [nie nie obraziłem się o nią, nie mam w zwyczaju "obrażać się" za cokolwiek zwłaszcza w internecie]

Dnia 03.10.2011 o 18:52, Radekl2 napisał:

PS. Prowokować to Ty umiesz, bo nie mogę się powstrzymać, żeby nie odpisać. Takie życie...


Brawo Luku Skyłokerze, aczkolwiek jeszcze długa droga przed tobą mój wierny patafianie...tfu padawanie =)

Dnia 03.10.2011 o 18:52, Radekl2 napisał:

I jeszcze- okażę trochę szacunku i kultury (nie mogę zapewne liczyć na to samo z Twojej
strony) i przeproszę Cię za tego "agenta EA"- nie wiem jak mogło Cię to tak strasznie
obrazić. To była przenośnia, która widocznie do Ciebie nie dotarła. Trudno...


Patrz dwie linijki wyżej.

Dnia 03.10.2011 o 18:52, Radekl2 napisał:

"Pietro87 czy mi się wydaje, czy jesteś fanem tego, aby każdy wydawca miał swój "niezbędny"
odpowiednik Steama? Zakochałeś się już w tym Origine?

Tak zwłaszcza, że nie posiadam jeszcze FIFY na PC, brawo kapitanie oczywisty.
I tak - jeśli miał bym wybierać między DRMami takimi jakie robią barany z Ubisoftu to
wolał bym aby każdy zerznął sobie patent od STEAMa"
Żeby nie było, że wygrałeś ostatecznie. Czytałem to kilka razy i jak widać (zapewne nie
jest to oczywiste dla Ciebie) odpowiedziałeś na moje pytanie "zakochałeś się w Originie"
dwa razy na "tak"- dziękujemy.



Oj joj...poziom detekcji sarkazmu i ironii niziutko, bardzo niziutko.
Nie widzisz w tej wypowiedzi ironii - skoro napisałem "Tal zwłaszcza, że nie posiadam Fify 12 na PC" ? Ale będę pamiętał, następnym razem tam gdzie ironia dodam taką mordę =.=, to będziesz wiedział o co chodzi zamiast tak błądzić tą ciemną doliną.
A druga cześć posta - bo tak, jak mam wybierać między upierdliwymi DRMami a klonami STEAMa [który nie jest uciążliwy] wybieram to drugie, co się wcale nie równa temu, że gdziekolwiek chwalę czy bronię samego Origin. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak samo:
"Oj joj...poziom detekcji sarkazmu i ironii niziutko, bardzo niziutko."- co do tego agenta EA :)
Zmieniasz się jak Kaczyński na czas kampanii wyborczej (tak, mam własne zdanie i pogląd na politykę nawet w wieku 16 lat!). Raz jesteś obrażony, bo przez 4 posty potrafisz mi to wypominać, a gdy ja już przeproszę to zmieniasz zdanie.

"Tobie było trudno, czemu ja mam się wysilać."
Jakbyś nie zauważył to ja cytuję od początku cały post, podzielony na kawałki, zgodnie z zdaniami. Ty tak nie robisz, więc co tu porównywać?

Z tego ca pamiętam mój pierwszy post miał być mieszanką ironii z własnym zdaniem. Widać ja nie rozumiem Twojego toku myślenia, a Ty mojego. Tylko Ty również nie przyjmujesz do wiadomości swoich błędów.

Jeśli mógłbym prosić po raz kolejny- przestań do mnie pisać jakbym był upośledzonym, 5-letnim dzieciakiem. Możesz się dziwić, że mnie to obraża, ale tak jest. Jak masz chociaż odrobinkę dobrego smaku to przychyl się do tej prośby.

PS. Nie wiem co Ty uważasz za "śmieszną zaczepkę" skoro sam stosujesz (1000x częściej niż ja) takie metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2011 o 19:36, Radekl2 napisał:

Zmieniasz się jak Kaczyński na czas kampanii wyborczej (tak, mam własne zdanie i pogląd
na politykę nawet w wieku 16 lat!). Raz jesteś obrażony, bo przez 4 posty potrafisz mi
to wypominać, a gdy ja już przeproszę to zmieniasz zdanie.


Jak pisałem, to jest zwykła ludzka złośliwość.

Dnia 03.10.2011 o 19:36, Radekl2 napisał:

Z tego ca pamiętam mój pierwszy post miał być mieszanką ironii z własnym zdaniem. Widać
ja nie rozumiem Twojego toku myślenia, a Ty mojego. Tylko Ty również nie przyjmujesz
do wiadomości swoich błędów.


Ja pisałem jasno - jak się mieszka na peryferiach, nie można winić twórców gier o to, że wypuszczają duże patche i ma się słabą przepustowość, bo im to zwisa, że nasz kraj jest jeszcze czasami 100 lat za murzynami.
dla nich liczy się fakt, że średnia światowa to jest 9Mb/s czyli ich patch można pobrać średnio do około godziny czasu, a ci co mają szerokopasmowe szybkie łącza pobiorą go w 5-30 minut.
Kupując gry na Steamie też często w momencie zakupu danej gry już do niej są jakieś patche które też się muszą pobrać i nikt lamentów nie robił do tej pory z tego powodu.

Ty natomiast wyskoczyłeś z jakimś "zakochaniem w origin" podczas gdy temat był zupełnie o czym innym i dalej jak głupi idziesz w zaparte.

Dnia 03.10.2011 o 19:36, Radekl2 napisał:

Jeśli mógłbym prosić po raz kolejny- przestań do mnie pisać jakbym był upośledzonym,
5-letnim dzieciakiem. Możesz się dziwić, że mnie to obraża, ale tak jest. Jak masz chociaż
odrobinkę dobrego smaku to przychyl się do tej prośby.


Przestań się jak takie zachowywać to zaczniesz być normalnie traktowany, nie ma w życiu nic za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę te wasze szczypanie się po biustach i stwierdzam, że jesteście nudni.


ale FIFA 12 miecie, i jeśli ktoś ma wersję na x360 to użytkownik CascadJazz czeka na sprawdzenie sił. Na razie awans do 8 ligi jest poza moimi możliwościami, na co najczęściej wpływa idiotyczna obrona i to, ze ciągle gram przeciw barcelonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się wkręciłem w tryb Ultimate Team,jest poprostu genialny!:D
Gram 3 dzień i już skombinowałem fajny skład,z między innymi Pique(mimo,że nie lubie Barcelony to się bardzo cieszę,że już od praktycznie początku mam taką gwiazdę w drużynie :D),Obraniakiem,Kościelnym,Panteliciem,Josue,Maxim Rodriguezem,Waidenfelerem i Abiattim.Tego ostatniego właśnie usiłuje opchnąć na aukcji bo póki co nie są mi potrzebni dwaj tak dobrzy bramkarze(zresztą prędzej czy później skombinuje jakoś De Gee między słupki :D).

A i pytanie mam,te FIFA Points które widnieją w prawym górnym rogu w tym trybie da się jakoś kupić,bo niegdzie nic o tym nie znalazłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 20:15, Cascad napisał:

ale FIFA 12 miecie, i jeśli ktoś ma wersję na x360 to użytkownik CascadJazz czeka na
sprawdzenie sił. Na razie awans do 8 ligi jest poza moimi możliwościami, na co najczęściej
wpływa idiotyczna obrona i to, ze ciągle gram przeciw barcelonie.

Chętnie zagram o ile masz headseta, poczucie humoru i jesteś rozmowny. :) GT: Albii PL, jak chcesz mnie dodaj ew. jutro ja Ci wyślę zarpo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozsądnie napisane. Ja z tamtym Panem skończyłem, bo mogę pisać, pisać, a on swoje :) Jestem zbyt miłym człowiekiem, żeby bawić się dalej w takie coś.
Na x360 się raczej nie zmierzymy, ale również jeśli ktoś chętny na meczyk, na PC to proszę bardzo. Słaby jestem, więc macie łatwy cel :) Nick oczywiście taki sam jak tutaj.
Zastrzegam jednak, że czasami mnie wywala z meczy (najczęściej wirtualna gwiazda, raz czy dwa dotrwałem do końca). W UT team chyba dwa razy coś takiego mi się zdarzyło. Kilka razy już tam mecze mi przerwało i po tych raportach nie mogę zauważyć czy to niby moja wina czy drugiego gracza...
Tak w ogóle- zaobserwował ktoś jakie kary są za opuszczenie meczy oprócz zaliczenia porażki?
I jeszcze- grałem tylko w wspomniane dwa tryby :p Jakoś nie mam chęci testować więcej- co jest wartego uwagi?
I ostatnie- ma ktoś klub w trybie wirtualnej gwiazdy i potrzebuje słabego, marnego bramkarza? Chciałbym się tam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w "ustawienia"-"kontroler" i na samym dole się zmienia,ale z tego co widze grajac online trzeba grac nowym systemem obrony.Na szczescie z zywym przeciwnikiem to nie przeszkadza tak jak z komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 22:18, Iverson7 napisał:

Wchodzisz w "ustawienia"-"kontroler" i na samym dole się zmienia,ale z tego co widze
grajac online trzeba grac nowym systemem obrony.Na szczescie z zywym przeciwnikiem to
nie przeszkadza tak jak z komputerem.

ok dzięki wielkie :) a jeszcze mam jedno pytanko, jak zmienić pogodę w trybie menadżerskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ok dzięki wielkie :) a jeszcze mam jedno pytanko, jak zmienić pogodę w trybie menadżerskim ?
Z tego co pamiętam tam się nie da, w zależności od pory dnia rozgrywania meczu, czy pory roku zmienia się pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może późno, ale trzeba było to w końcu zrobić. Ograłem trochę nową FIFE i powiem, że jest postęp duży na PC, ale jednak nie porównywałbym jej do konsolowej wersji. Gra bramkarzy lepsza,fizyka no powiedzmy sobie szczerze czasami te upadki nie są jakoś bardzo realistyczne, ale wielki + za postępy, gra w obronie polepszona, ogólnie jest wszystko dobrze, ale jednak to nie dla mnie i pozostanę przy konsolowej wersji FIFY.
Tyle ode mnie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 21:31, Albii napisał:

Chętnie zagram o ile masz headseta, poczucie humoru i jesteś rozmowny. :) GT: Albii PL,
jak chcesz mnie dodaj ew. jutro ja Ci wyślę zarpo. :)


no to gramy, proponuję ok 18stej-19stej, jesteś gotów na czelsi londyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować