Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2011 o 11:26, Grinczar napisał:

Jak z graniem na klawiaturze? Gra ktoś w ten sposób? Opłaca się czy koniecznie i niezaprzeczalnie
musi być pad?

raczej pad najlepiej od microsofta lub jakis pdobny do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie grania na klawiaturze w fify nie wyobrażam :)
Zdecydowanie lepiej wypada pad, a pieniądze nie majątek bo to zakup przyszłościowy [w takiego Batmana AA mimo, że klawa była bardzo dobrze obłożona i tak wygodniej się grało na padzie, więc to nigdy nie jest zakup tylko do jednej gry], przewodowego pada X360/PC dostaniesz za 70-90zł, a nawet jak nie chcesz lub nie masz tyle kasy możesz zawsze kupić np : Speed-Link Xeox * Pada który jest w konstrukcji identyczny jak ten od X360 i użyć do niego emulatora pada microsoftu [emulator banalne narzędzie, kilka plików na krzyż, żadnej instalacji, działa z każda nową i starą grą na PC obsługującą oficjalnego pada od Xa]

*Cena tego pada to koszt około 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ominąć ten śmieć zwany Origin?

Mam oryginalną kopię gry, wczoraj zainstalowałem (i nie grałem, bo jest jakiś błąd, że po wciśnięciu gra się włącza i po chwili wyłącza bez żadnego komunikatu - tutaj też bym prosił o podpowiedź, jak to naprawić), ale nie pobrałem tej 3,2 GB aktualizacji. Dziś chcę ją pobrać, ale w tym Origin w bibliotece gier nie ma żadnej gry, a gdy chcę FIFĘ 12 aktywować, to jest napisane, że cd key został już wykorzystany..

Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, poddaję się. Czy ktoś mnie może oświecić JAK DO JASNEJ CIASNEJ poprawnie wykonywać rzuty karne w FIFie 12 (PS3)? Nie wiem co robię źle, ale każdy strzał inny niż na pałe w środek bramki kończy się przestrzeleniem. Siły używam minimum, trafiam w środek zielonego i dalej to samo... czy jest coś o czym nie wiem? Bo patrząc nawet na grę kompa to wychodzi, że według tej odsłony serii strzelenie z rzutu karnego jest najtrudniejszym elementem futbolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 11:51, MKRaven napisał:

OK, poddaję się. Czy ktoś mnie może oświecić JAK DO JASNEJ CIASNEJ poprawnie wykonywać
rzuty karne w FIFie 12 (PS3)? Nie wiem co robię źle, ale każdy strzał inny niż na pałe
w środek bramki kończy się przestrzeleniem. Siły używam minimum, trafiam w środek zielonego
i dalej to samo... czy jest coś o czym nie wiem? Bo patrząc nawet na grę kompa to wychodzi,
że według tej odsłony serii strzelenie z rzutu karnego jest najtrudniejszym elementem
futbolu...

Nie możesz tak długo trzymać analoga wychylonego w stronę w którą chcesz strzelać. Wyobraź sobie że na środku ekranu masz celownik który im dłużej trzymasz kierunek tym dalej ci się przesuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 11:51, MKRaven napisał:

OK, poddaję się. Czy ktoś mnie może oświecić JAK DO JASNEJ CIASNEJ poprawnie wykonywać
rzuty karne w FIFie 12 (PS3)? Nie wiem co robię źle, ale każdy strzał inny niż na pałe
w środek bramki kończy się przestrzeleniem. Siły używam minimum, trafiam w środek zielonego
i dalej to samo... czy jest coś o czym nie wiem? Bo patrząc nawet na grę kompa to wychodzi,
że według tej odsłony serii strzelenie z rzutu karnego jest najtrudniejszym elementem
futbolu...


strzal sie tak: ustawiasz najpierw celownik na zielone pole, potem wybierasz kierunek i dopiero potem siłę strzału. wtedy wchodzą bez problemu :)


mam z a to lepsza zagwozdkę: JAK BRONIĆ KARNE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak mam teraz moją grę przenieść na laptopa? Mam wersję elektroniczną. Jest jakaś instrukcja w jaki sposób kopiować gry wraz z Origin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naciskam pomarańczowy przycisk INSTALUJ, na chwilę robi się on szary i jest napisane INSTALACJA..., lecz potem znów pomarańczowy i nic. Tak w kółko. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 13:55, Pietro87 napisał:

Ja sobie grania na klawiaturze w fify nie wyobrażam :)
Zdecydowanie lepiej wypada pad, a pieniądze nie majątek bo to zakup przyszłościowy [w
takiego Batmana AA mimo, że klawa była bardzo dobrze obłożona i tak wygodniej się grało
na padzie, więc to nigdy nie jest zakup tylko do jednej gry], przewodowego pada X360/PC
dostaniesz za 70-90zł, a nawet jak nie chcesz lub nie masz tyle kasy możesz zawsze kupić
np : Speed-Link Xeox * Pada który jest w konstrukcji identyczny jak ten od X360 i użyć
do niego emulatora pada microsoftu [emulator banalne narzędzie, kilka plików na krzyż,
żadnej instalacji, działa z każda nową i starą grą na PC obsługującą oficjalnego pada
od Xa]

*Cena tego pada to koszt około 50zł.



masz gdzies instrukcje krok po kroku do tego emulatora? interesuje mnie glownie jak sprawdzic czy ten emulator dziala i jak ustawic triggery tak, by byly w systemie 0-1 (wcisniety-niewcisniety, a nie na jednej osi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instrukcji - nie mam, ale plik konfiguracyjny jest elastyczny i stosunkowo przejrzysty, metodą prób i błędów ustawiałem swojego dodatkowego pada [apollo].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej co mam zrobić,żeby mi wykrywało prawego analoga?Z lewym jest wszystko dobrze,ale prawego nawet w ustawieniach kontrolera nie mam wyswietlonego.Przez to nie moge bronic karnych ani robic trikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować