Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Poradził sobie ktoś z ustawieniami klawiatury?
Ja mimo, że wkleiłem ten plik to nadal mam to samo ustawienie domyślne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh z każdym meczem podoba mi się coraz bardziej. Po demie byłem zaciekawiony nową obroną, po pierwszym dniu z pełną wersją nieco się zacząłem zastanawiać, ale teraz jest już tylko lepiej.Nawet mimo tego, że wszystkiego co oferuje nie wykorzystuje, ale sam system mi się podoba. Wreszcie obrona wymaga myślenia.

W ogóle nowa FIFA to bodaj najbardziej elastyczna gra z tej serii w historii. Można postarać się o przejście całego boiska dwoma podaniami prostopadłymi w stylu rodem z FIFY 10, ale można też cierpliwie i konsekwentnie konstruować akcje jak to jeszcze nigdy nie było możliwe.

W ogóle co jakiś czas pojawia mi się informacja o nowej, nieprzeczytanej wiadomości w centrum EAS FC - ktoś wie OCB i jak to przeczytać? Czy to po prostu odświeżenie statystyk i osiągnięć innych w moich znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma sprawdzony sposób na wykonanie przewrotki czy jest to tylko zbieg okoliczności ? Jeśli tak to jak to jak to wykonać na padzie od PS3. Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie to nie FIFA 2002, w której wystarczyło dwa razy nacisnąć przycisk strzału i piłkarz robił przewrotkę z każdej pozycji w każdym miejscu boiska. Mi raz udało się strzelić gola przewrotką w tej odsłonie. Musi do tego być odpowiednia pozycja piłkarza i odpowiedni lot piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 00:05, Nephren-Ka napisał:

Jak zmienić sterowanie na takie, jakie miałem domyślnie w Fifie 11? Bo korci mnie, żeby
wywalić pudełko z nową Fifą za okno, i to z bardzo dużą prędkością...

W opcjach tam gdzie masz ustawianie asyst, schodzisz na sam dół i masz tam system obrony czy coś w tym stylu zmieniasz z obrony taktycznej na starą. Nie radze Ci tego robić, po kilku godzinach przyzwyczajasz się do sytemu i masz większą radość z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobna za jakieś 2 tygodnie ma wyjść BARDZO DUŻY patch. Mam nadzieję, że poprawią znikających kibiców i optymalizację. Teraz FIFA działa mi na najwyższych (ustawiłem priorytet na wysoki). Czasem lekko się przytnie co i tak jest dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 18:12, Sareth napisał:

Czy ktoś ma sprawdzony sposób na wykonanie przewrotki czy jest to tylko zbieg okoliczności
? Jeśli tak to jak to jak to wykonać na padzie od PS3. Bardzo proszę o odpowiedź.


Przypadek, mi póki co na kilkadziesiąt meczy raz się udało i to w Ultimate Team :)
http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/96459377

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Chciałem się zapytać o co chodzi z tym premium ultimate fifa czy coś takiego..
Z preordera dostałem jakiś bonus i nie wiem o co z tym chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są złote paczki do ultimate team. Jeżeli się nie mylę to po dwie paczki miesięcznie przez pół roku. Wklepujesz kod w sklepie w grze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę opcja klub i tam masz wszystkie karty i są podzielone na różne kraje. Wybierasz kraj, drużynę, której herb chcesz ustawić klikasz na niego i powinieneś sobie poradzić. ;) Mam nadzieję, że dobrze napisałem, bo nie mając menu przed oczyma nie jestem w stanie powiedzieć z pewnością stuprocentową. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 20:17, Albii napisał:

O ile się nie mylę opcja klub i tam masz wszystkie karty i są podzielone na różne kraje.
Wybierasz kraj, drużynę, której herb chcesz ustawić klikasz na niego i powinieneś sobie
poradzić. ;) Mam nadzieję, że dobrze napisałem, bo nie mając menu przed oczyma nie jestem
w stanie powiedzieć z pewnością stuprocentową. :)



a no tak jest coś takiego tylko myślałem, że to też dotyczy zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam masz wszystkie karty. Po prawej stronie kiedy nakierujesz na dany kraj powinna pokazać się tabelka z rozpiską ile jest zawodników, ile herbów, ile strojów itd. Nie jestem pewien jak wygląda sprawa z kartami jednorazowymi ale akurat do nich jest łatwy dostęp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi można powiedzieć gra się już dobrze po pewnych kombinacjach, których nie powinno być w ogóle w takiej produkcji...
Miałem kłopot z rozdzielczością- ten błąd nie występował w nowym koncie na komputerze, bez znaków polskich- zmieniłem więc starą nazwę z "Właściciel" na bardziej przystępną dla gry. Nie pomogło, ale ostatnio skusiło mnie, żeby zrobić resinstall. Gra trochę się pluła przy instalacji, błędów co niemiara, chciała pobierać całość z Origina, ale jakoś z tym wygrałem i teraz takich błędów nie mam. Oczywiście trzeba było zmieniać w plikach, żeby gra w ogóle się uruchomiła oraz ręcznie ustawiać rozdzielczość (swoją drogą, gdy zmienię ten plik to Origin chce mi pobierać 42mb, właśnie to coś, podstawowe, ale cóż...).
Mam już raczej ostatni problem. Strasznie dziwne lagi w trybie wirtualnej gwiazdy (na razie tylko w to pykam, czasami UT, ale mnie denerwuje, gdy w półfinale z turnieju odpadam). Gram sobie, gram, aż tu nagle gra na chwilę się zatrzymuje i potem mam przyśpieszone tempo- odrabia po prostu te 2-3s. Jest to denerwujące, bo bardzo często zdarza się, gdy mam bronić strzał lub sam strzelać i wychodzę na idiotę, który wylatuje bramkarzem na środek boiska lub nie trafia w pustą bramkę... Chciałem zapytać, czy też macie takie problem, czy to tylko moje zmartwienie? Internet raczej sprawny. 6 mb/s od Neostrady.
I jeszcze jedno- ma ktoś klub w wspomnianym trybie wirtualnej gwiazdy? Chciałbym sprawdzić z czym takie coś się je.
PS. Oczywiście tylko i wyłącznie PC. Ale to chyba można wyczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie która wersje lepiej kupic Ang czy Pl słyszałem że w polskiej nie ma na koszulkach niektórych drużyn log i jak z komentarzem ang czy jest lepszy od polskiego, i jak z xbox live tak samo jest klucz jak w wersji pl i nie ma żadnych problemów z graniem przez neta? Gre kupiłbym na xboxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować