Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Mam pytanie. Wchodzę w Fifie 12 do menu. Naciskam "zaloguj się do EA" , ładuje się i wyskakuje napis, że nie mam uprawnień, aby skorzystać z tej funkcji sieciowej. Czy ktoś mi może powiedzieć dla czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 19:54, Black-Hawk napisał:

Mam pytanie. Wchodzę w Fifie 12 do menu. Naciskam "zaloguj się do EA" , ładuje się i
wyskakuje napis, że nie mam uprawnień, aby skorzystać z tej funkcji sieciowej. Czy ktoś
mi może powiedzieć dla czego?

Czy posiadasz uprawnienia administratora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trybie kariery jesli oferujemy 2-3 oferty transferowe za danego piłkarza klub czasmi poprostu nie chce dalej z nami rozmawiac da sie to jakos obejsc czy trzeba czekac do kolejnego okna transferowego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, grę kupiłem przed premierą, bardzo dobrze chodziła, na fulla bez ścinek, jednak gdzieś ok środy w tamtym tyg. włączyłem ją i strasznie zacina się na środku boiska w polu karnym, na bokach i końcach boiska, czym to może być spowodowane ? mój kompa: Athlon 635 2,8ghz, 4gb ram, geforce 460 768mb. bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 16:05, filip1-1 napisał:

Witam, grę kupiłem przed premierą, bardzo dobrze chodziła, na fulla bez ścinek, jednak
gdzieś ok środy w tamtym tyg. włączyłem ją i strasznie zacina się na środku boiska w
polu karnym, na bokach i końcach boiska, czym to może być spowodowane ? mój kompa: Athlon
635 2,8ghz, 4gb ram, geforce 460 768mb. bardzo proszę o pomoc.

hmm może zaktualizuj stery od grafy lub reinstall fify

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 15:15, diabolo20 napisał:

Czy grasz na koncie admina?
Jeśli tak to uruchom fife trybie administracyjnym (ppm i daj na uruchom jako administrator)

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 17:24, Radekl2 napisał:

Jest to spowodowane zapewne tym, że gra ma pełno bugów...
Ja też zalecam reinstall- mi z błędem rozdzielczości pomogło.

reinstall nie pomógł niestety ;/ no nic trzeba czekać na patcha... demo działało super, na początku 2 dni po premierze bajkaaaaaaa, a teraz tragedia.... origin jakieś pliki ściągał i może to to powoduje ten hmm błąd, tylko jak nic się nie pobierze to fifa mi się nie uruchamia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm... Może jakoś w plikach zmienisz ustawienia grafiki czy coś podobnego? Mi ciągle Origini chce pobierać 42mb, które dają tyle, że znów rozdzielczość jest 800x600, muszę zmieniać w pliku i po prostu to ignoruję.
Nie doradzę Ci dokładnie, bo się zwyczajnie nie znam...

PS. Czy Wy też macie problem z Originem? Nie łączy mi dzisiaj z serwerami EA. Jakiś ogólnoświatowy problem czy tylko ja mam coś znów nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 18:31, MiSiU3112 napisał:

Głupie pytanie ale co mi szkodzi :)

Nie jest takie głupie. ;) I też nie jesteś pierwszą, ani drugą osobą, która o to pyta. LT+B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pada firmy BigBen, który wygląda tak, jak widać na załączniku.
Owszem działa... Ale raz, że w ustawieniach kontrolera nie da się zmieniać przycisków, a dwa że na kwadracie zamiast na X mam podanie i wszystko jest przesunięte o jeden przycisk do przodu.

Nie mam FIFY 11, więc nie mogę sobie stworzyć własnego pliku konfiguracyjnego. Da się temu zaradzić?

20111011212222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale już sobie poradziłem.

Należy ściągnąć emulator X360 do pada, wypakować do folderu z grą (\FIFA12\game\) i odpowiednio skonfigurować.
Plik (bo nie wiem czy mogę podawać linki, a tak każdy znajdzie) to x360ce.exe. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po spędzeniu kilku godzinek z nową edycją stwierdziłem że real i barcelona mają znaczną przewagę nad resztą. Tymi drużynami gra się po prostu łatwo. Większość zawodników do doskonali dryblerzy którymi wystarczy lekko wychylić analoga i jesteś za przeciwnikiem. Zaskakuje mnie słabość Man U. Oprócz Naniego, Younga i Valencii cały skład rusza się z piłką bardzo słabo.
Zgaduje teraz że 99% grających w internecie gra albo realem albo barsą. Jeżeli jestem w błędzie, uświadomcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować