Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2011 o 21:49, MiSiU3112 napisał:

Zgaduje teraz że 99% grających w internecie gra albo realem albo barsą. Jeżeli jestem
w błędzie, uświadomcie mnie.

Rozegrałem 2 sezony tej 10 ligi i mierzyłem się głównie z Barceloną, sporadycznie był Real, reprezentacja Hiszpanii i Bayern. Więcej się w to nie bawię, bo mi się znudziło przegrywanie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na zawodowcu, a przynajmniej staram się. Myślałem, że już się przyzwyczaiłem po dwumiesięcznej przerwie, bo przecież ograć farsę to nie byle co... A tu nagle Tottenham sprawia mi kłopoty, ale ledwo ledwo... wygrałem. Przychodzi czas na Napoli, a ci ładują mi bramki jak leci. Wysuwa im się zawodników po trzech, moja obrona leci do przodu - co się dzieje? Dlaczego moi zawodnicy się nie wysuwają tylko muszę stawać, czekać, podawać do tyłu i jeszcze raz rozprowadzać akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mialem kupic teraz, ale na pewno dostane od gwiazdora i poczekam te 2 miesiace jeszcze, tym bardziej, ze niedawno wskoczylem w 11 do pierwszej bundesligi i gra zaczyna sie rozkrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 22:34, Kadaj napisał:

Rozegrałem 2 sezony tej 10 ligi i mierzyłem się głównie z Barceloną, sporadycznie był
Real, reprezentacja Hiszpanii i Bayern.

No i co z tego? Da się wygrać z każdą drużyną, zresztą sam przecież też możesz brać te drużyny. Ja aktualnie gram 7 sezon, jestem w 8 lidze przy czym dwa pierwsze to były awanse od razu do ósmej, później spadek i znowu awans i jak na razie się utrzymuję. Grałem i wygrywałem z Realami, Barcami itd. grając Arsenalem więc da się.
Tylko trening może Ci pomóc wygrywać, inaczej nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w demko i tą zaje..fajność pomnóż kilka razy, a będziesz wiedział co oferuje pełniak.

Jak dla mnie jest to kompletnie nowa gra, no ale i tak debile będą gadać, że to jest nadal to samo, bo przecież tu i tu kopie się piłkę. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego mówię, że są to dwie różne gry, bo kompletnie inaczej się w nie gra. Między 10, a 11 jeszcze ten przeskok nie był taki gwałtowny, to tutaj na początku jest masakra. Gdy wyszło demko dwunastki to nawet nie popatrzyłem na jedenastkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 23:15, knopfler napisał:

No i co z tego?

Erm... Nic? Tylko przedstawiłem własne obserwacje czym ludzie grają, nie twierdzę że to powód moich porażek. ;p

Dnia 11.10.2011 o 23:15, knopfler napisał:

Da się wygrać z każdą drużyną,

W to nie wątpię, ale do tego trzeba umieć grać. :p

Dnia 11.10.2011 o 23:15, knopfler napisał:

Tylko trening może Ci pomóc wygrywać, inaczej nie idzie.

Wystarczy chcieć, a mi się przestało chcieć i wolę się bawić w singla. Tam przynajmniej można dostosować poziom trudności. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Na opakowaniu gry widzialem napis ze gra wymaga polaczenia z internetem,a chwilowo neta nie mam.Wiec czy po zainstalowaniu gry bede mogl bez problemow pograc np lige samemu bez laczenia sie z internetem?

Edit.I jeszcze jedno,czy wersja PC rozni sie czyms od wersji konsolowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 13:02, Kadaj napisał:

Wystarczy chcieć, a mi się przestało chcieć i wolę się bawić w singla. Tam przynajmniej
można dostosować poziom trudności. xD

Po prostu chodziło mi o to że nie warto się poddawać bo jak przestaniesz cały czas przegrywać to multi w FIFA jest najlepsze na świecie :). A tak przy okazji, 10 i 9 liga w multi są łatwiejsze od poziomu "zawodowiec". Zagrałem jeden sezon właśnie na zawodowcu, poszło mi mizernie bo zająłem 12 miejsce w lidze angielskiej Arsenalem. Później bezpośrednio zacząłem grać w multi i tak jak pisałem wcześniej od razu 2 awanse w 2 pierwszych sezonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PLS HELP... bo szlag mnie zaraz trafi..
Coś się zwaliło i nie zalicza mi zadań.
Jedno zrobiłem i mi zaliczyło a teraz to z flamingo zrobiłem już z 10 razy i nie zalicza mi :/ o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka prostych zasad, którymi niezłomnie i ciągle kieruje się FIFA 12:
- jeżeli znajdujesz się w polu karnym przeciwnika, to przeciwnik zyskuje dwukrotnie na szybkości
- jeżeli chcesz odebrać piłkę przeciwnikowi, musisz na to poświęcić 4 razy więcej czasu niż przeciwnik
- jeżeli robisz wślizg, to albo piłka znów trafi do przeciwnika, albo wyjdzie na aut/róg
- sędzia zawsze gwizda trzy razy więcej na korzyść przeciwnika
- jeżeli wychodzisz z kontrą w doliczonym czasie, mecz właśnie dobiegł końca
- jeżeli znajdziesz się w sytuacji sam-na-sam, to bramkarz staje się niepokonany
- nie dasz rady wyprzedzić przeciwnika, bo przeciwnik porusza się szybciej
- przeciwnik doskonale wyczuwa, gdzie chcesz podać, jak i doskonale kryje każdego piłkarza

Na 14 meczy, przegrałem 3, ale grając RM to o 3 za dużo. Niby zawodnicy mają własną charakterystykę, ale co z tego jak CR przy obrońcach przeciwnego zespołu jest cienki, jak barszcz. Na dodatek ci obrońcy nie mają problemu z odbiorem. Poza tym poziom jest nierówny. Z FCB łatwiej mi się gra niżeli z Betisem.

Nie macie wrażenia, że wszystko toczy się wolniej w stosunku do poprzedniej odsłony? Zawodnicy długo przyjmują, długo podają, a złożenie się do strzału zajmuje im tyle, że jak dostaję piłkę w p. karnym, to obrońcy dawno zdążą się wrócić i mi ją odebrać. W ogóle z odbiorem nie mają żadnego problemu.

Jak grać? Jakieś porady? Taktyka (nie formacja, taktyka)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 21:14, Grinczar napisał:

Ciach

Na jakim poziomie trudności grasz ?
Nie zgodzę się z tobą, szczególnie że grasz realem.
W fife 12 musisz nauczyć się grać od początku. Ja wcześniejsze odsłony rozpoczynałem od legendarnego tak ta zawodowcu mam problemy z wygraną z barcą.
Nie panikuj pograj więcej meczy. Ja z każdym meczem mam coraz większą frajdę z gry. Choć początki były ciężkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawodowiec.

Ustawiłem suwaki sprintu i przyspieszenia na 54 (domyślnie 50) i teraz jest tak, jak być powinno. Nie jestem ani za dobry ani za szybki.

Masz rację, trzeba się od nowa nauczyć grać - szczególnie jeśli chodzi o odbiór (mimo, że gram na "starym systemie obrony") - przeciwnik często tańczy z piłką, robi kółeczka w miejscu, więc nawet już teraz odruchowo zwalniam i idę za plecy, a w odpowiednim momencie atakuje. Oczywiście nie zawsze wychodzi, a udany odbiór wślizgiem, to już zupełna rzadkość.

Jest trudniej, i dobrze. Było za trudno, zmieniłem wcześniej wspomniane wartości, teraz gra wygląda tak, jak miała naprawdę wyglądać. Przeciwnik często znajduje się pod p. karnym, nie strzelam już po 5 bramek, jak w "jedenastce: (teraz średnio po 3, ale trzeba się napocić), gra rzeczywiście sprawia dużo frajdy. Czasami coś się zdarzy, co frustruje, ale takie emocje wpisują się w dobrą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uff po wielu bojach wizja awansu do 7 ligi wydaje się być realna... choć to jeszcze trochę potrwa -muszę wyeliminować głupio tracone bramki i... nie będę tracił bramek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na swój poprzedni post...

Mam wrażenie, że FIFA się ze mnie nabija.
Valdes broni piłki, a zresztą nieważne...

Za to ciekawa historia. Z Sevillą do 50 minuty wygrywałem 4:0, bez problemów robiłem akcje i odbierałem piłki. Nagle w ciągu 30 min. meczowych... wyrównali! Jak? Moja obrona pogłupiała, ci nagle odzyskali siły i robili takie akcje, że zastanawiałem się czy nie zapisywać powtórek. Oczywiście piłki nie dało się odebrać, a i jeden zawodnik potrafił przechodzić po czterech. Nagle... Znikąd.

Po prostu, mam dość. Nie mam zamiaru bawić się suwakami, zmienię poziom na niższy i niech zacznie się prawdziwa, mam nadzieję SPRAWIEDLIWA zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować