Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Myśle, że tak. Ale to bez sensu bo albo kupują wtedy kontrakty za FIFA points (Aczkolwiek widzę tutaj porażający brak logiki) albo naprawdę robią tak kasę... I potem wszystko muszą wydawać na kontrakty. No bezsens. Tym bardziej, że kasa idzie dla tego, który się NIE ROZŁĄCZYŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde właśnie skonczylem grac final turnieju "adidas clasico" za wygranie ktorego dostaje sie 8000 monet i przegralem 4-5 tracac ostatnia bramke w 90 minucie :/.No,ale moze innym razem sie uda.

A skoro juz pisze,to jakie macie koncepcje budowy druzyny?Ja na poczatku chcialem zbudowac sobie drugi Manchester United,mialem juz okolo 20 pilkarzy United,ale stwierdzilem,ze Manchesterem to moge pograc sobie w zwyklym trybie online wiec posprzedawalem wiekszosc z nich.Pozniej postanowilem zbudowac sklad z samej ligi angielskiej,ale szybko z tego zrezygnowalem i teraz buduje sklad z tych ktorzy "trafia sie" w paczkach na razie moj sklad wyglada tak(gram formacja 4-2-2-2):
Buffon,Evra,Ferdinand,Pique,Sagna,Nani,Van der Vaart,Xabi Alonso,Nasri,Suarez,Rossi.Na ławie siedzą:Hart,Marcelo,Essien,Jesus Navas,Goetze,Pepe i Muller.Poza ławką mam jeszcze Waltera Samuela,Javiera Hernandeza,Ibrahima Afellaya,Joao Mutinho i Alvaro Arbeloe.Wiekszosc zawodnikow to jak pisalem trafieni w paczkach jedynie ktorych kupilem na aukcjach to:Buffon,Evra,Ferdinand,Sagna,Nani,Van der Vaart i Hernandez.Troche zaluje,ze kiedy mialem koncepcje tworzenia druzyny z ligi angielskiej trafilem Julio Cesara,Diego Forlana i Samuela Eto''o ktorych sprzedalem.Chociaz z drugiej strony za Eto''o dostalem okolo 70000 monet za ktore kupilem Van der Vaarta i Ferdinanda.
Teraz czekam az trafi Cristiano Ronaldo,Rooneya,albo Vidica xD.

A i jeszcze dodam od siebie,ze rowniez mnie denerwują ludzie wychodzacy albo przy wczytywaniu meczu,albo po stracie bramki,ale rownie bardzo wkurzaja mnie goscie grajacy 5 obroncow.Mogli by sobie druzyny nazwac "moze i nie umiem grac,ale ty sie nie przebijesz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... planuję kupić niedługo Fifę 12 i mam pytanie. Można tam stworzyć własną drużynę z piłkarzami jakimi się chce i grać taką drużyną przez sieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 12:35, Chlorofil napisał:

Hmm... planuję kupić niedługo Fifę 12 i mam pytanie. Można tam stworzyć własną drużynę
z piłkarzami jakimi się chce i grać taką drużyną przez sieć ?


Masz na myśli stworzenie składu z dowolnych piłkarzy na rynku? No to można tak w Ultimate Team, tylko musisz ich wszystkich zdobyć ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 12:38, MKRaven napisał:

Masz na myśli stworzenie składu z dowolnych piłkarzy na rynku? No to można tak w Ultimate
Team, tylko musisz ich wszystkich zdobyć ;) .


I w tym trybie Ultimate Team można normalnie sterować piłkarzami i grać mecze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak każda karta piłkarza to zawodnik którego możesz wstawic do skladu,a za granie meczow otrzymujesz monety,za ktore mozesz kupowac paczki z zawodnikami,koszulkami,stadionami itd.(co sie trafi).Zeby nie bylo tak łatwo kazdy zawodnika m kontrakt na poczatku na 7 meczow jezeli kontrakt dojdzie do 0 to zawodnika masz dalej tyle,ze nie moze grac dopoki nie przedluzysz jego kontraktu odpowiadajacymi za to kartami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ultimate team to masakra. Wczoraj wbiłem acziva za wartość klubu 85mln. Musiałem uzbierać grubo ponad 600 piłkarzy by to wbić.. Teraz sprzedaję, moich podwójnie srebrnych kopaczy, jakbym ich discardował to bym na nich zarobił ok 50tyś. ^^ A wystawiając na aukcje można więcej zyskać. :) Teraz przymierzam się do dorwania zawodnika z TotW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ultimate team wciaga strasznie,mnie na tyle bardzo,ze nie moglem sie kilka razy doczekac uzbierania monet na zlota paczke premium i juz lacznie okolo 80 zl wydalem na ffa ponts ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 15:13, Iverson7 napisał:

Ultimate team wciaga strasznie,mnie na tyle bardzo,ze nie moglem sie kilka razy doczekac
uzbierania monet na zlota paczke premium i juz lacznie okolo 80 zl wydalem na ffa ponts
;p.


A mnie przyszła forma ;) Zacząłem wczoraj na razie bilans niezbyt niestety bo nie bardzo potrafię grać ''niczym'' przeciwko zgranej ekipie. Chociaż powoli coś się robi i też nie mogę się doczekać kupienia paczki zawodników. Muszę przyznać, że ten tryb bardzo ciekawy. W 11 jakoś nie bawiłem się ultimate team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 19:20, Luk04229 napisał:

A mnie przyszła forma ;) Zacząłem wczoraj na razie bilans niezbyt niestety bo nie bardzo
potrafię grać ''niczym'' przeciwko zgranej ekipie. Chociaż powoli coś się robi i też
nie mogę się doczekać kupienia paczki zawodników. Muszę przyznać, że ten tryb bardzo
ciekawy. W 11 jakoś nie bawiłem się ultimate team.


Może dlatego, że w 11 nie ma Ultimate Team ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 19:35, Chlorofil napisał:

Może dlatego, że w 11 nie ma Ultimate Team ?

Może miał wersje konsolową które UT już miała od wersji chyba 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy poza kupowaniem punktów, graniem w turniejach UT i meczach UT jest jakiś inny, dobry sposób na zdobycie większej ilości punktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 19:35, Chlorofil napisał:

Może dlatego, że w 11 nie ma Ultimate Team ?


Mówię o wersji x360. Nie mam aktualnie 11 więc nie sprawdzę czy w ogóle był ten tryb, ale wydaje mi się, że tak jak mówią koledzy czyli, że był. Nie mniej jednak pierwszy raz gram UT w 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 13:29, Luk04229 napisał:

Mówię o wersji x360. Nie mam aktualnie 11 więc nie sprawdzę czy w ogóle był ten tryb,
ale wydaje mi się, że tak jak mówią koledzy czyli, że był. Nie mniej jednak pierwszy
raz gram UT w 12.


Ok, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wesoła godzina" w sklepie Ultimate team.
Dlamnie faktycznie wesoła,kupiłem paczkę za 7500 monet i zamiast 3 rzadkich kart miałem ich aż 8 w tym Benzeme.Za drugim razem miałem już tylko 3 rzadkie karty ale za to trafiłem doplikat Pepe za którego na pewno wyciągne niezła kasę :P.Więc jeśli ktoś ma monety na zbyciu niech je teraz wykorzysta ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 21 trwa ? Mam 120 tyś monet zawsze można kupić jedną paczuszkę. :)
Widzę, że walnęli paczki za 25 tyś w których jest 12 zawodników w tym 3 rzadkich ale nie opłaca IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba trwa do 21.Nie wiem czy to,że mialem 8 rzadkich kart w paczce w ktorej powinny byc 3 to zasluga tej wesolej godziny,czy poprostu bledu w grze,ale z drugiej strony chyba mi sie jeszcze nie zdarzylo miec 2 tak mocnych zawodnikow w dwoch paczkach pod rzad ;p,a skoro tyle monet uzbierales to chyba nie zaszkodzi sprobowac ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jedną za 7500 ale z podójnie złotych tylko Vagner Love się trafił, czyli słabo.. Kasę trzymam na środę czyli na opublikowanie nowej listy drużyny tygodnia, wtedy trafiają się dobrzy piłkarze oraz zawodnicy z drużyny tygodnia, a ja ponieważ gram na xboxie, poluję na osiągnięcie za zawodnika z TotW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam licze,ze w tym tygodniu Nani trafi do TotW i uda mi sie go trafic,no,ale szanse na to sa tragicznie niskie(ale wyzsze niz to,ze uzbieram tyle kasy,zeby wylicytowac "czarnego" Naniego ;p).Do tej pory otworzylem juz naprawde wiele paczek(jak dobrze szlo to i z 10 zlotych premium na dzien sie udawalo ;d) i tylko 3 czarne karty ustrzelilem,zreszta,niebyly to jakies wielkie gwiazdy:lewy obronca Bordeux Tremulinas,bramkarz Lazio Marchetti i jakiś słaby urugwajczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować